Google dorzuca do tłumaczonych przez siebie stron insekty?
#1
Sprawdziłem na nie tłumaczonej wersji danej strony i Avira jest cichutko. Jednak gdy ją przetłumaczę otrzymuję nie miłą niespodziankęSmile Najbardziej zaskakujące jest to o jaką stronę chodziGrin
Sami zobaczcie.
Odpowiedz
#2
CoolCoolCool

No to zajeb..............nic tylko napisac do pana prezydenta.

a tak na serio może to jakiś FPTongueTongueTongueTongueTongue
Odpowiedz
#3
fałszywka jak nic
Odpowiedz
#4
dokładnie bywa i tak trzeba się przyzwyczaić Wink
Odpowiedz
#5
Też tak myślałem.
Odpowiedz
#6
Wydobądź z kwarantanny i przeslij jako False positivs przez stronę aviry
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#7
Plati napisał(a):Wydobądź z kwarantanny i przeslij jako False positivs przez stronę aviry


Nie mogę tego zrobić bo już go skasowałem. Jeśli się jeszcze kiedyś na to natknę to wtedy go podeśle do Aviry. Po co wyciągać plik z kwarantanny? Przecież z poziomu kwarantanny też da się wysłać plik.
Odpowiedz
#8
Da się wysłać, ale wysylasz wtedy na inny adres e-mail, na ktorym nie sprawdzają wirusów.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#9
Plati napisał(a):Da się wysłać, ale wysylasz wtedy na inny adres e-mail, na ktorym nie sprawdzają wirusów.


W takim razie gdzie te pliki są wysyłane oraz co się z nimi dzieję?
Odpowiedz
#10
po prrostu pliki wysylane przez kwarantanne nie sa analizowane. Analizowane sa pliki przeslane przez

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#11
Plati napisał(a):po prrostu pliki wysylane przez kwarantanne nie sa analizowane. Analizowane sa pliki przeslane przez

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Skąd wiesz? Więc ciekawe po co naprawili wysyłanie plików z kwarantanny. Jestem zaskoczony.
Odpowiedz
#12
Sam wiem bo jeszcze niedawno wysyłałem pliki przez kwarantanne i nie odpisywali.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#13
Może je sprawdzają tylko po prostu nie odpowiadają.
Jak wysyłałem kilka lat temu plik z kwarantanny to dostałem odpowiedź że dziękują za przesłanie pliku ale nie są w stanie odpowiadać na każde zgłoszenie.
Wysłałem plik przez formularz na stronie. Zobaczymy co z tego będzie.
Odpowiedz
#14
jak wyslales przez stronę i podałeś wszystkie dane (imie i nazwisko wymyslone Tongue) to jutro do godziny 15 powinni ci przyslac informację czy to wirus czy FP.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#15
Plati napisał(a):jak wyslales przez stronę i podałeś wszystkie dane (imie i nazwisko wymyslone Tongue) to jutro do godziny 15 powinni ci przyslac informację czy to wirus czy FP.


Podałem prawdziwe dane bo uważam że Avira to godna zaufania firma. Poza tym zarejestrowałem program na prawdziwych danych. Gdy dostane odpowiedź napisze co odpowiedzieli.
Odpowiedz
#16
Czy Avira odpowiada w weekend''y? Bo jeszcze nic nie dostałem.
Odpowiedz
#17
Nie odpowiada. Odpowie w poniedziałek.
Odpowiedz
#18
Zbijają bąki. Odpowiedź dostaniesz w poniedziałek.
Odpowiedz
#19
adam_993 napisał(a):Zbijają bąki. Odpowiedź dostaniesz w poniedziałek.


Aha.
Odpowiedz
#20

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

znalazłem informację z której wynika że gdy wyślemy do Aviry plik za pomocą kwarantanny co prawda nie dostaniemy odpowiedzi. Lecz nie jest powiedziane że pliki przesłane w ten sposób nie są analizowane.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości