Nowy zestaw - po skutecznym ataku na skrzynke
#9
(30.09.2015, 21:00)lucjano napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

- komputer sluzy mi do pracy 90% czasu oraz 10% priv (poczta na gmail log przez strone, YT , allegro, wyborcza i pare jeszcze innych ale niegroznych wg mnie)

Tu bym się zatrzymał na dłużej. Chwali się świadomość tego, co się robi w sieci, ale nie przeceniałbym własnych możliwości... ja od jakiegoś czasu w tym siedzę i co prawda od dawna infekcji ie zaliczyłem, ale wciąż dowiaduję się, ilu rzeczy jeszcze nie wiem i jakim tak na prawdę jestem cieniasem Tongue. Ja tam widzę kilka potencjalnych zagrożeń - córka siedząca na kompie. Zaglądasz jej przez ramię co klika? Może z Fejsika ściągnęła Ci śmieciucha? Jesteś pewien co do cudzych PDFów?

Nie będę Ci pisał o programach, bo i tak dostaniesz nawałę informacji który dobry i czemu, polecę tylko zastanowić się nad pracą na koncie użytkownika i robieniem zmian w systemie przez uruchom jako -> administrator.
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Nowy zestaw - po skutecznym ataku na skrzynke - przez Tibu 11 - 28.09.2015, 15:54
RE: Nowy zestaw - po skutecznym ataku na skrzynke - przez Tibu 11 - 29.09.2015, 14:43
RE: Nowy zestaw - po skutecznym ataku na skrzynke - przez M'cin - 30.09.2015, 21:18

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości