Pogaduchy...już otwarte :)
Zapisałem się dzisiaj na siłownię :<, bo jednak będę miał operację szczęki i żuchwy. Muszę przytyć i wzmocnić organizm, bo jak nie to będzie lipa.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
Polecam kalenistykę Smile
Odpowiedz
To ja polecę do tego jeszcze CrossFit Smile
Odpowiedz
Trochę wstydu się najadłem, na szczęście ogarnąłem się w porę i uratowałem swoją człowieczą godność :<
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
Ćwiczenia izometryczne i Eugene Sandow

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
OK...zmiana tematu...będzie chwile o motoryzacji. Lubię auta, ale patrzę na nie bardziej pod kątem estetyki...dziś "poraziły" mnie zdjęcia, które poniżej linkuję. Są auta fajne, bajeranckie, sprytne, ładne, zgrabne, eleganckie...i raz na wiele lat trafiają się piękne...to właśnie takie jest - oto Vision Mercedes-Maybach 6

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
Czy ja dobrze widzę, pod maską można schować sztućce?
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
(21.08.2017, 11:41)Tajny Współpracownik napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Czy ja dobrze widzę, pod maską można schować sztućce?

Cytat z tego artykułu
Cytat:Pod niemająca końca się maską znalazło się tyle miejsca, że kryje się tam nie tylko elektryczny napęd, ale też zaprojektowane pod wymiar walizki i zastawa przydatna podczas pikniku na południu Francji.


Znaczy się nie jest przeznaczona na piknik np. w Bieszczadach, na Mazurach czy na plaży w Dąbkach Grin
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
Jezu Chryste, gdybym był właścicielem takiego auta, to chyba każdy mój pasażer wpadałby w konsternację gdybym otwierał maskę żeby wyjąć łyżeczki i widelce. Fanaberia, ale kto bogatemu zabroni.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
Mnie on przypomina rekina.   Grin
Odpowiedz
Dekomunizują wam ulice w waszych miastach?
U mnie (Radom Craze) zdekomunizowali Adama Rapackiego na Adama Rapackiego Craze. Ten pierwszy to oczywiście minister spraw zagranicznych, twórca tzw. planu Rapackiego, a ten drugi to śpiewak i kompozytor. Sprytne, zaoszczędzi się mieszkańcom nerwów przy wymianie dokumentów.
Oczywiście pochwalam całą operację, choć ja połasiłbym się jeszcze o wysadzenie w powietrze Pałacu Kultury i Nauki - ale nie da się, bo to zabytek :/
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
Wlazłem pod auto i... olej wymieniłem Cool (jak co roku).
Post sprawdzony przez  Arcabit Internet Security
Odpowiedz
Często pojawia się wątek przejmowania jednej firmy przez drugą. Myślę, że rzadziej chodzi tu o przejmowanie zespołów pracowników (tych można podkupić, choć pewną przeszkodą mogą być wpisywane im w umowy zakazy konkurencji), a częściej - o przejęcie "przy okazji" technologi i patentów. Mi wydaje się, że finansowo opłacałoby się jednak sprzedawać np. dwa podobne produkty (zwłaszcza jeśli mają "wyrobioną markę") np. ZAM i Watchdog, niż jeden z nich uśmiercać, a zarabiać tylko na jednym. Poza tym taki kazus - do czego mogą przydać się patenty...  Cool
Cytat:Bardzo ciekawą historię opisał 

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

, który przedstawił przebieg negocjacji z Wetro Lan. Amerykańska firma z Teksasu wykupiła wygasły już patent dotyczący firewalla starego typu i rozesłała do wielu podmiotów żądanie wypłaty odszkodowania za rzekome łamanie praw autorskich. Jedną z takich firm było Kaspersky Lab, które aby uniknąć problemów miało zapłacić 60 tys. dolarów

„Szantażyści” jednak tym razem mocno się przeliczyli. Kaspersky podjął negocjacje i dokładnie zbadał całą kwestię od strony prawnej. Główny prawnik firmy Casey Kniser prowadził tak twarde negocjacje, iż wkrótce Wetro Lan obniżyło swoje żądania do 10 tys. dolarów. Dla takiej firmy jak Kaspersky Lab jest to suma wręcz znikoma. Znany producent zabezpieczeń postanowił jednak dać nauczkę trollom. 

Kaspersky przeszedł do kontrataku i oskarżył wprost Wetro Lan o copyright trolling. Sąd, przed którym toczyło się postępowanie przychylił się do przedstawionych argumentów i nieoczekiwanie niedoszli "szantażyści" sami musieli zapłacić zadośćuczynienie w postaci 5 tys. dolarów.
więcej: 

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Brawo Kaspersky.
Zemana AntiLogger+SS Premium+Shadow Defender+Dashlane+StartupStar+Keriver 1-Click Restore Free
Odpowiedz
Poza technologią, sprzętem i ludźmi, znaczenie ma księgowość. Przejętą firmę podajesz jako inwestycje, nie wydatki. Ma znaczenie przy kalkulowaniu ulg podatkowych Suspicious
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz
(02.09.2017, 19:11)A11-11Q napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Wlazłem pod auto i... olej wymieniłem Cool (jak co roku).
Lubię czytać komentarze na forach motoryzacyjnych pod pytaniem "jaki olej najlepszy". Każdy pluje na inne oleje, tylko swój zachwala. Wychodzimy potem z założenia, że wszystkie oleje są jednocześnie najlepsze i najgorsze Grin

(03.09.2017, 16:33)Mcin napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Poza technologią, sprzętem i ludźmi, znaczenie ma księgowość. Przejętą firmę podajesz jako inwestycje, nie wydatki. Ma znaczenie przy kalkulowaniu ulg podatkowych Suspicious
Ja bym zrobił zapytanie do kierownika izby skarbowej z prośbą o interpretację. Niech w końcu do czegoś się przydadzą Grin
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
Tajny napisał(a):
A11-11Q napisał(a):Wlazłem pod auto i... olej wymieniłem [Obrazek: cool.png] (jak co roku).
Lubię czytać komentarze na forach motoryzacyjnych pod pytaniem "jaki olej najlepszy". Każdy pluje na inne oleje, tylko swój zachwala. Wychodzimy potem z założenia, że wszystkie oleje są jednocześnie najlepsze i najgorsze [Obrazek: grin.png]

No to miała być , z mojej strony, malutka prowokacja...liczyłem na małą burzę Grin
Post sprawdzony przez  Arcabit Internet Security
Odpowiedz
Ja znam kilka haseł wywołujących burdy na forum Grin
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
(05.09.2017, 14:08)Bolesław napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ja znam kilka haseł wywołujących burdy na forum Grin

To wsadź kij w... mrowisko Grin
Post sprawdzony przez  Arcabit Internet Security
Odpowiedz
Ooooo, zmieniłeś mi nick w cytacie na Bolka xd. Triggered!

W sumie to do dzisiaj dziwię się dlaczego nie było żadnej awantury o mój nick i awatar.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
Dużo dziś nocny Marków. Smile Przynajmniej jednego teraz ubędzie. Dobranoc.
Zemana AntiLogger+SS Premium+Shadow Defender+Dashlane+StartupStar+Keriver 1-Click Restore Free
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości