Amnesty International - komentarz do nowej "ustawy inwigilacyjnej"
#10
(30.01.2016, 19:16)terepeteme napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Szkoda iż owe AI nie interweniowało
- decyzja niezależnej prokuratury przy zachowanym trójpodziale władzy (funkcjonujący TK) - więc brak podstaw
(30.01.2016, 20:24)terepeteme napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

obecny projekt jest niemal identyczny z tym który chciała  wprowadzić obecna opozycja
- to jakby napisać, że hitlerowcy mordowali ludzi w obozach, więc stalinizm też dawał do tego prawo
(31.01.2016, 11:46)anomito napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nie jesteś ściganym przestępcą, pedofilem, dealerem narkotykowym, handlarzem żywym towarem to w czym problem?
w odwróceniu ciągu przyczynowo-skutkowego. Było: "jesteś przestępcą - śledzimy cię - siedzisz" jest: "śledzimy cię - jesteś Nam niewgodny - zrobimy cię przestępcą - siedzisz"
(31.01.2016, 18:55)terepeteme napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

ichito przy całym szacunku do niego samego to jednak jest stronniczy w ocenie polityki.
wręcz przeciwnie. Wydaje się, jakby pamiętał nie tylko lata 2005-2007, ale i znał historię odtwarzaną przez tow. Piotrowicza (stan wojenny). Stalinizm zapewne już zna z historii.
(31.01.2016, 19:27)Toruniak napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

8 lat nie widzieć problemu
jest róznica w inwigilacji policyjnej i NIEZALEŻNEJ prokuratury a stanem obecnym. Patrz
(31.01.2016, 11:46)anomito napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

nie jesteś politykiem, nie jesteś bandytą - nie panikuj i rób w internecie to, co robiłeś zawsze.
(31.01.2016, 19:50)Tajny Współpracownik napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Głosowałem na Jarosława . I na Andrzeja też . Lepiej nie będzie, ale przynajmniej można się pośmiać
obawiam się, że już niedługo.
Wasze posty tłumaczą mi fenomen powrotu PiS do władzy. Ja traktowałem ich już tylko na zasadzie folkloru politycznego. Ale młodzi jeszcze tego nie poznali i wdepnęli.
Shit happens.


Wiadomości w tym wątku
RE: Amnesty International - komentarz do nowej "ustawy inwigilacyjnej" - przez asg - 01.02.2016, 08:52

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości