Raportu z frontu :)
#1
Cytat:
[Obrazek: working01.jpg]


Kończą się właśnie zimowe ferie i coraz częściej pytacie, co u nas słychać. Słusznie, bo tak zaangażowała nas praca, że udało nam się na chwilę "zapomnieć" o blogu i raportowaniu postępów Smile A dzieje się dużo. Niektórzy pracują nawet (rzecz jasna na ochotnika) w święta, weekendy no i oczywiście nocami. W telegraficznym skrócie ostatnio miały miejsce takie sytuacje: 

1.
Arcabit zdobył kolejny certyfikat VB100. Mamy ich już sporo ale każdy nowy cieszy nas tak samo bardzo jak po kolei wszystkie poprzednie Smile
2.
Moduł ochrony przeglądarki został rozbudowany o dodatkowy mechanizm blokujący strony wyłudzające dane - odwiedzane witryny są skanowane i blokowane w ramach nowej wtyczki naszego silnika na trzech płaszczyznach kontrolnych - Risky.Site.01, Risky.Site.02, Risky.Site.03.
3.
I poniekąd w związku z punktem powyższym, na wniosek użytkowników zmodernizowaliśmy okno informujące o zablokowaniu strony (zarówno w kontroli rodzicielskiej, jak i w ochronie przeglądarki). Faktycznie - ascetyczny, pomarańczowy widok już nawet nam się opatrzył. Zmieniliśmy go zatem na nowy.
4.
Wdrożyliśmy liczne usprawnienia programu, które uzbierały się przez ostatnie dwa miesiące (w sumie lista zmian liczyła dokładnie 15 pozycji).

I oczywiście kwestia kluczowa, która budzi już tak wielkie emocje, że z trudem udaje nam się nie uchylić rąbka tajemnicy na forum publicznym - nowy mks_vir. Tutaj jest już naprawdę bardzo ciekawie: 

1.
Już od ponad dwóch miesięcy trwają testy nowego mks_vir-a. W gronie testerów mamy przyjemność i zaszczyt gościć zarówno użytkowników domowych jak i kilka pokaźnych firm i instytucji. Łączy ich bez wątpienia jedno - sentyment do marki mks_vir jak i krytyczny ale i profesjonalnie merytoryczny obiektywizm wobec oferowanych przez nas rozwiązań - uwagi zgłaszane przez testerów są przez nas analizowane i w znakomitej większości przypadków przekładają się na funkcjonowanie nowego programu.
2.
Wśród testerów pakietu mks_vir trwa rywalizacja w grze Coolka, cybermaskotce, która towarzyszy naszym produktom od lat. Nie podamy aktualnego rekordu, bo to byłoby demotywujące dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę w lidze Coolki, ale poprzeczka jest już postawiona bardzo wysoko ;-)
3.
Do produktów testowanych dołącza właśnie mks_vir dla systemów Android (tzn. najprawdopodobniej dołączy w nadchodzącym tygodniu).
4.
Nowa strona mks-vir.pl nabiera "contentu". Jesteśmy przekonani, że jej forma i treść będzie zaskoczeniem (oczywiście jak najbardziej pozytywnym) dla aktualnych i przyszłych miłośników marki mks_vir. Nie ukrywamy, że gdy my po raz pierwszy zobaczyliśmy projekt nowej strony, to musieliśmy iść na dwór, żeby to jakoś rozchodzić. Ci, którzy nie palą (czyli niemalże cała firma), bardzo tego w tym momencie żałowali, bo byłby to dobry moment, żeby chwilowo zatracić się w szkodliwym nałogu - takie wrażenie zrobił na nas projekt ;-)

Powyższy skrócony raport oczywiście nie wyczerpuje wszystkich aktywności, które przetaczają się przez firmę Arcabit i mks_vir. Dzieje się bardzo dużo. Przy okazji - jeśli ktoś chciałby do nas dołączyć, to zapraszamy do kontaktu: 

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Bełkot bez konkretów.
Post sprawdzony przez  Arcabit Internet Security
Odpowiedz
#3
(18.02.2018, 21:49)Tibu 11 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Wśród testerów pakietu mks_vir trwa rywalizacja w grze Coolka, cybermaskotce, która towarzyszy naszym produktom od lat. Nie podamy aktualnego rekordu, bo to byłoby demotywujące dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę w lidze Coolki, ale poprzeczka jest już postawiona bardzo wysoko ;-)
Ja wiedziałem że tak będzie...
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#4
Mam jakiś głęboki uraz do tego produktu - kiedyś zalecałem pakiet do ochrony w firmie, teraz kijem z odległości 2 metrów nie tykam.
ArcaCoolka jako feature programu antywirusowego raczej tylko wzmaga niechęć ...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości