Windows 10 - Temat główny
ok dzięki

ale Fat 32 czy nfts ?
Odpowiedz
możesz zostawić ntfs
Odpowiedz
dzięki Dolar444
wgrywam Siostrzeńcowi Smile uparł się na rufus i koniec Smile
Odpowiedz
i dobrze. dobry i szybki program. klikasz i sie robi.
Odpowiedz
właśnie widzę, że bardziej mi pasuje niż media creator tool Smile
Odpowiedz
Boot USB jak do UEFI/GPT to FAT32, jak MBR to może być NTFS.
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
Dzięki
a jeszcze jakbyś dodał, rozumiem że UEFI/GPT jest lepsze niż MBR ?
Odpowiedz
Poczytaj najpierw co to jest UEFI/GPTa co to jest MBR Wink
Odpowiedz
(12.07.2016, 19:08)rogacz napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

MBR
czytać to można cały dzień, a nie ma to jak słowo praktyka Smile
Odpowiedz
Jak przeczytasz na Wikipedii to zrozumiesz, nic innego praktycznie nikt ci nie powie, każdy to samo, bo do jednego się to odnosi.

Co do wypowiedzi@tommyklab, w ustawieniach rufusa jest zależne jaki pendrak wrzucisz, jak będzie to 4GB to będzie automatycznie FAT32 jak wrzucisz coś powyżej 4GB to zmieni się na NTFS.
Odpowiedz
(12.07.2016, 22:05)dolar444 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Jak przeczytasz na Wikipedii to zrozumiesz, nic innego praktycznie nikt ci nie powie, każdy to samo, bo do jednego się to odnosi.

Co do wypowiedzi@tommyklab, w ustawieniach rufusa jest zależne jaki pendrak wrzucisz, jak będzie to 4GB to będzie automatycznie FAT32 jak wrzucisz coś powyżej 4GB to zmieni się na NTFS.

dzięki to już rozumiem dlaczego sam mi zmienia. bo obraz ma 4,01 GB. 

Pozdrawiam Smile
Odpowiedz
Przed samą premiera Windows 10 Anniversary Update wychodzi kolejny fuckup wykonany przez Microsoft.
Na m.in. gHacks znajdziemy info o tym, że korporacja zdecydowała się na usunięcie z systemu w wersji Pro możliwości zmiany niektórych z ustawień w edytorze zasad grup lokalnych:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Nie będzie możliwe m.in. wyłączenie uczestnictwa w programie poprawy jakości, wyłączenie porad systemu Windows, czy też zablokowania aplikacji ze sklepu Windows Store. Bo tak, bo Microsoft sobie tak zdecydował. Jak dla mnie mega pokpienie sobie z użytkowników - tym się przecież różniła zawsze wersja Home od Pro, że osoby decydujące się na wydanie dodatkowych środków miały nieco dodatkowych opcji. Teraz są im one zabierane, nie od razu wszystko, ale jednak znikają - ot powiem tylko, że pętla się zaciska Smile

U mnie Windows siedzi tylko na wirtualce i po tym kroku wiem, że szybko na pewno do tego systemu nie wrócę, bo nie ma do czego wracać.
Dobrze, że mam klucz z Dreamspark, to mogę aktywować wersję Education i tam mieć (jeszcze) nieco większą kontrolę.
Choć.. jeszcze trochę, jeszcze kilka takich działań i ten system nie będzie się nadawał nawet na wirtualkę.

Witajcie w świecie Windows jako usługi, usługi sterowanej i regulowanej za pomocą aktualizacji wydawanych przez stojące nad Wami korpo Wink
(tak, wiem jak pięknie źle to brzmi - ale taka prawda, co poradzić)
Odpowiedz
Hmm dziwne mam wersje 14393 która na 99,99% jest wersją finalną i wszystkie te opcje są nadal dostępne.
Odpowiedz
To jaki główny system używasz? Skoro win 10 jedynie w wirualce?
Odpowiedz
Jeśli to prawda to zaczyna się robić z windowsem jak z Macosami...
Odpowiedz
Zord i jakie wrażenia?
Odpowiedz
System działa szybko stabilnie nic czego używam się nie sypie, można bez problemu używać.
Odpowiedz
czyli dobra wiadomość Smile
na czysto będziesz wgrywał czy update
bo rozumiem ten co masz obecnie wgrany to wersja preview ?
Odpowiedz
Nie wiem czy będę wgrywał od nowa. To co mam wygląda na finalną wersje, jest jeszcze jeden obraz w necie który podobno ma być rozsyłany do wszystkich, ale po pobraniu i rozpakowaniu nie różni się od tego który dostali insiderzy.
Odpowiedz
(29.07.2016, 10:06)zord napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nie wiem czy będę wgrywał od nowa. To co mam wygląda na finalną wersje, jest jeszcze jeden obraz w necie który podobno ma być rozsyłany do wszystkich, ale po pobraniu i rozpakowaniu nie różni się od tego który dostali insiderzy.

z serwerów MS ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości