League of Legends na LINUXie ( dowolna dystrybucja)
#1
Witam, chce przejść na linuxa, ale nie wiem jak uruchomić na nim lola, poradniki są stare i nie działają. Mógłby ktoś mi od podstaw zgłębić ten problem ? Dystrybucja dowolna i byleby najłatwiejsza w obsłudze, jestem typowym Windows'owcem ale już używałem Minta co skomplikowane nie było ( nie bawiłem się w WINE itp) Jeśli jest ktoś w stanie pomóc dokładnie i dogłębnie to będę bardzo wdzięczny.
WINDOWS XP, SPYSHELTER FREE, PC TOOLS FIREWALL
Kontakt GG :371980, EMAIL: [email protected]
Odpowiedz
#2
Coś w stylu PlayOnLinux powinno zadziałać
0x DEADBEEF
Odpowiedz
#3
Masochizm. Żadna gierka z Windows, która nie ma natywnego portu na Linucha, nie będzie działać że Oh ah. Żadna. Wszystkie Wine, PlayonLinux, Cedega itp. można potraktować jak egzotykę pokroju rudy chińczyk albo homoseksualny żyd Grin
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#4
Tajny, dzieki za odp. Bo sęk w tym, że to jedyna gra w jaką gram czasem i dlatego zalezy mi na opuszczeniu Windowsa Smile Ale skoro nie bedzie działać to sensu nie widze. Sa poradniki w necie sprzed 2-3 lat ale sa rowniez komentarze ze juz WINE i PoL nie dziala. Wiec chomikos.. ryzykowac nie bede itp instalacji Linuxa bez pewnosci Smile Po pracy silowni i uczelni w tygodniu lubie zagrac gierke przed snem Tongue ( nie to że jako telesprzedawce cale dnie i tak spedzam przed kompem XD )
WINDOWS XP, SPYSHELTER FREE, PC TOOLS FIREWALL
Kontakt GG :371980, EMAIL: [email protected]
Odpowiedz
#5
Zawsze jest Dota II (Valve) natywnie na linuksa xd Myślę, że jeśli chodzi o LoL'a to również się da grać. Tylko oczywiście trzeba pogrzebać sporo więcej niż przy takiej Docie II. (niemalże tak łatwo jak w Win Craze)

Oczywiście przy założeniu, że masz NV xd
Odpowiedz
#6
NV ?Smile w dotę nie chcę grać, wiesz, Lol sprawia mi przyjemnosc i sa tez znajomi. Mysle że zainstaluje sobie na wirtualnej linuxa i spróbuje odpalić lola i wtedy zdecyduje czy warto czy nie Tongue
WINDOWS XP, SPYSHELTER FREE, PC TOOLS FIREWALL
Kontakt GG :371980, EMAIL: [email protected]
Odpowiedz
#7
To mała rada: testuj na VMware Playerze lub VMware Workstation (trial jest dostępny).
VirtualBox się do testowania gier nie nadaje, choćby ze względu na wydajność.
Odpowiedz
#8
Dzięki Łukasz za podpowiedź Smile Mam pytanie do Ciebie, czemu nie piszesz na db już nic ? przynajmniej nie widzę twoich blogów Smile
WINDOWS XP, SPYSHELTER FREE, PC TOOLS FIREWALL
Kontakt GG :371980, EMAIL: [email protected]
Odpowiedz
#9
(07.03.2016, 20:16)Boniaszek napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Dzięki Łukasz za podpowiedź Smile Mam pytanie do Ciebie, czemu nie piszesz na db już nic ? przynajmniej nie widzę twoich blogów Smile

Bo odszedł z tamtejszej redakcji.
Odpowiedz
#10
Odejście z redakcji to jedno - fakt, teraz jestem w innej.
A blogów nie prowadzę i nie ma ich na DP bo... jakoś nie widzę sensu w promowaniu swoją pracą i wolnym czasem czegoś, czego promować nie ma sensu Smile

No ale to nie na ten temat, można o tym w pogaduchach pogadać.
Odpowiedz
#11
Mój temat, moje decyzje ! XD zaraz dopisze w nim +blog lukasa Tongue

Gdyby ktos coś wiedział o Lolu wiecej i procesie jego instalacji proszę pisać Smile
WINDOWS XP, SPYSHELTER FREE, PC TOOLS FIREWALL
Kontakt GG :371980, EMAIL: [email protected]
Odpowiedz
#12
Kiedyś bawiłem się tak inną sieciową grą, linux + wine. O ile nie dało się jej zainstalować to po instalacji na windowsie i skopiowaniu katalogu z gra działała w miarę przyzwoicie. Jedynie co bardziej wkurzało to czcionka która nie wyglądała najlepiej, kolory były też nieco inne jak by bardziej nasycone co akurat było na plus.
Odpowiedz
#13
Zawsze można samemu sprawdzić niż czekać Smile
Sprawdziłem na Debianie + playonlinux oraz nvidia i do momentu zalogowania nie ma problemu, ale odpalenie samej gry wywołuję "okno wysyłania błędów".
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości