Ashampoo AntiVirus
#1
Testował ktoś tego antywira ? Jak ma się sprawa z wykrywalnością ?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
słaby jest, w bazie niby ma dużo, ale z wykrywalnościa krucho, nawet nie bierze udzialu w fachowych testach . Inne produkty ze stajni Ahsampoo sa zdecydowanie lepsze, ale nie antywirusWink
Odpowiedz
#3
niby jest na bazie aviry lecz jego skuteczność jest marna
Odpowiedz
#4
obciąza ponadto kompa, wolno skanuje nie polecam ten produkt jest nie udany musza popracowacnad tym programem
Odpowiedz
#5
OK. Dzięki za odp.
Cytat: Inne produkty ze stajni Ahsampoo sa zdecydowanie lepsze, ale nie antywirusWink

No, ja używam od nich programu do nagrywania płyt Ashampoo Burning Studio 09 i naprawdę jest dobry.
Odpowiedz
#6
Używałem kiedyś tego programu. Specjalnie pobrałem dla niego paczkę wirusów. Na 500 wykrył ich 483. bierze trochę więcej ramu niż avira.
Odpowiedz
#7
Paczka to nie to samo, co nagłe i nieznane zagrożenia.
Odpowiedz
#8
Nawet na paczce 500 slabo wykrywaSmile
Odpowiedz
#9
jednym słowem kwas
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#10
Używałem go kilka dni, ale to było dosyć dawno. Nie mogę nie zgodzić się z fatalnymi ocenami
Odpowiedz
#11
Ashampoo zrobiło już chyba wszystko. Program do nagrywania, czyszczenia Windows, poprawiania zdjęć, av, firewall, przeglądarka zdjęć, program antyspyware, zabezpieczanie płyt CD i przyspieszanie łącza. Brakuje pralki, lodówki i dystrybucji Linuksa.
Odpowiedz
#12
Adam kiedyś mieli w planach zrobienie dystrybucji Wink.
Odpowiedz
#13
Dozamet1 napisał(a):niby jest na bazie aviry lecz jego skuteczność jest marna


Jedzie na bazie kasperskyego nawet silnik ma jego wersjia 6.0/
Odpowiedz
#14
Silnik Kasperskyego w wersji 6był bardzo dobry, ale na te czasy juz nie wystarcza to są 3 generacje wstecz mimo tegoSmile
Odpowiedz
#15
adam_993 napisał(a):Ashampoo zrobiło już chyba wszystko. Program do nagrywania, czyszczenia Windows, poprawiania zdjęć, av, firewall, przeglądarka zdjęć, program antyspyware, zabezpieczanie płyt CD i przyspieszanie łącza. Brakuje pralki, lodówki i dystrybucji Linuksa.


Szkoda że swojego sytemu operacyjnego nie zrobili jeszcze.... Wink
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#16
ja lubi e ich produkty oprócz antyvirusa a inne produkty są bardzo dobre
Odpowiedz
#17
Co tu dużo mówic nie warto się zbytnio interesować tym słabiutkim programikiem zwłaszcza że jest on płatny a za darmo są do wyboru o niebo lepsze i skuteczniejsze programy antywirusowe.

Dozamet
Firewalla też mają cieniutkiego.
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#18
Nie posiada Hipsa więc w Matousecu też nie ma wyników, nie jest taki słaby tak ogólnie lepszy od antywirusaSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości