Kaspersky Free Antivirus
#61
To oczywiste, że Kaspersky ma bezpośrednie połączenie telefoniczne z Kremlem Smile
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#62
Program obecnie dostępny jest dla wszystkich użytkowników bez względu na kraj w jakim będzie używany. Polska wersją językowa na razie nie jest dostępna.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Strona programu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Pobranie:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#63
Myślę, że decyzja wynika z kłopotów Kasperskiego w USA i w Europie...próbuje przeciwdziałać wycinaniu jego softu z agend rządowych w różnych krajach, ale chyba nie ma dobrych efektów.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#64
Albo po prostu próbuje jakoś jeszcze zaistnieć na komputerach użytkowników. Moim zdaniem - za późno.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#65
Ciekawe jaka to ma skuteczność oraz jakie ma ograniczenia w wykrywaniu np jak to ma Bitek free nie widzi ransomów...?
Wisevector v3,05
Odpowiedz
#66
Program korzysta tylko z sygnatur i KSN, w płatnej wersji jest ochrona aplikacji która może zatrzymać malware na podstawie zachowania w większości programów to właśnie tego typu moduł chroni przed ransomware.
Odpowiedz
#67
czyli nie chroni przez ransomware?
Wisevector v3,05
Odpowiedz
#68
Chroni częściowo jeśli będzie w sygnaturach to wykryje jeśli nie no to cóż...
Odpowiedz
#69
(26.07.2017, 19:05)zord napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Chroni częściowo jeśli będzie w sygnaturach to wykryje jeśli nie no to cóż...

no ale jest chmura Kasperskiego, jak u kogoś z wersją płatną/rozszerzoną zablokuje zagrożenie to reszta użytkowników - część darmowa chyba też - zostanie zabezpieczona przez chmurkę.... to chyba tak ma działać ?
Wisevector v3,05
Odpowiedz
#70
Przegląd możliwości i test na 10 linkach, przeprowadzony przez ThePCSecurityChannel:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#71
Avast ma konkurencje Grin
Odpowiedz
#72
Wie ktoś dlaczego kasper pokazuje, że jest niekompatybilny z Comodo Firewall? Craze 

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Zignorowałem ostrzeżenie i zobaczę czy będą jakieś problemy...

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#73
Bo nie rozróżnia Comodo IS od Comodo Firewall Pro.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#74
(03.08.2017, 07:39)Tajny Współpracownik napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Bo nie rozróżnia Comodo IS od Comodo Firewall Pro.
No i dla mnie to duży minus...

W międzyczasie malware blocker wrzucił combo test Kaspersky free + Comodo firewall:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#75
(03.08.2017, 23:34)zbc napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(03.08.2017, 07:39)Tajny Współpracownik napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Bo nie rozróżnia Comodo IS od Comodo Firewall Pro.
No i dla mnie to duży minus...

W międzyczasie malware blocker wrzucił combo test Kaspersky free + Comodo firewall:


Też tak uważam.
Kiedyś korzystałem z pomocy technicznej Kaspersky'ego ponieważ miałem problem z wirtualna klawiaturą i jak dla mnie oni mają jakieś uczulenie na soft innych producentów.
W tym samym czasie miałem na dysku HiJackThis kiedy był on jeszcze używany do diagnozowania infekcji i oni kazali mi go usunąć bo według nich te dwa programy nie mogą być obok siebie.
A przecież HiJackThis przeważnie tworzył tylko logi więc nie ingerował w sąsiada Smile
Odpowiedz
#76
(04.08.2017, 19:58)Blade napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(03.08.2017, 23:34)zbc napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(03.08.2017, 07:39)Tajny Współpracownik napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Bo nie rozróżnia Comodo IS od Comodo Firewall Pro.
No i dla mnie to duży minus...

Też tak uważam.
Kiedyś korzystałem z pomocy technicznej Kaspersky'ego ponieważ miałem problem z wirtualna klawiaturą i jak dla mnie oni mają jakieś uczulenie na soft innych producentów.
W tym samym czasie miałem na dysku HiJackThis kiedy był on jeszcze używany do diagnozowania infekcji i oni kazali mi go usunąć bo według nich te dwa programy nie mogą być obok siebie.
A przecież HiJackThis przeważnie tworzył tylko logi więc nie ingerował w sąsiada Smile
No i to jest bardzo niedobry trend. Jeśli mnie pamięć nie myli, to Avast free podczas sprawdzania systemu zaalarmował mi kiedyś, że jest niekompatybilny z CFW...

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#77
Po pierwsze to konkurencja, Kaspersky nie mógłby zareklamować skutecznie swojego Internet Security. Po drugie względy zachowania maksymalnej stabilności i kompatybilności.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości