Jaki darmowy menadżer haseł pomijając keepass i lastpass?
#18
Eugeniusz napisał(a):
Jacenty napisał(a):możesz również założyć konto na PayPal i doładować ale to potrwa tez kilka dni
Chyba u Niemców tak jest, bo w Polsce jest:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i działa super, 24h/dobę.

Młody człowieku mogłeś napisać to inaczej, nie dając mi do zrozumienia w jaki sposób myślisz o Niemcach. Doskonale obydwoje wiemy o co tobie chodzi w tym co i jak napisałeś. Niech mi nikt nawet nie próbuje powiedzieć że źle coś zrozumiałem bo zrozumiałem dobrze! Jestem strasznie cięty na takie zachowanie i teksty i potępiam to w całej surowości. Własnie z tego powodu zrezygnowałem z członkostwa na portalu dobreprogramy.pl gdzie masowo sie czyta poniżające i obrażające teksty oraz komentarze ludzi odnoszących sie z pogarda do Niemców i ukazujące brak tolerancji w Polsce! Nie interesują mnie jakieś tłumaczenia ze to nie tak miało zabrzmieć czy inne, porostu wyciągnę z tego konsekwencje i to wszystko co mam na ten temat do powiedzenia.
Jeszcze dzisiaj rano czytałem coś takiego:

Cytat:Nie mają dla nas znaczenia różnice kulturowe, religijne, rasowe, polityczne i jakiekolwiek inne, których nie wymieniłem, ale na forum nie ma miejsca na absolutnie żadne spory wynikające z tych różnic. Posty i wątki napisane w takim kontekście będą z całą surowością usuwane.

Bzdura, jest w Polsce panująca nienawiść do Niemców i jest to coraz bardziej na rożnych portalach widoczne. Nie będę tego tolerował i pozwalał sobie na to żeby jakiś małolat(delikatnie mówiąc) wypisywał coś takiego myśląc że mu wolno tylko dlatego że miał tutaj jakąś funkcje i gdzie dobrze wiadomo że to do mnie i o co w tym chodzi! To że są tutaj użytkownicy którzy mając inne zdanie niż redakcja(nie wszyscy w redakcji) siedzą cicho i nic nie mówią z obawy ze zostaną w jakiś sposób ukarani, to nie znaczy że ja nie powiem tego co mam do powiedzenia!
To wszystko, nie będę więcej już nic pisał bo to i tak nie ma sensu. Powodzenia.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: Jaki darmowy menadżer haseł pomijając keepass i lastpass? - przez Jacenty - 02.01.2015, 20:27

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości