Kaspersky Internet Security / PURE
#1
Pojawiła się nowa wersja szlagierowego produktu ze stajni kaspersky lab
KIS 2010 Beta

Screen:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Link do pobrania:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Miłego testowania, proponuje na VM instalować bo to beta a nawet pre beta
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#2
Coś Ci linki nie działają

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


wybieramy te katalogi z 9.x.x.xxx

będą się pojawiać coraz wyższe numerki.

Hmmm... waga 55MB nieźle się rozrasta. 8.0.0.506 instalka waży 40MB.
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#3
Ciekawe czemu tak dużo zajmuje?!Tylko żeby popracowali chłopaki nad lekkością !Ja poczekam na dalszą BETE bo to dopiero 1 BETA więc mogą być cyrki z kompem!
Odpowiedz
#4
Po pierwsze nie krzycz a po drugie popatrz np. na wagę instalatora GDATA i na jego skuteczność... To normalne że wraz z funkcjami się rozrasta program.


Z tego co czytałem na ich angielskim forum to będzie zajebista wersja.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#5
KIS to bardzo dobry pakiet w cenie 170 zł.
Za 90 zł mogę jednak mieć skuteczniejszy zestaw: Avira Premium + CIS lub Online Armor Free.
Za 99 zł można kupić Outpost Firewall Pro + Avira AntiVir Personal.
W cenie 195 zł można nabyć zestaw NOD32 + Outpost Firewall Pro.
Odpowiedz
#6
Tylko Kaspersky przynajmniej coś robi z HIPS i jest on coraz bardziej zaawansowany. Ponadto ma jeden z najlepszych firewalli w pakietach IS a nie każdemu chce się instalować tysiąc rzeczy (jak mi) jak to samo można mieć w jednej
Odpowiedz
#7
bartek46op napisał(a):Po pierwsze nie krzycz a po drugie popatrz np. na wagę instalatora GDATA i na jego skuteczność... To normalne że wraz z funkcjami się rozrasta program.


Z tego co czytałem na ich angielskim forum to będzie zajebista wersja.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



miejmy nadzieje że tak, niech poprawią wykrywalność nowych zagrożeń i zasobożerność to będzie już prawie ok
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#8
kim ty jesteś na forum żeby mnie pouczać?admin nic nie pisał na ten temat !A czy to będzie zajebista wersja przekonamy się w lipcu lub sierpniu jak będzie final!
Odpowiedz
#9
Uwaga nowy na forum Grin . Z Chęcią przetestuje wersje 2010 w wersji RETAIL .
Odpowiedz
#10
Dozamet, ktoś kiedyś musi. Wrzeszczysz bez powodu
Odpowiedz
#11
ale na pewno nie ty!
A wracając do KIS to ktoś ma go zainstalowanego?Jak się sprawuję?
Odpowiedz
#12
bartek46op napisał(a):Tylko Kaspersky przynajmniej coś robi z HIPS i jest on coraz bardziej zaawansowany. Ponadto ma jeden z najlepszych firewalli w pakietach IS a nie każdemu chce się instalować tysiąc rzeczy (jak mi) jak to samo można mieć w jednej


Drogi Bartku!
Szanuję Twój wybór i fascynację KISem ale nic nie dorówna zestawom składającym się z AV i firewalla z HIPS z najwyższej półki.
Nie trzeba instalować tysiąc rzeczy, tylko dwie: antywirus oraz zaporę Smile
Co więcej jeżeli ktoś nie śmierdzi kasą, to za darmo może mieć zestaw: Avira Personal + Online Armor lub CIS, który moim zdaniem jest skuteczniejszy od kosztującego 170 zł KISa.

Faktem jednak jest to, że KIS wśród pakietów posiada jeden z najlepszych firewalli z HIPS. Są jeszcze Online Armor AV+,Outpost Security Suite i CIS, które maja lepsze firewalle z HIPS od Kaspersky''ego ale słabsze antywirusy.
Odpowiedz
#13
Kaspersky był ,jest i prawdopodobnie będzie jednym z najlepszych producentów oprogramowania zabezpieczającego,Z wielką chęcia przetestuję ten sofcik ale dopiero jak wyjdzie wersja finalna,tym bardziej że kaspersky zaimplementował w program Wirtualizację(przeglądarki i tp) i myślę że sporo może namieszać w tym roku na plus of course.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#14
Kiedyś (z rok-2 lata temu) miałem kupić KIS, jednak ich produkt już nie rozwija się tak jak przedtem. Teraz na pewno nie kupię. Wolę Avire Personal.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#15
też tak uważam że kaspersky to był dobry w wersji 6 a póżniej zastopowali swój rozwój.Miejmy nadzieję że w tej wersji pokaże na co go naprawdę stać!
Odpowiedz
#16
Jak Kaspersky będzie miał teraz już HIPSa to po co komuś oddzielny DW albo GesWall Wink?
Odpowiedz
#17
DW i GW oprocz HIPS''a sa programami opartymi na polityce piaskownicy + czesciowa wirtualizacja plikow/wpisow w rejestrze + bardzo silna polityka restrykcji (lepsza nawet od tej wbudowanej w Windowsy - mam na mysli LUA)
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#18
a można instalować GW razem z Avira i OA free?
Odpowiedz
#19
Dozamet1 napisał(a):a można instalować GW razem z Avira i OA free?


Oczywiscie ze tak.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#20
Lol mam nadzieję ,że nowa wersja kacpra będzie lepsza bo od 7 już powoli wszystko zaczęło się chrzanić.;p
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości