Inne Glary Utilities Pro za darmo
#1
Cytat: Glary Utilities to zestaw narzędzi przeznaczonych do naprawy, konserwacji i optymalizacji systemu. Za jego pomocą zwiększymy wydajność pracy systemu operacyjnego oraz całego komputera. Rozwiążemy problemy z wyskakującymi błędami technicznymi i innymi usterkami, zabezpieczymy prywatność użytkowników, a także oczyścimy dysk twardy ze zbędnych i nieużywanych plików.

Glary Utilities oferuje nowy, innowacyjny i bardzo wygodny interfejs użytkownika. Znajdziemy w nim ponad 20 różnych narzędzi systemowych, za pomocą których zwiększymy wydajność całego komputera.


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Strona z promocją:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

 

Klucz:
99CE-6BA7-CC89-6666
Odpowiedz
#2
Lepszy od CCleanera? Smile
ESET Smart Security
Odpowiedz
#3
ta licka jest na 365 dni
Odpowiedz
#4
To był przez lata bezpieczny pakiet all-in-one do konserwacji systemu...czy jest wciąż teraz, nie wiem...nie używałem od ponad roku, ale warto wypróbować nawet wersję darmową. Pamiętam, że kiedyś zgłaszano zastrzeżenia do defragmentacji rejestru, która czasem wysypywała system po restarcie.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#5
damian.z napisał(a):Lepszy od CCleanera?
Czy lepszy?? Z pewnością bardziej rozbudowany Wink
Potwierdzam to o czym piszeichito , kiedyś również używałem ten pakiet i z tego co pamiętam, to sprawował się bez większych zarzutów.
Jak to wygląda dzisiaj - nie mam pojęcia, myślę jednak, że sporo zależeć może od samego systemu - o ile dałbym się jeszcze namówić i zainstalował coś podobnego na XP-ku/Visicie/Win7, to z pewnością nie zrobiłbym tego na ostatniej wersji "okienek". Nauczony różnymi doświadczeniami, jakoś straciłem zaufanie do tego typu programów (choć przemawia tu oczywiście moje czysto subiektywne podejście).
Prace konserwacyjne "podwyższonego ryzyka" wykonuję zawsze manualnie, o całą resztę dba działający w czasie rzeczywistym CCleaner Wink
Odpowiedz
#6
Nowa licencja - dożywotnia:
Nazwa: EaseUS Users
Licencja: 3788-61679-58234-2362
Odpowiedz
#7
Czy ten program jest lepszy od Auslogics BoostSpeed? Smile


Dodano: 20 kwie 2014, 19:47

Mam na razie Auslogics BoostSpeed i ten program.
Dzięki mikołaj Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#8
Moim zdaniem glary przy auslogics to taka popierdółka. Jest tylko po to aby poprawić samopoczucie użytkownikowi komputera. BoostSpeed to jeden z dwóch programów (drugi to Windows 7 Manager) po którym naprawdę coś w działaniu kompka się zmieniało. Oczywiście na lepsze Smile
Odpowiedz
#9
@marsellus
Może i masz rację. Od wersji 5 mam boostspeed i jestem bardzo zadowolony. A właśnie o boostspeed dowiedziałem się z rekomendacji (...).. A glary - podoba mi się optymalizator pamięci RAM. Poza tym tak średnio. Co do Windows 7 Manager, nie używałem, ale spróbuję Smile .
Dzięki! Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#10
Pakiet Glary od zawsze właściwie oferował więcej, niż Auslogics...jak jest teraz nie wiem dokładnie, bo GU nie używam, a Auslogics w wersji chyba 5 czy nawet niżej mam tylko na jednej maszynie. Niemniej GU oferuje poza narzędziami do czyszczenia/konserwacji sporo więcej: do zarządzania procesami, przestrzenią dyskową, menu kontekstowym, szuka duplkatów, szyfruje pliki i archiwa...To czy dla jednego będzie lepsze czy gorsze zależy tylko od tego, ile potrzebujemy i jak umiemy z programu korzystać.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#11
Ja korzystam z Glary Utilities w starej wersji 2.16 Smile
Tylko z funkcji czyszczenia rejestru i czasami dysku, obie funkcje pomocniczo.
Nie defragmentowałem tym rejestru, korzystam z innego defragmentatora.
Odpowiedz
#12
wojek napisał(a):Ja korzystam z Glary Utilities w starej wersji 2.16 Smile
Tylko z funkcji czyszczenia rejestru i czasami dysku, obie funkcje pomocniczo.
Nie defragmentowałem tym rejestru, korzystam z innego defragmentatora.

A czemu tak stara wersja? Wink .
Z jakiego defragmentatora korzystasz?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#13
Zawsze działała stabilnie i bez problemu (chodzi o czyszczenie rejestru);
czasem mam obawy że nowsze wersje będą miały jakieś bugi, co w przypadku
rejestru ma skutki opłakane (o czymś takim wspomniał wyżej ichito ).
Poza tym, akurat WinXP jako system stary chyba już aż tak bardzo nie potrzebuje
ciągłych udoskonaleń programów czyszcząco-konserwujących.Smile

Deframentacja rejestru - jv16 PowerTools 2010;
5-6 lat temu używałem też chyba np. Auslogics Registry Defrag,
który był wtedy odrębnym programem.
Odpowiedz
#14
wojek napisał(a):Zawsze działała stabilnie i bez problemu (chodzi o czyszczenie rejestru);
czasem mam obawy że nowsze wersje będą miały jakieś bugi, co w przypadku
rejestru ma skutki opłakane (o czymś takim wspomniał wyżej ichito ).

No u mnie nie ma żadnych problemów z glary (nie uruchamiałem defragmentacji rejestru, ale czyściłem rejestr - jest ok).
wojek napisał(a):Poza tym, akurat WinXP jako system stary chyba już aż tak bardzo nie potrzebuje
ciągłych udoskonaleń programów czyszcząco-konserwujących.Smile

No pewnie. Jak tak chcesz, niech tak będzie Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#15
Glary Utilities Pro darmowa roczna licencja

Strona z promocja:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#16
Kiedyś ktoś podał na tej stronie kluczyk do tego programu na czas nie określony (dożywotni) z aktualizacjami. Kluczyk działa Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości