Comodo BOClean - Anti-Malware
#1
Witam,
miał ktoś do czynienia z tym programem? Na stronie piszą, że jest to nowa część z pakietu Internet Security. Jakoś jej w samym CISie nie widziałem:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Jak włączysz przy dostępie to wtedy BOClean monitoruje pamięć i działa.
Odpowiedz
#3
BOClean, now a part of Comodo Internet Security,

Bo clean jest teraz częścią Comodo Internet Security,
Odpowiedz
#4
Szczerze mówiąc, nie wiem czy on coś daje.
Odpowiedz
#5
BOClean jest samodzielnym programem Comodo działającym w czasie rzeczywistym...jego działanie jest tak "ciche" (nigdy nie dawał żadnych komunikatów - chyba u większości użytkowników), że zastanawiano się, czy w ogóle cokolwiek robi Smile
Z ciekawości...skoro już wywołałeś temat...zajrzałem na stronę Comodo i szczerze powiedziawszy wygląda, że BOClean ma swoją nową stronę. Czy zapowiada to powrót do programu...nie wiem. W każdym razie na wielu forach użytkownicy skarżyli się na dziwną politykę Comodo, ponieważ mimo wszystko był to program ceniony i aż brało zdziwienie, że producent przestaje wspierać lubiany i ceniony produkt wbrew użytkownikom.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#6
co prawda wiele osób ceniło ten program ale miał również swoje wady.. czasem lepszy okazywał się WD.. Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości