Windows 10 - Temat główny
U mnie tak samo na insider . Dałem spokój z odinstalowaniem

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
A próbowałeś:
1. Odinstalować.
2. Odpalić sklep i poszukać aktualizacji dla apek.
3. Anulować pobieranie tychże apek?
Odpowiedz
Po odpaleniu sklepu i wyszukaniu aktualizacji ich nie ma kilka razy trafiłem tylko jak wisiały na instalacji i wtedy anulowałem. Wyłączyłem też w gpedit zawartość chmury niestety nic to nie daje apki nadal instalują się w losowych momentach.
Odpowiedz
https://www.winprivacy.de/

spróbuj odinstalować tym softem. lepszego nie miałem do odinstalowania z Windows 10. jak tym odinstaluję to nie ma ponownego install.
Odpowiedz
A nie możesz skryptem co blokuje ponowne instalacje czy już ten trik nie działa ?
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
Ten scrypt blokuje Windows update i to nie zawsze. A tu Windows robi ponowny install aplikacji.

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
(23.08.2017, 14:05)zord napisał(a): Używa ktoś może wersje Insider Preview ? Nie wiem czy u wszystkich tak to działa czy tylko u mnie są takie cyrki. Mianowicie apki candy crush, minecraft facebook i kilka innych ciągle wracają mimo że co dziennie je odinstalowuje. W ciągu 3 dni odinstalowywałem je już 6 razy i teraz komputer chodził sobie sam kilka godzin i widze znowu są...

Witam, po usunięciu (najlepiej przy pomocy PowerShell wtedy są usunięte całkowicie z systemu) nie pożądanych aplikacji z systemu przejdź do C:\Programme\WindowsApps (Folder WindowsApps może być ukryty wiec trzeba włączyć opcje w ustawieniach - pokaz ukryte foldery) usuń foldery tychże aplikacji by nie mogły się aktualizować lub ponownie instalować. Powinno pomoc,ja w każdym bądź razie nie mam tych problemów.

Pozdrawiam
Pozdrawiam Jacek
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości