Wigilia...Nowy Rok!!!
#1
Drodzy forumowicze...
Boże Narodzenie za pasem, a zaraz potem Nowy Rok nadchodzi starym, zwyczajem więc życzenia ode mnie dla Was i Waszych bliskich.

Stołów pięknie ozdobionych jadłem suto zastawionych
I prezentów z dwa tuziny, niech zazdroszczą Ci z rodziny. Żadnych sporów, żadnych kłótni i niech nikt nie będzie smutny.
Grunt, to dobre wieść pożycie, a karpiowi daruj życie.
I każdemu przyjaciela, co czasami łzę ociera.
I wszystkiego co Ci trzeba, no i może gwiazdkę z nieba.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#2
Dziękuję i wzajemnie  Smile
Odpowiedz
#3
Spokoju.

Poważnie.

Wink
Odpowiedz
#4
Wszystkim forumowiczom Safegroup.pl przede wszystkim Zdrowych, Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i lepszego Nowego Roku Smile
Odpowiedz
#5
Dajcie oczom odpocząć od mediów wszelkich ekranów. Bigosu i karpia, rodziny, a tym bardziej kościelnym Bożego błogosławieństwa i przemyślenia paru spraw... tym mniej kościelnym w sumie też Suspicious
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz
#6
Dziękujemy, i wzajemnie! Radosnych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia
i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2018! Smile
Odpowiedz
#7
Dziękuje za życzenia i dokładam sie z odrobiną bezpieczeństwa aby wszyscy dotarli do rodziny i z powrotem cali i zdrowi Smile
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#8
Zdrowia i Zgody tak wszystkim potrzebne Smile
Odpowiedz
#9
Całej społeczności forum, Waszym najbliższym i wszystkim przyjaciołom składam najszczersze życzenia spędzenia najbliższych Świąt w rodzinnej, ciepłej atmosferze. Zaś w nadchodzącym nowym 2018 roku składam wszystkim życzenia samych sukcesów zawodowych, prywatnych oraz beztroskich, pełnych radości 365 dni.

T.W.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#10
Dziękujemy i wzajemnie Grin
Odpowiedz
#11
Dzięki. Spokojnych Świąt dla wszystkich.
Zemana AntiLogger+SS Premium+Shadow Defender+Dashlane+StartupStar+Keriver 1-Click Restore Free
Odpowiedz
#12
Wszystkiego co dobre w nadchodzące święta i nowym roku 2018!
Moderator i autoryzowany pomocnik w dziale Malware Fixitpc.pl
Odpowiedz
#13
Po takim ciśnieniu w robocie mogę wam życzyć tylko jedno - spokojnych, powolnych, rodzinnych dni. Aby ten czas poświęcić trochę dla siebie, a resztę dla bliskich osób.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
#14
Wszystkiego dobrego i udanych świąt Wink
Odpowiedz
#15
Również wszystkiego najlepszego.
Odpowiedz
#16
Również dziękuję i życzę wszystkich Wesołych Świąt Bożego Narodzenia - oby udało się spędzić ten czas w zdrowi, miłej rodzinnej atmosferze Smile
Odpowiedz
#17
Wszystkim użytkownikom oraz ich rodzinom życzę Spokojnych i Zdrowych Świąt, Błogosławieństwa Bożego oraz wszelkiej pomyślności.
Cieszmy się sobą bo wszystko szybko przemija.
Odpowiedz
#18
Święta nie mogą być spokojne, tylko radosne! Grin

Trzeba się radować a nie - raz tylko żyjemy na tym świecie, żeby było na spokojnie.

Dlatego ja wszystkim forumowiczom, jak i gościom odwiedzającym to forum składam najserdeczniejsze życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia. Niech obfitują w wiarę, nadzieję i miłość - oraz pomyślnego, udanego 2018 roku! Smile

PS. Nie pijcie za dużo! Grin
Odpowiedz
#19
A co, jak ktoś raduje się spokojem? Suspicious
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz
#20
Również wszystkich chce życzyć, zdrowych wesołych i pogodnych świat Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości