Jaki lekki AV dla xp?
#1
System operacyjny:
Windows XP


Zastosowanie:
portale społecznościowe


Specyfikacja komputera (opcjonalne):
3 gb ramu, intel pentium 4 ,radeon x900gto .

Jaki zaproponujecie mi lekkki antywiurs pod tego PC?
Odpowiedz
#2
Ja zaproponuję Ci zgodnie z tym czego sam używam to Panda Free Antyvirus w całości oparty o chmurę więc działa lekko i bezproblemowo. Pozdrawiam
Wisevector v3,05
Odpowiedz
#3
Masz mocniejszy komputer od kompa mojego ojca Smile
Post sprawdzony przez  Arcabit Internet Security
Odpowiedz
#4
Kolego ja Ci zaproponuję Crystal Security który ma ochronę w czasie rzeczywistym - nie obciąża systemu bo całą pracę wykonuje na serwerach producenta (obciążenie znikome widać ale przy skanowaniu) Możesz dołożyć malwarebytes jako ochronęlub jako skan.
Odpowiedz
#5
Geniusz, Crystal Security bardziej nada się w tym przypadku, jako program uzupełniający.
Odpowiedz
#6
U mnie na jednym kompie działającym codziennie ( XP, 1,5 gb ram, celeron) ochrona jest skonfigurowana nastepująco:
360 Total Security
Privatefirewall 7.0
MBAE Free
Webroot SE Identity Shield
Wszystko za free i działa lekko , a przeciez na staruszku !
Wiadomo skanerek na żądanie od czasu do czasu wskazany. Ale ten zestaw jest lekki i bezkonfliktowy.
Polecam.
Odpowiedz
#7
Mikołaj napisał(a):Geniusz, Crystal Security bardziej nada się w tym przypadku, jako program uzupełniający.

racja,jeżeli jest ostrożny to wystarczy bo nie którzy nie posiadają av
Odpowiedz
#8
zmij napisał(a):U mnie na jednym kompie działającym codziennie ( XP, 1,5 gb ram, celeron) ochrona jest skonfigurowana nastepująco:
360 Total Security

360 u ciebie działa lekko ?
Ja kiedyś gdy bawiłem się w testy , na wirtualu także na windows xp któremu przypisałem 2GB RAMU , to samo ładowanie systemu niestety trochę trwało , tak samo przy skanie na żadanie.

Odpowiedz
#9
Havezek napisał(a):
zmij napisał(a):U mnie na jednym kompie działającym codziennie ( XP, 1,5 gb ram, celeron) ochrona jest skonfigurowana nastepująco:
360 Total Security

360 u ciebie działa lekko ?
Ja kiedyś gdy bawiłem się w testy , na wirtualu także na windows xp któremu przypisałem 2GB RAMU , to samo ładowanie systemu niestety trochę trwało , tak samo przy skanie na żadanie.

Pytanie czy to była jego sprawka ?? I zależy kiedy testowałeś ??
Odpowiedz
#10
Dolar 44 to było zdobre pół roku , temu.Wszystko wskazywało na to że to on spowalniał... Ale teraz mogło się zmienić..

Odpowiedz
#11
Bit-bardzo lekki programik jest Xvirus Personal Guard-posiada heurystykę i do włączenia ochronę w chmurze a także moduły ochrony behavioralnej; plików czy Usb. Interfejs jest czytelny-tylko wszystko polega na zafajkowaniu/odfajkowaniu opcjii. Najnowsza wersja 5.1 do pobrania:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

jakbys się zdecydował a zawsze poczytać możesz. Zużycie procka 0,81% średnio; zużycie ramu przy włączonych w/w opcjach to około 140 mb.
Ewangelia Jana 3:16
Odpowiedz
#12
@ Pablo fanatyk

Jak bys mógł sprawdzic ile on wykrywa wirków z tejz tej paczki : [malware]http://www8.zippyshare.com/v/94881864/file.html[/malware] hasło : infected

Był bym wdzięczny. Grin
Odpowiedz
#13
Geniusz, przecież tu masz już od popołudnia >>>

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#14
@Pablo fanatyk ciekawe sprawdzę poczytam.
Odpowiedz
#15
Ja proponuję spróbować samego Comodo Firewall. Ustawić go z wyłączonym modułem HIPS, ale z włączoną piaskownicą. Ponadto posiada skanowanie w chmurze co jest swoistym antywirusem. Pozdrawiam!
Odpowiedz
#16
Havezek napisał(a):
zmij napisał(a):U mnie na jednym kompie działającym codziennie ( XP, 1,5 gb ram, celeron) ochrona jest skonfigurowana nastepująco:
360 Total Security

360 u ciebie działa lekko ?
Ja kiedyś gdy bawiłem się w testy , na wirtualu także na windows xp któremu przypisałem 2GB RAMU , to samo ładowanie systemu niestety trochę trwało , tak samo przy skanie na żadanie.

360 TS działa lekko ,niezauważalnie dla pracy systemu. Aktualizacja Bitdefender 2x dziennie, Avira 1x. Ładowanie systemu 1.45min.
Odpowiedz
#17
bit napisał(a):System operacyjny:
Windows XP


Zastosowanie:
portale społecznościowe


Specyfikacja komputera (opcjonalne):
3 gb ramu, intel pentium 4 ,radeon x900gto .

Jaki zaproponujecie mi lekkki antywiurs pod tego PC?

Z darmowych proponował bym Ci spróbować 360 Total Security, bawiłem sie ostatnio tym programem i mam pozytywne wrażenia. Pobierz sobie wersje Beta 6:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


i przetestuj.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości