Poszukuje taniego ale dobrego smartphone
#4
Przedział cenowy jaki proponujesz nei jest za wysoki i nie wiem czy chcesz telefon uzywany czy nowy. Jako, że sam preferuje nowość i sklepy stacjonarne, zaproponuje coś z X-KOMU.
W tej cenie moim zdaniem są 2 możliwości. Albo tani WP albo telefon mało znanych marek.
Ciekawą opcją może być

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Tylko.. musisz zapomnieć o zdjęciach i grach, co w tej cenie jest raczej zrozumiałe. Sam WP nie potrzebuje nie wiadomo jakich podzespołów by " działać " więc w tym wypadku do przeglądania internetu czy fejsa powinno wystrarczyć. Dodatkowo mamy tu 1gb RAM gdzie w androidowych sprzętach takiego "luksusu" nie dostaniesz w tej cenie.
Jeżeli wolałbyś androida, tutaj jest ciężko

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Patrząc na parametry ten jakże "polski" telefon ma na papierze fajne podzespoły, jednak jest starszy Android 4.1 ale czy Ci nowszy potrzebny skoro chcesz mieć telefon za takie pieniążki ? Wiadomo, nie pograsz, jedynie podstawowe umilacze czasu i najprostsze gry będą działać, zdjęcia niby w rozdz 8mpx ale jak się ma to do jakości to nie wiem. i rdzenie A5... cóż.. nie miałem z tymi telefonami styczności i ciężko mi o opinie popartą doświadczeniem
WINDOWS XP, SPYSHELTER FREE, PC TOOLS FIREWALL
Kontakt GG :371980, EMAIL: [email protected]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Poszukuje taniego ale dobrego smartphone - przez Boniaszek - 10.05.2015, 09:17
RE: Poszukuje taniego ale dobrego smartphone - przez koxfx - 29.06.2015, 17:59
RE: Poszukuje taniego ale dobrego smartphone - przez Eugeniusz - 29.06.2015, 18:22
RE: Poszukuje taniego ale dobrego smartphone - przez Eugeniusz - 30.06.2015, 10:39

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości