Avira Browser Safety - dodatek do Firefoksa i Chrome
#9
tachion napisał(a):To ja to wywalam ludziom z przeglądarek a tu oferta na wyciągnięcie ręki,ten dodatek to dno i tyle z mojej strony,życzę obfitej eksploracji sieci za pomocą tego dodatku,oczywiście jak ktoś się skusi Smile

Pamiętajcie że tu kierunek wyznacza avira i jej filtry treści.

Wyczuwam ironię Smile Ale masz rację, bo napisano tekst, który wskazuje na Avirę jako innowatora albo wręcz odkrywcę nowych rozwiązań. Nie wiem już czy to śmieszne, czy żenujące. Jeszcze jak zobaczyłem Twój screen z analizy połączenia...ciekawe czy ktoś coś podobnego wrzucił na Wildersy...na razie forum ma jakąś przerwę techniczną, to nie mogę sprawdzić.
------------
edit:
oczywiście temat ASK juz jest od kilku dni, ale nie za specjalnie się chyba tym przejęli Smile Gośc, ktory o tym szerzej mówi wciąż jest prawie ignorowany (?)

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: Avira Browser Safety - dodatek do Firefoksa i Chrome - przez ichito - 17.03.2014, 15:13
Re: Avira Browser Safety - dodatek do Firefoksa i Chrome - przez Konto usunięte - 18.03.2014, 08:46
Re: Avira Browser Safety - dodatek do Firefoksa i Chrome - przez Konto usunięte - 18.03.2014, 20:53

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości