Panda Cloud Antivirus
#61
chyba Pablosss jak sobie nie radziGrin
Odpowiedz
#62
dlatego warto wierzyc, ze to nie bylo Fp w przypadku Pandy i zlapapla infekcje po AvirzeSmile
Odpowiedz
#63
Jurek napisał(a):
marek_arcabit napisał(a):Dzięki byłem ciekaw.


Wstawilibyście Marek ArcaVira na Virus Total:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Zobaczylibyśmy jak wykrywa.


Wpadły już linki do miejsc gdzie jest nasz skaner, ale mogę się odezwać do Virus Total. My udostępniamy skaner jak większość producentów i niekomercyjne serwisy mogą z niego korzystać do woli.
Odpowiedz
#64
a która wersja Sandboxie była całkowicie darmowa ?A co do tej Pandy to z wersji na wersje coraz lepiej
Odpowiedz
#65
Jeżeli chodzi o meritum sprawy...Panda to dnoSmile
Co to za głupkowata dyskusja o Avirze i Kasprze !?
Oba antyvirki są bardzo dobre.
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#66
przecież nie mam powodu, żeby zmyślać - sam u siebie mam avire a wcześniej korzystałem z wersji premium... jeśli chodzi czy były to FP - szczerze wątpie - powiedzmy, że pliki te miały wątpliwe zródło.
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#67
Może Brother klikał na jakieś banerki na wiadomych stronach ?
Wtedy musiało coś wejśćSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#68
Meir napisał(a):Może Brother klikał na jakieś banerki na wiadomych stronach ?
Wtedy musiało coś wejśćSmile


i tak się nie przyzna nawet jak tak byłoSmile fakt faktem, że Panda bardzo dobrze sobie z tym poradziła, jest lekka i jakby nie patrzeć jest to komercyjna wersja za darmo, więc czemu nie spóbować.
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#69
Na razie jest cicho. Znalazłem promo na miesiąc dla użytkowników WOT :/.
Odpowiedz
#70
Meir napisał(a):Jeżeli chodzi o meritum sprawy...Panda to dnoSmile


to nie wiem, której Pandy używałeś skoro wg Ciebie to dno?
ja przygodę z Pandą zacząłem od wersji 2009 a dokładniej Global Protection i nie powiem złego słowa... teraz mam IS 2010 i śmiga jeszcze lepiej. Postawili na ochronę w chmurze i wyszło im to na dobre... w porównaniu do poprzednich lat...
Odpowiedz
#71
wyszła nowa wersja - tym razem trzeba założyć konto aby ściągnąć i korzystać.
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#72
Dziewiąty film, tym razem testowany jest Panda CloudAntivirus Beta

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#73
Niezła kupa z tej PandySmile
Ale przepuściła fajnego fajansa Security ToolTongue
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#74
a tak ładnie się zapowiadała...
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#75
Po przeszło 6 miesiącach beta-testów firma Panda Security udostępniła finalną wersję Panda Cloud Antivirus 1.0, pierwszego, bezpłatnego programu antywirusowego pracującego w modelu chmury.

Tradycyjne oprogramowania antywirusowe przechowuje sygnatury szkodliwego oprogramowania lokalnie w komputerze użytkownika, przechwytuje dane na wielu płaszczyznach (ściągane pliki, dane na dysku, uruchamiane procesy...) i skanuje je przy pomocy szeregu algorytmów (porównanie sygnatur, heurystyka, analiza behawioralna...). Cały proces korzysta w znacznym stopniu z zasobów komputera, takich jak pamięć oraz moc obliczeniowa.

Antywirus Pandy pracujący w chmurze przenosi część z tych zadań na zewnętrzne serwery. Architektura tego rozwiązania opiera się na bardzo lekkim, zajmującym niezwykle mało zasobów agencie instalowanym na stacjach roboczych oraz farmie serwerów przechowujących sygnatury wirusów. Panda Cloud Antivirus łączy lokalne mechanizmy detekcji ze skanowaniem danych w czasie rzeczywistym przez usługi pracujące w chmurze. Taki model zapewnia znaczną redukcję zapotrzebowania aplikacji na zasoby, zarówno pamięć jak i wykorzystanie procesora.

Info.DB.PL
Pobieranie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#76
antivirus bardzo ciekawy,bardzo mało zajmuje ramu poprzez pracę w ''''chmurze'''',nie muli kompa,narazie nie ma opcji takich które powinien mieć antivirus standardowo np wykluczenia folderów ze skanowania,rozmiar skanowanych archiwów itp,dostałem wcześniej meila,że te funkcje zostaną dodane póżniej w wersji 1.1 o ile dobrze pamiętam,program nie blokuje zapisywanych plików odrazu dopiero jak zostaną uruchomione je neutralizuje usuwa do kwarantanny z możliwością przywrócenia,skaner plików szybko skanuje pliki,ale nie jest jeszcze dopracowany,bo przeskanowałem plik eicara i nic nie wykrył,a w archiwum wykrył go....,program mogę polecić,jeśli ktoś nie ma za szybkiego kompa,ale warto mieć skaner on-demand np MBAMSmile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]
AVTongueanda Cloud Antivirus
On Demand:MBAM Free,SuperAntispyware Free
IPS:Geswall+reguły Pro
System Restore:Comodo Time Machine
Win Worms Doors Cleaner, Seconfig
Odpowiedz
#77
Ja tam nie jestem przekonany do "chmury". Jeśli dobrze rozumiem gdy nie będziemy mieć w danej chwili połączenia z siecią to program nie będzie nas chronić bo nie przechowuje bazy danych na twardym dysku.
Odpowiedz
#78
Dokładnie Blade to jest minus chmury, ale ma swoje plusy jak każdySmile
Odpowiedz
#79
program przechowuje część baz na komputerze
Odpowiedz
#80
zord napisał(a):program przechowuje część baz na komputerze


Dawno temu gdzieś przeczytałem że w ten sposób program wykrywa tylko najpopularniejsze zagrożenia.
Osobiście mam nadzieje że Avira nie wprowadzi tej technologi do swoich produktów.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości