Windows 10 - Temat główny
W firmach(ofc. nie wszystkich) to tyle dobrego że Windows Update zanim trafi na końcówki przechodzi przez odpowiedni dział... i nie wszystko musi pójść. A przynajmniej kiedyś tak było, jeśli to zmienili.. powodzenia dla W10 w biznesie.

Co do samej ilości aktualek, będzie dużo i to się nie zmieni. To w końcu usługa Smile
Odpowiedz
(06.04.2017, 20:29)lukasamd napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

W firmach(ofc. nie wszystkich) to tyle dobrego że Windows Update zanim trafi na końcówki przechodzi przez odpowiedni dział... i nie wszystko musi pójść. A przynajmniej kiedyś tak było, jeśli to zmienili.. powodzenia dla W10 w biznesie.

W Enterprise siedzącym w domenie może i tak. A co jak ktoś ma małą firmę, kilka komputerów z 10 i konkretny sprzęt, który klepie matę po aktualizacji...
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz
(07.04.2017, 19:20)Mcin napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

W Enterprise siedzącym w domenie może i tak. A co jak ktoś ma małą firmę, kilka komputerów z 10 i konkretny sprzęt, który klepie matę po aktualizacji...

Dlatego strasznie dużo firm, zamawia sprzęt z W7 a W10 prosi by móc moze potem zrobić upgrade.
I szczerze, większość sprzętu nawet z preinstalowanym W10 to są Pro a nie Enterprise, także za chwile moze się dziać, i admini będą wyrywać sobie włosy z głowy. Oczywiście tam gdzie są W10.
Odpowiedz
Ciekawe czy powstanie Windows 10 Thin PC Grin
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
Jak by komuś mało było testów to MS właśnie udostępnił pierwszą kompilacje z gałęzi RS3 Windows 10 Insider Preview Build 16170 Grin




[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
(07.04.2017, 19:20)Mcin napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

W Enterprise siedzącym w domenie może i tak. A co jak ktoś ma małą firmę, kilka komputerów z 10 i konkretny sprzęt, który klepie matę po aktualizacji...

Jak mała firma to lepiej poleasingowe sprzety brać... bardzo duża szansa, że nie będą lecieć na W10 Wink
Odpowiedz
Ma ktoś link do najnowszych obrazów ?!
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
Win10 1703 Polish:
64bit

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

32bit

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Dzięki pobiorę i zainstaluje tylko żebym nie zapomniał wykasować appguarda... ehh te ich warunki licencjonowania Smile
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
Dobra w10 zainstalowane SSFW nie kompatybilne problem z załadowaniem sterownika Grin
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
Czyli ktoś z SSFW dał 4 liter ponieważ po to jest insider dla firm, aby produkty mogły być za wczasu dostosowane.
Odpowiedz
Hmmm w FAQ mają napisane że nie bedą dostosowywać SS dla wersji insider jak wyjdzie stabilna to odrazu pojawi sie porawka która wprawi w ruch SS
Kod:
4.6 “Nie można nawiązać połączenia sterownika”.
Komunikat ten pojawia się w jednej z poniższych sytuacji:
1. Próbujesz uruchomić program bezpośrednio po instalacji. SpyShelter wymaga ponownego uruchomienia komputera.
2. Używasz niewspieranej wersji systemu Windows 10 Insider Preview. SpyShelter wspiera wyłącznie oficjalne wydania.
3. Inny program wpłynął na program SpyShelter podczas instalacji co uniemożliwiło poprawne zainstalowanie. Wyłącz trzecie oprogramowanie zabezpieczające i spróbuj zainstalować program ponownie.
Jeśli problem nie ustępuje, skontaktuj się z nami.
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
Stabilna 10 już wyszła.
Ostatnio coś zastój u nich w tamtym roku czasami wychodziły po 2 wersje w miesiącu teraz od stycznia cisza.
Odpowiedz
No właśnie, zbiesili się i tyle Smile
Odpowiedz
gdzie ta informacja o dzisiejszym wydaniu stabilnej wersji !
Na stronie jeszcze pokazuje stary build

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
Na MSDN są obrazy wiec jest wersja finalna, jedyna rzecz która zmieni się jutro to że system będzie można zaktualizować przez aktualizacje automatyczne.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
(10.04.2017, 10:30)zord napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Na MSDN są obrazy wiec jest wersja finalna, jedyna rzecz która zmieni się jutro to że system będzie można zaktualizować przez aktualizacje automatyczne.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Hmm czyli pewnie będzie to kompilacja z RS2 a nie RS3
Ja przed chwilą zmieniłem na najszybszy kanał i zaktualizowałem do najnowszej wersji czyli obecnie
1073 Build 16170.1000

Strasznie długo to mielił z 20 min na SSD

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
Jutro ten dzień kiedy trza zrobić kopię przed 18:00, aby nie być niemile zaskoczonym. Patrząc jak to wyglądało u mnie chyba trza się wstrzymać z 2-3 dni, albo testować i dopiero czysta instalacja.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
No buri ja mam teraz z 4 programami problem jeśli to będzie przepchane jako stabilny build to zapewne inni bedą mieć jeszcze większe problemy być może.

@buri jakiego byś systemu nie miał backup musi być Smile

Jak bym nie miał 2 pc obok siebie i trochę wolnego czasu to bym nie testował tych poglądowych wersji Windows i siedział na starym nie aktualizowanym buildzie o poprawki bym sie nie martwił bo i tak zdecydowanie w większym stopniu ochrania mnie trzecie doinstalowanie oprogramowanie zabezpieczające niż te ich łatki...
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
Kopię robię raz na miesiąc przed poprawkami zwykle całego dysku, ważne pliki to inna sprawa. U mnie często nie ma zmian, więc też nie ma po co robić nowej kopii co chwila.

4 aplikacje to już dla mnie sporo, ja się obawiam gier również. Coś mam przeczucie, że będzie trza poczekać z 1 miesiąc, a później czysta instalacja. Miałem problem z SS i mam nadzieję, że jutro dadzą nową wersję skoro oficjalnie wychodzi Windows Creator. Sporo do przetestowania, drukarka w sieci, stabilność podkręconego sprzętu itp.

Windows to obecnie jeden wielki poligon doświadczalny i jakoś nie widzę większej różnicy między "stable", a "insider".
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości