Promocja AVG Internet Security 2018 na rok za free
#1
Strona z promocją

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Sprawdzone. Działa.
Odpowiedz
#2
Z tym kluczem może być kłopot w kwestii jego legalności... Niestety jest wymieniony w tym wątku i zdaje się jest lewy...

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Zemana AntiLogger+SS Premium+Shadow Defender+Dashlane+StartupStar+Keriver 1-Click Restore Free
Odpowiedz
#3
Czyli ta strona jest fake Shareware on Sale?
Dałem też linka do Mc Afee Live Safe i tam mnie przeniosłol na stronę MCafee i jest za darmo.
Odpowiedz
#4
Stronka jako taka jest ok. i w większości promocje też są w porządku. Zdarzają się jednak tam czasami wtopy. Wydaje mi się, że akurat w tym przypadku mamy właśnie do czynienia z taką "wtopą". Pewnie zwrócenie się z zapytaniem do supportu AVG rozwiązałoby wszystkie wątpliwości. Mi się jednak nie chce na to tracić czasu..
Zemana AntiLogger+SS Premium+Shadow Defender+Dashlane+StartupStar+Keriver 1-Click Restore Free
Odpowiedz
#5
(13.11.2017, 13:15)zeno06 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Stronka jako taka jest ok. i w większości promocje też są w porządku. Zdarzają się jednak tam czasami wtopy. Wydaje mi się, że akurat w tym przypadku mamy właśnie do czynienia z taką "wtopą". Pewnie zwrócenie się z zapytaniem do supportu AVG rozwiązałoby wszystkie wątpliwości. Mi się jednak nie chce na to tracić czasu..

Niech ktoś próbuję :-). Nie usuwam wątku. Może komuś się przyda...
Odpowiedz
#6
AVG Internet Security 2018 na rok:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


instalator:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Zemana AntiLogger+SS Premium+Shadow Defender+Dashlane+StartupStar+Keriver 1-Click Restore Free
Odpowiedz
#7
AVG Internet Security jak i TuneUP za free na 1 rok - przez aplikację Pepper
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości