Ankieta: Czy używasz ochrony antywirusowej w czasie rzeczywistym?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
tak
67.65%
46 67.65%
nie
32.35%
22 32.35%
Razem 68 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Czy używasz ochrony antywirusowej w czasie rzeczywistym?
#49
ichito napisał(a):
Lue napisał(a):Obecnie nie posiadam zadnej ochrony komp,
Zapytam jednak...tak literalnie NIC?...trochę nie wierzę, że masz wyłączoną zaporę i że w tle nie pracuje Ci Windows Defender, który jest przecież automatyczna usługą na Win 7...a może konto zwykłego użytkownika? Smile

A co to za problem? Ja jadę tylko na defenderze i zaporze systemowej i jak do tej pory nigdy nie miałem żadnego wirusa. Jeśli pobierasz pliki z zaufanych źródeł,vide gry na steam/origin, muzyka z itunes, programy z dobreprogramy.pl to czym sie przejmować? Jak nie jestem pewien co do jakiegoś programu bądź pliku, korzystam z virustotal.com. W przegladarce wystarczy wyłączenie cookies i javascript, nic wtedy nie ma prawa sie przedostać.Śmiesza mnie rozne sandboxy, hipsy czy inne programy które tylko niepotrzebnie utrudniają korzystanie z komputera. Dopóki nie zajmujesz sie testowaniem oprogramowania antywirusowego nie sa one Ci potrzebne. A Windows Defendera trzymam tylko po to, by kumpel nie przyniósł mi pendrive z jakims wirusem i tyle.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: Czy używasz ochrony antywirusowej w czasie rzeczywistym? - przez Konto usunięte - 20.01.2014, 22:56
Re: Czy używasz ochrony antywirusowej w czasie rzeczywistym? - przez Konto usunięte - 26.01.2014, 10:25
Re: Czy używasz ochrony antywirusowej w czasie rzeczywistym? - przez hivonzooo - 09.10.2014, 08:36

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości