Kontrola - czy to przez wirus czy głębszy problem?Brak praw administratora.
#6
(24.01.2016, 13:41)Nivez napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Hmm ja właśnie nie widzę różnicy pomiędzy SSHD a zwykłym HDD SmileChociaż powiem Ci że faktycznie jest nieźle. I zastanawiałem się nad SSD. Ale piszesz, że nie widać aż takiej różnicy? Między SSD a SSHD?

Jest różnica SSD rządzi, miałem ssd i chciałem sprzedać ten dysk SSHD ale dowiedziałem się iż wtedy stracę gwarancję wiec muszę go mieć do końca gw, sprzedałem wiec ssd, w sshd te 8gb ssd nawet nieźle się sprawują, normalnemu/pełnoprawnemu ssd nie dorównuje ale mam za to dużą przestrzeń na pliki i start systemu jest szybki. Programy też startują szybko i już chyba ssd mi niepotrzebne. Już jestem po gwarancji i widziałem ze te dyski nawet nieźle jeszcze stoją cenowo... ale służy mi bezawaryjnie już kawałek czasu a ssd musiałbym z 256GB zapodać a może i więcej żebym się nie martwił o miejsce itd. a w tym przedziale jeszcze jak dla mnie za drogo. SSHD i tak lepszy niż zwykły talerzowiec.
Ale jak chcesz jeszcze szybciej to namawiam do SSD.
Wisevector v3,05
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Kontrola - czy to przez wirus czy głębszy problem?Brak praw administratora. - przez witek21 - 24.01.2016, 14:44

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości