BitDefender Internet Security
Pytanko czy ma ktoś doświadczenia czy te dwa pakiety Malwarebytes w wersji premium i Bitdefender Internet Security 2016 czy mogą być razem włączone i czy sie nie gryzą .
Odpowiedz
(08.04.2016, 16:51)jacabad napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Pytanko czy ma ktoś doświadczenia czy te dwa pakiety Malwarebytes w wersji premium i Bitdefender Internet Security 2016 czy mogą być razem włączone i czy sie nie gryzą .

Nie pogryzą się. Ale będą spowalniać start komputera czy nawet spowalniać wczytywanie się stron. A czasami powoduje że komputer się podgrzewa.
Odpowiedz
Czy wyłączenie w ustawieniach skanowania SSL osłabia w jakiś sposób pakiet i jest mniej skuteczny ?
Odpowiedz
Według mnie może nie rozpoznawać np ipko.pl czy skanować w poszukiwaniu zagrożeń na stronie.
Odpowiedz
Funkcja SSL w Bitdefender służy tylko do skanowania przed wejsciem na stonę czy dobrze rozumuje , chodzi o to ze jak wpisze interesujaca storne w google to obok wyszukanych stron pojawia sie zielony ptaszek ze strona jest czysta a jak wyłącze SSL to juz zielony ptaszek sie nie pojawia ze storna czysta ?
Odpowiedz
(09.04.2016, 19:14)jacabad napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Czy wyłączenie w ustawieniach skanowania SSL osłabia w jakiś sposób pakiet i jest mniej skuteczny ?

Wyłączenie tej funkcji może poprawić Twoje bezpieczeństwo - aktualnie bitdefender wrzuca sobie swój certyfikat główny i skanuje ruch szyfrowany. To już kwestia naszego osobistego widzi-mi-się, ale ja producentom av bym nie ufał na tyle, aby na to pozwalać. Gdyby się zdarzyła dziura w ich sofcie, to ewentualny atakujący moze wykorzystać i ją i te skanowanie ssl do przechwytywania naszych danych.
Odpowiedz
Witam pojawiła sie juz wersja Bitdefender Internet Security 2017 czy klucz od wersji 2016 będzie pasował ?
Odpowiedz
Tak jest już wersja 2017 nie wiem tylko czy jest też dostępny w polskiej wersji językowej. Klucz z poprzednich wersji jak najbardziej powinien pasować.
Odpowiedz
Pewnie że tak.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
No i zainstalowałem najnowsza wersje Bitdefender Internet Security 2017 jest w polskiej wersji językowej klucz pasuje od wersji 2016 i został zmieniony interfejs pakietu także śmiało polecam instalacje według mnie to najlepszy pakiet na rynku.
Odpowiedz
Witam kończy mi sie licencja na Bitdefender jak myślicie zostac przy nim czy może ESET ?
Odpowiedz
Witam jest już Premiera wersji Bitdefender 2018. Czy mógłby ktoś wstawić też zdjęcia opakowań tych wersji bo bardzo się zmieniły
Odpowiedz
Na polskiej stronie BD nie ma nic o finalnej wersji 2018...jest jako beta. Angielska ma nowe informacje
Kilka artykułów odnośnie funkcji

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Instrukcja jak instalować nową wersję

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Strona oficjalna

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Na AVLab krotki artykuł z wykazem nowości

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Wątek dla tej wersji na Wildersach

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
Wczoraj pojawiły się produkty z linii 2019.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Co nowego:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Witam w najnowszej aktualizacji Bitdefender wprowadził do przeglądarek Anti-tracker czy ktoś już testował jak działa i czy trzeba go jak jest ublock Orgin i traffic light Bitdefender ?
Odpowiedz
To nowy dodatek i wygląda na to, że nie ma o im zbyt wiele informacji. To co znalazłem w miarę sensownego poniżej

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
Ciekawy jest ten dodatek.
Pokrywa się w części z ublockiem, ale skutecznie działa na Vivaldim.
Odpowiedz
Mam zarówno Antitrackera jak i nowego Bitdefendera Internet security 2021 i jest spoko zestawienie, a laptop nie jest jakiś szczególny bo ma 4 giga ramu i celerona n4000

Odpowiedz
Mocno poprawili Bitka pod względem wydajności, teraz to porządny soft.
Odpowiedz
Witam. Mam pytanie czy ma ktoś kod aktywacyjny do Bitdefender Total Security 2023 na 180 dni działający albo czy jest jakaś promka na rok za darmo program jest bardzo dobry w wykrywaniu wirusów i jest bardzo zoptymalizowany pod względem wydajności ten program jest u mnie na pierwszym miejscu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości