Promocja GlarySoft Malware Hunter Pro - 1 rok licencji
#1
Malware Hunter zapewnia kompleksową ochronę przed wszystkimi typami zagrożeń, zabezpiecza dane, chroni prywatność i zapewnia, że Twój komputer  jest wolny od wirusów. Funkcja Hyper Scan zapewnia większą szybkość skanowania. Wykrywaj i usuwaj uporczywe złośliwe oprogramowanie, unikaj potencjalnego niebezpieczeństwa

Promo

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
(04.01.2019, 22:56)Cici napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"i zapewnia, że Twój komputer nie jest wolny od wirusów"

Promo

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Za tak ochronę to ja podziękuję Grin
Odpowiedz
#3
literowka nie denerwuj się tak
Odpowiedz
#4
pewnie, że tak rozumiem Wink
Taki sobie jestem wesoły tylko Wink
Odpowiedz
#5
translator -- ale dzięki za reakcje
Odpowiedz
#6
Lepszy od zemany ?
Odpowiedz
#7
@Sillo Lepszy od Zemany?!
Chyba se jaja robisz CrazeDDDDD bardziej śmiechowy soft to chyba tylko ashampoo antywirus
2 sprawa podobno ma od pewnego czasu wykupiony silnik aviry...

W takim wypadku zdecydowanie lepiej nabyć SAP z silnikiem aviry czy też samą avire,
lub też inny pełnometrażowy antywirus czy też anty malware jak eset, malwarebytes, hitman pro czy kaspersky.
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#8

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

 Sam jesteś śmechowy ( a raczej śmieszny )  Ashampoo Antywirus  ma silniki eminsoft i bit defener
Odpowiedz
#9
Pytam się bo jest na silniku od Aviry , a ten silnik jest dobry Smile
Odpowiedz
#10
Tak ale wiesz co to za soft który nic nie wnosi i wykupuje cześć mechanizm od konkurencji..
To że ma na papierze mechanizm aviry to nie znaczy że działa/chroni w pełni jak główny antywirus od Aviry i że korzysta w pełni z ich bazy.

Bo podobne praktyki miała kiedyś zemana i inni producenci że niby korzysta z aviry a jak skanujesz wirusy to rezultaty zupełnie inne lub ich brak(zwykle to drugie).
Często im własnie zadawałem nieprzyjemne pytania i zbywali mnie że nie udzielają takich informacji ^^ i nie tylko ja że po pewnym czasie wyłączyli w opcjach podgląd silników z jakich korzysta oraz możliwość włączenia/wyłączenia jak to jest m.in w SAP.

Poza tym poczytaj sobie opinie po różnych portalach gdzie jest comunity większe program raczej nie cieszy sie dobrą opinią o like ktokolwiek coś napisał dobrego na ich temat^^

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#11
GlarySoft raczej się nie specjalizuje w antywirusach tylko bardziej w optyamlazacji . Wstawiłem promo a jak ktoś chce niech skozysta jak nie chce to nie
Odpowiedz
#12
GlarySoft Malware Hunter Pro kupili silnik mozliwe że baza jest o 1 dzień nie aktualna tak jak w przypadku 360 Total Security tu baza jest stara o kilka dni - wiem bo sam miałem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości