Comodo Internet Security
#61
Pablosss napisał(a):
Plati napisał(a):(jak choćby w Avirze na tę chwilę 4954274 wirusy w bazie)


Skąd masz takie wiadomości? Niedawno ( jakieś 3 tygodnie temu ) czytałem że ma ich 1,3 mln. Czyżby w ciągu tego czasu dodali ponad 3,5 mln?


wejdź do folderu z Avirą i otwórz notatnikiem pliki z rozszerzeniem .vdf (antivir0, 1, 2, 3) tam masz takie coś jak Signature blablabla... (nie pamietam dokladnie), z resztą na forum Comodo się tym podniecają
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#62
dołączam się do pytania
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#63
ja sprawdzałem ostatnio na ashampoo (silnik aviry)i pokazuje że jest około 1,3 milioma sygnatur
Odpowiedz
#64
zord napisał(a):ja sprawdzałem ostatnio na ashampoo (silnik aviry)i pokazuje że jest około 1,3 milioma sygnatur


to masz bardzo nieaktualne info, 1,3 mln Avira miała rok temu.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#65
Plati napisał(a):wejdź do folderu z Avirą i otwórz notatnikiem pliki z rozszerzeniem .vdf (antivir0, 1, 2, 3)


Najważniejszy z nich jest ten ostatni, czyli z numerem 3. Ten jest z dnia dzisiejszego a tam jest nieco ponad 1,3 mln. Tak więc z tymi prawie 5 to mit. Jest ich nieco ponad 1,3 mln.
Odpowiedz
#66
Pablosss napisał(a):
Plati napisał(a):wejdź do folderu z Avirą i otwórz notatnikiem pliki z rozszerzeniem .vdf (antivir0, 1, 2, 3)


Najważniejszy z nich jest ten ostatni, czyli z numerem 3. Ten jest z dnia dzisiejszego a tam jest nieco ponad 1,3 mln. Tak więc z tymi prawie 5 to mit. Jest ich nieco ponad 1,3 mln.


a dlaczego nie policzyłeś pozostałych?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#67
program był zaktualizowany tak że nie były to bazy z przed roku tylko z wczoraj
Odpowiedz
#68
Plati napisał(a):a dlaczego nie policzyłeś pozostałych?


Bo tego się nie sumuje. 2 linijki wyżej niż liczba sygnatur masz napisane VDF date: 26.4.2009i to jest najważniejsze a nie to co było jakiś czas temu.
Odpowiedz
#69
to ja już nie wiem. Wiem tylko. że w sierpniu 08 Avira miała w bazie 1,5 mln -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

zatem teraz na pewno nie ma ich mniej Smile Pablosss trochę to dziwne, co jakiś czas te sygnatury z... 3 są dodawane do ...0 i potem sumowane.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#70
To tak jakbyś wydał aktualizacje dziś, jutro i pojutrze a następnie byś je zsumował Smile Zauważ że zero jest najstarsza a 3 najnowsza.
Odpowiedz
#71

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


1365408 jest dokładnie na chwile obecną jak by ktoś chciał ten program to mam go w wersji portable i nawet guard działa Tongue
Odpowiedz
#72
Comodo wczoraj wylecial z Softpedii:
wiecej info:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


W skrocie - Comodo dodaje adware do swojego produktu w postaci ASK Toolbar
Cytat: Aside from the fact that SafeSurf is a component that the program (CIS) does not require to fully function, therefore it alone would be a good reason to mark CIS as adware, this utility also installs Ask Toolbar withoutasking for the user’s permission.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#73
Na forum Comodo śmieją się z ocen Softpedii. Ten "adware" to Comodo SafeSurf, który instaluje również toolbara ASK więc użytkownik wyraża na to zgodę a po drugie Softpedia nie jest konsekwentna ponieważ Avira Free powinna być również oznaczona jako adware z uwagi na:

A software product is deemed as adware if it falls into at least one of the following categories:

(1) Displays ad banners or other types of advertising material during its runtime
Odpowiedz
#74
Przecież to można wyłączyć ASK Toolbar.Większość programów ma zbędny balast przy instalacji.
Odpowiedz
#75
Dozamet1 napisał(a):Przecież to można wyłączyć ASK Toolbar.Większość programów ma zbędny balast przy instalacji.


To prawda:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#76
Pewnie Melih coś kręci, na wilders się śmieją z niego, teraz Comodo z Softpedii wyrzucili :/
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#77
ukazala sie wersja COMODO Internet Security 3.9.75615.498 RC2, lista zmian:

Changes in 3.9.75615.498 RC2:
* FIXED! Summary screen does not show firewall connections/Active Processes properly
* FIXED! CIS fails to catch input blocking/windows messaging
* FIXED! Chkdsk.exe does not work properly when CAV is installed
* FIXED! CIS causes system performance slowdown after a prolonged time of data transfer(CIS causes glitches while wathing streaming media)

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#78
Usunąłem Outposta a zainstalowałem Comodo IS rc2. Jestem naprawdę mile zaskoczony, może za sprawą spolszczenia.
Odpowiedz
#79
mam pytanie comodo sprawdza jakoś zmiany plików bo w ustawieniach tego nie widzę a kilka razy aktualizowałem programy i żadnych pytań nie było tylko od razu dopuszczał połączenia z netem dziś zainstalowałem nową wersje programu i znowu dopuścił bez pytania ?
Odpowiedz
#80
pewnie do danego programu dołożyłeś reguły w stylu allow all i zaznaczyłeś żeby zapamiętał na stałe dlatego się nie pyta moim zdaniem
WIN11
Ventura
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 16 gości