Amnesty International - komentarz do nowej "ustawy inwigilacyjnej"
#22
Przypominam, że to nie miejsce na wylewanie gorzkich żali i wytykanie problemów ludzi/ugrupowań, których nie jest się zwolennikiem. Zaczęło się ciekawie, bo i temat jest ważny, ale zmierza to w złą stronę, więc ostrzegam, że należy zachować odpowiedni poziom dyskusji. Nie chcę tu słyszeć kto, gdzie, kiedy i za ile pieniędzy co zepsuł. Skupcie się na teraźniejszości, bo wracanie do źle wykorzystywanych zasobów finansowych, czy jakichkolwiek innych nie jest mile widziane.

Rozumiem, że macie swoje poglądy, których staracie się bronić, ale to nie jest to miejsce. Ja również mam na ten temat swoje zdanie, tak samo jak inni użytkownicy, którzy nie dają się w wir beznadziejnych zarzutów o byle co - zamiast pisać o problemie, opisujecie jakieś polityczne pierdoły...

Albo wracacie do obracania się w zakresie bezpieczeństwa i tego, jakie środki można zastosować, żeby nie stać się ofiarą luk prawnych, czy niedoprecyzowanych ustaw albo - sprawiedliwie dla wszystkich, którzy nie powiedzieli swojego ostatniego słowa z ripostą dla poprzednika o innych poglądach - temat poleci do kosza w całości. A za to będę musiał przeprosić ichito, ale niestety obecna forma dialogu nie jest dopuszczalna. Dla osób, które nadal będą uparcie trzymały się swoich racji przewiduję nagrody specjalne.

Problem zawsze można przedstawić w sposób wolny od politycznych wycieczek. Proponuję również zapoznanie się z tym krótkim artykułem:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

SpyShelter Firewall


Wiadomości w tym wątku
RE: Amnesty International - komentarz do nowej "ustawy inwigilacyjnej" - przez nikita - 02.02.2016, 00:24

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości