Młodszy Specjalista ds. IT- oferta pracy, Nadarzyn k. Warszawy
#1
Młodszy specjalista ds.IT

Miejsce pracy: Nadarzyn k. Warszawy

Zakres odpowiedzialności:
 • Przygotowanie i konfiguracja sprzętu informatycznego dla Ptak Warsaw Expo
 • Wsparcie IT użytkowników w zakresie rozwiązywania problemów technicznych związanych z aplikacjami, systemami oraz sprzętem komputerowym
 • Tworzenie dokumentacji dotyczącej posiadanych i planowanych zasobów w Dziale IT
Czego oczekujemy?
 • Minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku
 • Doświadczenia w instalacji, konfiguracji oraz konserwacji sprzętu komputerowego
 • Znajomości Windows 2012R2 Server oraz oprogramowania Office365
 • Posiadania wiedzy z zakresu infrastruktury sieciowej
 • Dyspozycyjności


Oferujemy:
 • Stabilne zatrudnienie w Zespole Profesjonalistów
 • Dynamiczną pracę, pełną wyzwań i ambitnych projektów
 • Stały kontakt ze środowiskiem międzynarodowym
 • Perspektywę rozwoju
 • Bezpłatną naukę języka angielskiego

  Link do formularza aplikacyjnego: https://system.erecruiter.pl/FormTemplat...addd8eeea7
  Kontakt: 502 775 443

  Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka PTAK WARSAW EXPO sp. z o.o. z siedzibą w Nadarzynie (05-830), Al. Katowicka 62, KRS 0000671001.
  Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o treść art. 6 ust. 1 pkt. a i c Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
  Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo do żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych do innego administratora danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez okres 6 (sześciu) miesięcy od daty złożenia aplikacji (przesłania CV).
  Składając aplikację wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie przez spółkę PTAK WARSAW EXPO sp. z o.o. z siedzibą w Nadarzynie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu. Zgoda obejmuje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (np. imię i nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) oraz dane osobowe niewymienione ww. przepisach prawa (np. wizerunek, zainteresowania). Jeżeli nie wyraża Pani/Pan zgody na przetwarzanie danych osobowych niewymienionych w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa prosimy o ich niezamieszczanie w zgłoszeniu.
  Pani/Pana dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.
  Pani/Pana dane osobowe spółka PTAK WARSAW EXPO sp. z o.o. z siedzibą w Nadarzynie może przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 3 (trzech) lat.
  W przypadku zaistnienia wątpliwości lub jakichkolwiek pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji przez spółkę PTAK WARSAW EXPO sp. z o.o. z siedzibą w Nadarzynie, prosimy o kontakt pod adresem e-mail [email protected]  W składanej aplikacji prosimy o zamieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych, o następującej treści:
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu przez PTAK WARSAW EXPO sp. z o.o. z siedzibą w Nadarzynie na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.


Odpowiedz
#2
Z przyzwoitości wypadałoby podać w takiej ofercie widełki cenowe. To od dawna nie jest temat tabu.
Nadzieja jest w zwycięstwie
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości