Kaspersky 2010 v9.0.0.463 Final - nowa wersja
#1
Kaspersky udostępnia nową wersję swoich produktów:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Kaspersky Aniti-Virus 2010 v9.0.0.463 -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Kaspersky Internet Security v9.0.0.463 -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Narazie programy dostępne są w wersji angielskiej, francuskiej, niemieckiej.

Mamy kolejny build, a wersji polskiej jak nie było tak nie ma Grin


Zmiany w KAV v9.0.0.463:
Kod:
RELEASE NOTES

Kaspersky Anti-Virus 2010

Version 9.0.0.463 CF1 (10.07.2009)

FIXES

1. Problem with system instability after long period of program operation has been fixed.
2. Error causing BSOD while updating the emulator driver has been fixed.
3. Pop-up message in the URL checking module has been fixed (for the Spanish version).
4. Problem with pausing the scan task while third party programs are running in full-screen mode has been fixed.
5. Problem with the update task freezing at system startup has been fixed.
6. Vulnerability that allowed disabling of computer protection using an external script has been eliminated.
7. Driver crash in rare cases while processing a write operation has been fixed.
8. Crash while processing data incompliant with the protocol of Mail.Ru Agent has been fixed.

MAIN KNOWN ISSUES

1. If a threat in OLE object is detected, the application does not suggest user to perform disinfection. Possible actions in this case – place file to quarantine or delete it.
2. Web Anti-Virus does not notify user about the downloaded files.
3. Problems with display of some files in special defragmentation software - PageDefrag are possible.
4. In some cases the "^" key on the virtual keyboard stays pressed. To solve this problem, right-click this key with a mouse.
5. Complex filtering works incorrectly in some report windows.
6. When the option of logging file system events to application report is enabled, noticeable slowdowns are possible during installation, if Kaspersky Anti-Virus 2010 is being installed over the previous version.
7. During Kaspersky Anti-Virus uninstallation registry keys linked to shell extension are not removed.


Zmiany w KIS v9.0.0.463:
Kod:
RELEASE NOTES

Kaspersky Internet Security 2010

Version 9.0.0.463 CF1 (10.07.2009)

FIXES

1. Problem with system instability after long period of program operation has been fixed.
2. Error causing BSOD while updating the emulator driver has been fixed.
3. Pop-up message in the URL checking module has been fixed (for the Spanish version).
4. Problem with pausing the scan task while third party programs are running in full-screen mode has been fixed.
5. Problem with the update task freezing at system startup has been fixed.
6. Vulnerability that allowed disabling of computer protection using an external script has been eliminated.
7. Driver crash in rare cases while processing a write operation has been fixed.
8. Crash while processing data incompliant with the protocol of Mail.Ru Agent has been fixed.

MAIN KNOWN ISSUES

1. Incorrect import of application rules in Application Control component is possible after updating Kaspersky Internet Security from version 2009 to version 2010. To fix this problem, you are advised to restore the settings using configuration wizard.
2. If a threat in OLE object is detected, the application does not suggest user to perform disinfection. Possible actions in this case – place file to quarantine or delete it.
3. Web Anti-Virus does not notify user about the downloaded files.
4. If the application, added to the safe environment, has a long name, it becomes inconvenient to use the scrollbar in the list of Safe Run applications.
5. Problems with display of some files in special defragmentation software - PageDefrag are possible.
6. In some cases the "^" key on the virtual keyboard stays pressed. To solve this problem, right-click this key with a mouse.
7. Complex filtering works incorrectly in some report windows.
8. It is possible that emails received in the common Microsoft Windows environment are not displayed in the Safe Run in the Microsoft Outlook Express (Windows Mail) email client.
9. When the option of logging file system events to application report is enabled, noticeable slowdowns are possible during installation, if Kaspersky Internet Security 2010 is being installed over the previous version.
10. When you change the password (for Parental Control profile) the entry field is not emptied: symbols are added to the previously entered password.
11. During Kaspersky Internet Security uninstallation registry keys linked to shell extension are not removed.
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#2
widziałem ją już wczoraj na serverach kaspra.Polka jak pisali szybko się nie pojawi
Odpowiedz
#3
Strasznie się ociagaja z polska wersja tak jeszcze nie było. Co do nowego buildu było do przewidzenia ze po premierze nieminiemiesiac i wydadza poprawkiSmile
Odpowiedz
#4
to już 2 poprawka
Odpowiedz
#5
Ja sie nie dziwie jak w ciagu 10 miesiecy wypuscili produkty o prawie2 miechy krócej niz poprzednie , lecz mimo tego ta seria jestzdecydowanie lepsza od 2009, ale za wczesniejniestety wypuscili , teraz trzeba latac błedy
Odpowiedz
#6
Muszę przyznać że od wersji 6 jest to najlepsza wersja.Tylko nie wiem czemu jak ktoś już o tym pisał KAV utrudnia oglądanie na YT a KIS nie.Chciałem KAV bo KIS klucz nie pasuje a dni odliczało więc wolę KAV tylko trzeba poczekać żeby to naprawili
Odpowiedz
#7
WMasz racje od wersji 6 , dla mnie najlepsza jest wersja2010, nastepnie wersja 6 , pozniej troche zastopowali rozwoj i konkurencja potrafila ich wyprzedzic lecz nigdy nie znizyli sie do pewnego poziomu zawsze trzymali poziom. Ja mam KAV ina luzie przegladam YT, nic nie zacina wszystko ladnie chodzi w tej kwestii, co komp to obyczajSmile
Odpowiedz
#8
mi niektóre filmiki się nie wczytują a jak się juz wczyta to po woli.Wyłączę kaspra i wszystko śmiga .Będzie jakaś promocja na KIS najnowszy to od razuprzechodzę
Odpowiedz
#9
Powinni cos byc ale na maks 90 dni nie na 180 jak to bylo w wersji 2009. Oni wiedza ze ten produkt co terazwyszedl jest duzo lepszy i beda sie cenic nie beda siastac licencjami jak wczesniej. Dawniej 3 lata temu to malo co było promocji z tego co pamietam bo produkt był doskonały, znali swoja wartosc, obawiam sie zew tym roku tak samo bedzie , ale cos powinno byc. Mi sie tylko minimalnie przy kasprze pozniej wylacza komputer tylko ten mankament widze po3 tyg uzytkowania Kava 2010, jak narazie nie sypie bledami na moim kompie. Ciekawe czy wydane teraz te poprawki duzo usprawniajaKasperskiego czy oplaca sie instalowac kaspra z nowym buildemWink
Odpowiedz
#10
wydaje mi się że promocji będzie mało i tak jak piszesz MAX 90dni czy to na KAV czy na KIS
Odpowiedz
#11
Ale dobre i to nawet te 90 dni , najwyzej zakupi się jakieś gazetkitam będą kolejne promocje a jak nie bedzie wyjscia i nie bedzie sie komus chcialo szukac kolejnym promocji , ktos bedzie wolalmiec spokoj na rok to sobie zakupi pelna licencje na rok i po klopocie ( takich mało bedzie Wink )
Odpowiedz
#12
zazwyczaj w Kasprze jest tak że można ściągnąć z jednej promocji kilka kluczy i one działają po czasie.Sam miełm jakiś czas temu klucze do KIS na 2 lata ale niestety musiałem zrobić format całego systemu a zapomniałem zgrać na płytkę te klucze i poszły.
Odpowiedz
#13
Niepotrzebnie straciłeś klucze cóż zdarza sięWink z tymi promocjami , że mozna ściagnąć pare kluczy to prawda mam 2 klucze do KAV na 180 dni z legalnego promo i ladnie hula po terminie nawet chyba , grunt by nie były pirackie, nie znajdujace sie na warezach, torentach czy na kavkiskey.com bo odrazu blok a tak masz spokoj do konca wygasnieciu licencjiSmile
Odpowiedz
#14
ta promovja180dni była w Chip grudniowym bo kupiłem ten numer 9.90 promocja świąteczna i klucze miały działać do końca czerwca a działają do dziś
Odpowiedz
#15
No widzisz Kaspersky albo sie gubi z licencjami albo doszli do wnisku ze po co blokowac niech dzialaja byle byłyby prawdziwe legalne nie pirackie, ciezko okreslic o co biega , nie wiem jak z innymi antywirusami za bardzo czy tez takie zjawiskowystepuje mimo konca terminu promocji dalej mozna cisnac na nieSmile
Odpowiedz
#16
Może to był taki chwyt gazety bo nie przypominam sobie promocji z której klucze nie działały by długo po promocji.Mam też nadzieję że KIS będzie przyjmował klucze z poprzedniej wersji
Odpowiedz
#17
Ciezko powiedziec dziwi mnie fakt czemu KAV lapie kluczez poprzedniejwersji a KIS nie mysle ze to nie jest przypadkowe i chodzi chyba o cene bo KIS jest prawie 2 razy drozszy od Kava i nie chca by klucze z wersji 2009 co jest gorsza duzo chodzily na wersje 2010 i praktycznie uzytkowali bardzo dobry udany produktludzie produkt za free,a wola byc zaplacili od nowato tylko domysly
Odpowiedz
#18
ale chyba to powinien być obowiązek żeby producent dał możliwość przejścia na nowszą wersje.Większość producentów tak robi
Odpowiedz
#19
a może mozna przejsc jedynie co wykupili pelna wersje na caly roka promocyjnych licencji juz nie uwzgledniajaSmile bo promocja tyczyla sie wersji 2009 a nie wersji 2010 a osoby co wykupily pelna licencje sa bardziej uprzywilejowani i oni maja moze taka mozliwosc przejscia trzeba popytac sie osob co maja pelna wersjena kaspra 2009 i przeszli na wersje 2010
Odpowiedz
#20
możliwe że posiadacze pełnych licencji mają taki przywilej ale nie powiem bo takiej nie mam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości