a-squared Anti-Malware 4.5
#1
Testował ktoś z was to cudo? Jest promocja na rok
Odpowiedz
#2
bardzo wysoka wykrywalność okupiona dużą ilością fp
Odpowiedz
#3
Ale słabo usuwa wiry chyba?
Odpowiedz
#4
dobrze usuwa
Odpowiedz
#5
A wiesz jak z obciążeniem komputera? Ram, procesor?
Odpowiedz
#6
już nie pamiętam miałem go jakoś na początku roku ale nie było żle Tongue
Odpowiedz
#7
ja zastanawiam się nad zastąpieniem avirki własnie tym softem........
w końcu promo jest
Odpowiedz
#8
lubicie kombinować nie ma co
powodzenia
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#9
A gdzie to promo można znaleźć ? Grin
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#10
2009/07/squared-anti-malware-45-za-free-na.html
Odpowiedz
#11
Testowałem to w tandemie z Avastem ale myślę że to za dużo dwa programy o podobnych funkcjach i zblizonej wykrywalności na jedynym kompie. Poza tym faktycznie sypał FP ale może to też kwestia ustawień.
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#12
mały teścik

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#13
Sypie i to mocno , uzywałemten pakiet 30 dni na trialutak z ciekawości i wykrywał zagrożenia na stronach co nie było nic a nic a wirusywykrywa w zdrowych plikach. Plusem jest programu wysoka wykrywalność, uzywam free wersji do skanowania co jakiś czas jako uzupełnienie , szybko skanuje nawet , dość lekki dla kompa nie wiem jak na słabszych maszynachSmile
Odpowiedz
#14
Obecnie używam A-Squared Free jako skanera na żądanie i rzeczywiście jest skuteczny, czasami aż za bardzo. Natomiast co do płatnej wersji z ochroną w czasie rzeczywistym to z pewnością na plus zaliczyłbym częstotliwość aktualizacji w ciągu dnia (conajmniej 5-6 aktualizacji na dzień). Ważne jest żeby odznaczyć pewne rzeczy w konfigu w przeciwnym razie będzie prawie na każdej stronie informował o tracking cookie a na stronach ze słowem "warez" czy "crack" w adresie reaguje szczególnie alergicznie powiadamiając o rzekomym phishingu itp.
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#15
mi usunoł całą gre oryginalna, i skrót na pulpicie do emula. FP bardzo dużo
Odpowiedz
#16
p!otr@$ napisał(a):mi usunoł całą gre oryginalna, i skrót na pulpicie do emula. FP bardzo dużo


Dlatego trzeba z nim ostrożnie postępować i sprawdzać to co wskazuje jako zagrożenie innymi skanerami np. na VT.
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#17
To nie jest sztuka zrobić program który wszystko usuwa w tym także wirusy a w teście który nie uwzględnia FP zdobywa pierwsze miejsce. Avira w tym samym teście jest druga z podobnym wynikiem ale fałszywki, przynajmniej u mnie się nie pojawiają.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#18
Dokładnie A-squared przegina niech w wersji 5 poprawia to bo mało doswiadczony user usunie wszytko co wykryje program i może sobie szkód narobic . Avira pikuś przy nim, musza dopracowac ten program.
Odpowiedz
#19
program zbyt nadwrażliwy usuwa często to czego nie powinien.Program nie obciąża zbyt kompa lecz muszą nad tym FP popracować i będzie dobry program
Odpowiedz
#20
Można zdobyć darmową licencję na rok ale nie wiem czy jest w pełni legalna:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości