Windows 8.1 Update 1- darmowy, lekki zestaw dla świadomego użytkownika.
#8
Robiłem obraz systemu "Paragon Backup & Recovery 11" ale niestety obraz coś się spartolił (przywraca go w nieskończoność), także backup zrobię przy następnym formacie jakimś innym softem (prawdopodobnie też Paragonem tyle, że w wersji free- ona nigdy mnie nie zawiodła); aktualnie mam w systemie zainstalowane sporo aplikacji i nie chcę robić obrazu systemu który jest już zawalony softem. A formata znowu robić to gra niewarta świeczki skoro system ma kilka dni.
PS Nie wiem czy CIS będzie dobrym rozwiązaniem dla 8.1, AVG mi zamulał system i to strasznie (na W7 czy Vista nie ma z tym problemów); a jak mi wiadomo CIS lekkim pakietem nie jest, i do tego sprawiał trochę problemów ostatnimi czasy (oczywiście nie wiem jak jest aktualnie z produktami Comodo- opisuję swoje stare obserwacje :E).
PS2 System x64 - zapomniałem dopisać, wybaczcie; ważna informacja której nie zawarłem w 1 poście. :E
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: Windows 8.1 Update 1- darmowy, lekki zestaw dla świadomego użytkownika. - przez kryszczyn921 - 27.04.2014, 21:01

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości