Test KIS 2010 i Panda 2010
#1
Podobno firma AV-Test-przetestowała 2 nowe pakiety antywirusowe...macie tu Pany linki...żebyście mieli co krytykowaćGrin:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#2
co do problemów z wykrywaniem kasperskyego to coś w tym jest sam miałem przypadek że nie wykrywał virusa którego miał w bazie zrobił to dopiero po restarcie systemu
Odpowiedz
#3
To co Zord? Jak masz namiar na kluczyki Pandy- to dawaj i instalujemy tego shitaGrin
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#4
kluczyków nie mam do niego miałem gdzieś swój oryginalny ale mi zginął :/
Odpowiedz
#5
Panda jest dobra w wykrywaniu potwierdzam na moich krótkich testach wersji 2010. Jednak uruchamia kilka procesow, ktore mimo iz zajmuja malo pamieci Ram zwalnialy mi dosc widocznie kompa.
Odpowiedz
#6
Meir napisał(a):Podobno firma AV-Test-przetestowała 2 nowe pakiety antywirusowe...macie tu Pany linki...żebyście mieli co krytykowaćGrin:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Okazuje się, że KIS 2010 nie jest orłem jeżeli chodzi o wykrywalność ale posiada bardzo dobrą heurystykę dynamiczną i świetnie usuwa wirusy oraz śmieci.

Panda IS 2010 w drugim już teście wykazuje się znakomitą wykrywalnością i niezłym usuwaniem, ale niestety aktywna heurystyka jest na niskim poziomie.
Odpowiedz
#7
No to ładnie Kasper bedzie musiał jakąś małą modyfikacje w skanerze antywirusowym zrobić i wszytko gra ogólnie tylko ma 1 bład wykryty. Dobrze, że poprawiono heurystyke duzy plus. Odnosnie Pandy99.6% robi wrażenie , obraz brak falszywych alertów no no ciekaweSmile
Odpowiedz
#8
test robiony na 3194 virusach wiec wrażenia nie robi
Odpowiedz
#9
KIS2010 na 2 miejscu w matousec

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#10
Jednak komercyjne firmy bardziej dbają o swoje produkty i klientów. W pandzie najbardziej zadowolony jestem z fire walla jak do tej pory kilka spy ware zostało złapanych ;p
Odpowiedz
#11
z komercyjnych antywirusow, to korzystalem tylko z Nortona (zaplacilem), ale od paru lat nie kupuje AV i firewalli, korzystam tylko z darmowych rozwiazan, i jestem zadowolony.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#12
Do tej pory też tak uważałem jednak po przeskanowaniu i używaniu od prawie tygodnia nowej Pandy stwierdzam coś wręcz przeciwnego. Wersja shareware co prawda ale jednak przekonałem się do niej.
Odpowiedz
#13
barnaba5 napisał(a):Jednak komercyjne firmy bardziej dbają o swoje produkty i klientów. W pandzie najbardziej zadowolony jestem z fire walla jak do tej pory kilka spy ware zostało złapanych ;p


to nie jest tak.. jak zapłacisz to wcale nie musisz mieć lepszego softu.. przykładem jest np firewall comodo. Jest jednym z najlepszych firewalli i jest w 100% darmowy również dla firm..
Odpowiedz
#14
Dokładniesa bardzo dobredarmowe programy , aletez idzie w 2 strone sa tez lepsze komercyjne od darmowych. Z komercyjnychto tylko: Avira Premium, Kaspersky, Outpost Pro, Online Armor i jeszcze pareby sie znalazło z najlepszej polki z darmowych jak Martini wspomnial Comodo, darmowa wersja aviry, Outposta czy nawet Pc Toolsa FirewallSmile
Odpowiedz
#15
Panda 2010 z tych płatnych również jest dobra <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2--> , dzisiaj mykając po stronach 5 spyware w ciągu 2 minut wyłapała hyh, kiedy avast właściwie nie raczył drgnąć.
Odpowiedz
#16
a sprawdziłeś to czy nie fałszywy alarm? Panda jeszcze nie jest dobrym antyvirusem i na razie się nie zanosi na to
Odpowiedz
#17
barnaba5 napisał(a):Panda 2010 z tych płatnych również jest dobra <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2--> , dzisiaj mykając po stronach 5 spyware w ciągu 2 minut wyłapała hyh, kiedy avast właściwie nie raczył drgnąć.


Barnaba, większość Spyware wykrywana przez Pandę, to ciateczka od przeglądarki Tongue
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#18
dlatego interpretuje to jakoatak spywarejako zagrozenie proste Smile
Odpowiedz
#19
Dozamet1 napisał(a):Panda jeszcze nie jest dobrym antyvirusem i na razie się nie zanosi na to


jest o wiele lepszym niż jeszcze 2-3 lata temuSmile

a że wykrywa nawet proste potencjalne zagrożenie to jest lepsze niż nie wykrycie jakiegoś wirusikaTongue
Odpowiedz
#20
Jest lepsza robią postępy z pewnością, ale watpię by dorównałatakim markomjak Avira, G data czy Kaspersky pod względem skuteczności. Testy przeprowadzone przezav-test sa dla mnie troche dziwne gdzie tam niby Panda osiaga oszalamiajace rezultatySmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości