Kaspersky na 90 dni :)
#1
Hej, mam promocję na kasperkiego, wystarczy mieć konto pocztowe na wp.pl i mamy kluczyk do pełnej wersji Kav 2009 lub Kav 2010. Promocja trwa do końca 2009 roku :/

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Wchodzimy na podaną stronę, klikamy "zaloguj się, aby pobrać", logujemy się, w formularzu wprowadzamy swoje dane, na podany e-mail dostaniemy wiadomość z kodem i linkiem, na który należy wejść aby się zarejestrować. W wiadomości znajdziemy też link do strony, na której możemy pobrać program. Możemy wybrać wersję 2009 lub 2010, klucz pasuje do obydwóch, z tym że wersja 2010 nie ma jeszcze języka polskiego. Po rejestracji otrzymamy klucz, który należy wprowadzić podczas instalacji programu.
Promocja trwa do końca roku 2009.

EDIT !!!

Nie ma opcji wyboru edycji !!! Ale kluczyk działa również w wersji 2010 !!!!!

wersja 2010 -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

wersja 2009 -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Pozdrawiam
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#2
Tylko że żaden email nie przychodzi Smile
Odpowiedz
#3
przychodzi już wcześniej korzystałem z tej promocji klucz przyszedł na drugi dzień oni chyba ręcznie je wysyłają Tongue
Odpowiedz
#4
Nie... niedługo powinien być... na wp.pl poczta przychodzi najdłużej ze wszystkich kont... do wp.pl nawet kluczyk od avast! przychodzi po jakimś czasie, zamiast od razu Smile
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#5
Niech dziady dadzą wreszcie promo na KIS-a)
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#6
Skusić się czy się nie skusić na to promo ? Oto jest pytanie Grin
A tak na poważnie to powiedzcie czy warto instalować no i która wersja lepsza
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#7
2010 lepsza od2009 naturalnie aklucze mogli by do KISA dac jak powiedzial kolega MeirSmile
Odpowiedz
#8
Mam już ten kluczyk. W 10 minut załatwiłem cały proces rejestracyjny. Teraz mi tylko powiedzcie czy aby ten KAV 2010 nie zamula zbyt mocno kompa i neta no i czy konfiguracja jest w miarę czytelna bo znam angielski całkiem dobrze ale niestety dawno nie miałem okazji go używać w praktyce i wiele rzeczy już się pozapominało Smile

Kluczyk poczeka u mnie conajmniej do soboty bo teraz nie mam czasu na instalowanie tego programu.
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#9
Mbm86-zaczekaj góra 2 tygodnie-będzie polska wersja...
A tak na marginesie...może ktoś Panowie-zrobi optymalny config do KAV/KIS 2010...byłbym(i chyba nie tylko ja) bardzo zobowiązanySmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#10
Czy jakiś user KAV może zrobić rzut z zużyciem zasobów z Menedżera zadań z włączoną kolumną "rozmiar pamięci wirtualnej"?
Odpowiedz
#11
to już jest od dawna nawet założyłem temat z tą promocją jakiś czas temu.KIS niestety na razie nigdzie nie ma i najwcześniej to na początku sierpnia bo tak ukazują się gazety komputerowe w większości krajów
Odpowiedz
#12
Siema Sad
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#13
straight'' art napisał(a):Siema Sad


Użyj polskiego proxy Wink
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#14
Po co mam używać Polskiego proxy, skoro mieszkam w Polsce, w woj. mazowieckim Wink

Napisałem do supportu i dostałem link aktywacyjny na pocztę :-)
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#15
A musiałeś potwiedzić że mieszkasz w Polsce??
Odpowiedz
#16
Tak SmileMusiałem im podać adres i miejscowość z kodem pocztowym
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#17
Szczwane liski. Możesz pokazać rzut men. zadań? Posegreguj nazwami jak możesz.
Odpowiedz
#18
adam tu masz z KIS-a pod xp sp3

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#19
Ooo całkiem mało bierze. Ale i tak nie zainstaluję K.
Odpowiedz
#20
Właśnie zainstalowałem KAV 2010 na 90 dni tylko nie bardzo wiem jak go skonfigurować. Dajcie linka do jakiejś stronki z konfiguracją bo nie wiem co mam zaznaczyć a co zostawić i na jakim poziomie poustawiać poziom zabezpieczeń żeby dobrze wykrywało
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości