Microsoft Security Essentials / Windows Defender
#1
Wiecej informacji:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#2
To będzie jedna wieka inwigilacja użytkowników Smile
Odpowiedz
#3
Poki co w inwigilacji przoduje Google ze swoimi produktami: Gmail, Google Desktop (wyszukiwarka plikow cos a''la indeksowanie w Win Vista/7), Google Maps, Google Doc, znana wyszukiwarka Google, etc, etc, oraz inne softy typu adware instalowane na komputerze podczas instalacji innego programu.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#4
Creer napisał(a):Poki co w inwigilacji przoduje Google ze swoimi produktami: Gmail, Google Desktop (wyszukiwarka plikow cos a''la indeksowanie w Win Vista/7), Google Maps, Google Doc, znana wyszukiwarka Google, etc, etc, oraz inne softy typu adware instalowane na komputerze podczas instalacji innego programu.

A Microsoft to nie ? Chociażby WGA jak i pewne adresy .
A o COFEE słyszałeś ?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#5
już ja widzę jaki to będzie AV - 30% wykrywalności, aktualizacje przez WU...
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#6
Dlaczego tak sądzisz... spójrz na wyniki Windows One Care. Ten antyvirus to będzie następca tego programu, więc z wykrywalnością tak źle nie będzie.
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#7
Wypowiedzi niektórych forumowiczów są jak dla mnie bardzo dziwne,jeszcze av nie wyszedł a już jest BLE,stawianie krzyżyka na czymś czego jeszcze nie ma wydaje mi się nielogiczne i bezsensowne.
Jak wyjdzie i będzie dobry to zapewne zrzedną co niektórym miny.
Odpowiedz
#8
lunaticdreams napisał(a):Wypowiedzi niektórych forumowiczów są jak dla mnie bardzo dziwne,jeszcze av nie wyszedł a już jest BLE,stawianie krzyżyka na czymś czego jeszcze nie ma wydaje mi się nielogiczne i bezsensowne.
Jak wyjdzie i będzie dobry to zapewne zrzedną co niektórym miny.


jak wyjdzie to się okaże jaki jest ten antywirus. Nie ma co rozstrzygać przed rozpoczęciem.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#9
@VenomX, slyszalem. Masowa migracja na Linux''a?

BTW, apropos google:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Bardzo ciekawe artykuly polecam lekture kazdemu kto posiada konto na Gmail''u lub korzysta z innych uslug Google.

Ponadto:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#10
Mały OT:

W takim razie jaki serwis mailowy polecisz? (darmowy)
Odpowiedz
#11
amateusZ napisał(a):Mały OT:

W takim razie jaki serwis mailowy polecisz? (darmowy)


np. Hotmail.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#12
Creer po co podales tego screena? Tam jest GoogleAnalytlcs.net a to jest fake Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#13
W celach pogladowych, poza tym wiekszosc z tych witryn juz nie jest aktywna, na ich miejsce powstaly inne tego typu klony.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#14
Znając microsoft, to ten av będzie instalowany wraz z systemem.
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#15
To KE się do tego przypierdzieli i już nie będzie Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#16
tu fotki jak będzie wyglądał

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#17
A jaką ma śmieszną nazwę: Morro Smile
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#18
pewnie wzięli od "Zorro" Grin
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#19
ciekawe co im z tego wyjdzie?
Odpowiedz
#20
Jak na razie to wygląda jak Windows Defender i ma nawet taki sam mur za ikonę, więc na razie nie ma co oceniać.
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości