Konkurs Wygraj Ashampoo Backup Pro 12!
#1
Witajcie Drodzy Użytkownicy,

Razem z firmą Ashampoo przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest produkt

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.
W związku z tym oddamy w Wasze ręce 5 licencji o łącznej wartości 400 złotych!
[Obrazek: submit.png]


Zasady konkursu:
1. Aby wziąć udział w tym konkursie napisz dlaczego chciałbyś/chciałabyś wygrać Ashampoo Backup Pro 12.
2. Konkurs trwa do 31.08.2018 do godziny 22:00.
3. Lista zwycięzców zostanie wylosowana przy użyciu random.org tuż po zakończeniu trwania konkursu.
4. Zwycięzca wybrany drogą losowania, musi zgłosić się do mnie w przeciągu 48 godzin (tj. 02.09.2018 22:00.) po odbiór nagrody, w innym przypadku klucz przejdzie do kolejnej osoby z listy.
5. Konto na forum zostało założone przed ogłoszeniem konkursu.
6. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany warunków, oraz do zakończenia konkursu, jak i zmiany warunków w innym terminie, niż pierwotnie planowano.

* Sprawdź czy masz włączoną możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości.
(Panel użytkownika->Edytuj opcje->"Dostarczaj prywatne wiadomości od innych użytkowników.")
Odpowiedz
#2
Potestowałbym program chętnie a potem oddał bratu bo potrzebuje.
Odpowiedz
#3
Brakuje mi ostatnio dobrego programu do backupu projektów, a że Ashampoo zdobywa coraz większe moje zaufanie - może być dobrym pomysłem.
Odpowiedz
#4
Dziękuję za zorganizowanie konkursku i możliwość uczestnictwa

Chciałbym wygrać Ashampoo Backup Pro 12. Dlatego że to świetne narzędzie do robienia kopii zapasowych i ich przywracania w przypadku awarii dysku lub ataku wirusa . Taki program WARTO mieć
Odpowiedz
#5
Szukam dobrego programu do robienia kopii zapasowych. Produkt Ashampoo Backup Pro 12 jest godnym polecenia programem który chciałbym mieć u siebie na dysku.
MD + WHHL
Odpowiedz
#6
potrzebuję porządnego programu do kopi zapasowych by czuć się w miarę bezpiecznie.
Odpowiedz
#7
Kopia zapasowa plików i całego systemu
Paragon

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Acronis

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Do migawek
Rollback Rx

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Chmura
SpiderOak

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


- Ja korzystam z Paragon Hard Disk Manager

1)Kopie najlepiej przechowywać na osobnym dysku/nośniku nie podłączonym na codzień do maszyny pracującej.
2)Jeśli wysyłasz pliki do chmury pamiętaj że wysłane pliki już nie są tylko twoje nawet jeśli dostawca zapewnia cie że tylko ty masz do nich dostęp. Dlatego zaszyfruj pliki przed wysłaniem ich gdziekolwiek.
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#8
Przy systemie Windows 10 dobry program do Backupu to podstawa więc ja bym poprosił licencyjkę Smile
Post sprawdzony przez  MKS_VIR


Odpowiedz
#9
Witajcie,

Gratuluję zwycięzcom, poniżej lista szczęśliwców:
   
Czekam na wiadomości prywatne od zwycięzców do 03.09.2018 22:00.
Użytkownik Quassar, nie został wzięty pod uwagę w losowaniu, gdyż nie spełnił pierwszego warunku konkursowego.
Odpowiedz
#10
Gratulacje dla wszystkich zwycięzców
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości