Kłopoty z aktualizacjami ESET
#1
Od początku bieżącego miesiąca użytkownicy NOD32 jak i ESET Smart Security mają problemy z aktualizacją
Serwery wersji płatnych są niedostępne lub dostępnych jest kilka co skutkuje niemożliwością przeprowadzenia aktualizacji
na chwile obecną działają 3 z 27 serwerów jeszcze niedawno żaden nie był dostępny
W gorszej sytuacji są użytkownicy wersji trial tam nie działa żaden z serwerów i o ile co bardziej zdesperowanym osobom pełnych wersji poprzez ciągłe wymuszanie aktualizacji może się udaćto trialowcy nie mają na to najmniejszych szans

Jeżeli jednak chcemy przeprowadzić aktualizacje można skorzystać z awaryjnego serwera są na nim tylko i wyłącznie bazy wirusów

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
niezła wpadka eset, ale wiadomo jest że mniejsze większe problemy dręczą każdego producenta
nie ma się więc temu co dziwić
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#3
To czemu ich nie naprawiaskoro sa niedostepnemaja przeciez ludzi od spraw technicznych powinni to raz dwazalatwic a tak sie kompromituja
Odpowiedz
#4
1. skąd masz takie info zord ?
2. link jaki podałeś nie działa
Odpowiedz
#5
link działa ale trzeba go do programu wpisać przeglądarką tam nie wejdziesz
info mam z tond że mam noda zainstalowanego i się nie aktualizował poszukałem trochę w necie sprawdziłem sobie wszystkie serwery czy działają i nie działały i tak wychodzi jak napisałem :p
Odpowiedz
#6
A skoro tak to luzik Smile
Odpowiedz
#7
teraz do pełnych wersji działają aż 4 ale pobranie z nich czegokolwiek graniczy z cudem
trialowe leżą wszystkie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#8
hahaha nod32view coś mi mówią te screeny
nieźle zord
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#9
Dzisiaj zainstalowałem NOD-a a tu taki psikusSmile
Wk....... się... ale naciskałem ze 40 razy i się zaktualizowałSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#10
można i tak, mają poważny problem może ich trojany zaatakowałySmile
a tak na serio czemu jeszcze tego nie naprawili to mnie zastanawia
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#11
wpisz na razie serwer który podałem jak na razie nie ma z nim problemów
Odpowiedz
#12
zord
Zapytałeś na forum eset-u o taki stan rzeczy?
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#13
Na Polskim forum tam nie odpowiadają na takie pytania :p
zresztą z tego co zauważyłem to oni nie są zbyt zorientowani w kwestiach technicznych co najwyższej mogą odpowiedzieć na tematy o licencjonowaniu
Odpowiedz
#14
zord napisał(a):Na Polskim forum tam nie odpowiadają na takie pytania :p
zresztą z tego co zauważyłem to oni nie są zbyt zorientowani w kwestiach technicznych co najwyższej mogą odpowiedzieć na tematy o licencjonowaniu


Masz na mysli forum ESET na Wildersach?
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#15
Nie to dagmowe na wildersach nie mam konta


z tego co widze to na wildersach też za bardzo nie wiedzą o co chodzi mi po zmianie serwera aktualizacje działają normalnie nawet niedawno się zaktualizował
Odpowiedz
#16
ja dziś instalowałem Nodai aktualizacje poszły bez problemu.Macie może pod ręką konfigurację Noda?Potrzebuje jej lecz nigdzie jej nie mogę znaleść
Odpowiedz
#17
A wszystkie serwery bodajże 27 ich było czy nadal wiekszosc jest nieczynna???Smile
Odpowiedz
#18
Dozamet1 ustawia się go bardzo łatwo wchodzisz w ustawienia i zaznaczasz wszędzie wszystkie opcje Tongue
LikwidatoR
do full wersji działają wszystkie do triali działa 15
Odpowiedz
#19
OK dzięki.Ja mam full
Odpowiedz
#20
Ok to dobrze wzieli się za naprawe serwerów szpeceEseta, dzieki za odp
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości