Zemana AntiMalware beta i stabilne - nowy skaner na żądanie
(14.12.2015, 11:28)konti napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ostatnio zauważyłem dziwną przypadłość. Po pobraniu instalatora (z asystentem pobierania od np. komputerświat) i uruchomieniu, ZAM blokuje dostęp (i daje plik do kwarantanny), bo plik jest nieznany. To jest prawidłowe działanie. Natomiast gdy ponownie pobierzemy ten sam instalator i go uruchomimy, to ZAM nie reaguje. Czy to jest normalne zachowanie?

ja mam z koleji inny dziwny przypadek z Zemaną przez który przestaje jej ufać coraz bardziej, mianowicie:

Lubię programy w wersji portable i takie ściągnąłem (znane aplikacje - popularne) teraz już nie pamiętam jakie to były ale do sedna uruchamiając program plikiem exe zero reakcji programu, później uruchomiłem skanowanie i w pliku znajduje zagrożenie.... brak reakcji przy odpaleniu potencjalnie zawirusowanego pliku, a właśnie tak miała wyglądać ochrona realtime w Zemanie. Trochę lipa co? miał ktoś coś podobnego? Może to coś z tą wersją nie tak - mam v. 2.19.2.797
Wisevector v3,05
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Zemana AntiMalware beta i stabilne - nowy skaner na żądanie - przez Konto usunięte - 04.12.2015, 10:05
RE: Zemana AntiMalware beta i stabilne - nowy skaner na żądanie - przez witek21 - 15.01.2016, 14:22
Re: Zemana AntiMalware beta i stabilne - nowy skaner na żądanie - przez Konto usunięte - 02.02.2015, 18:21
Re: Zemana AntiMalware beta i stabilne - nowy skaner na żądanie - przez Konto usunięte - 20.02.2015, 19:14
Re: Zemana AntiMalware beta i stabilne - nowy skaner na żądanie - przez Konto usunięte - 24.02.2015, 23:25

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości