Avira się nie aktualizuje.
#1
Witam!

Mam problem, a mianowicie Avira nie chce mi się aktualizować. Ani ręcznie ani automatycznie. Gdy odpalam ręczną aktualizacje wyskakuje okno upader i nic.

Prosze o pomoc.
Odpowiedz
#2
spróbuj przeinstalować AviręWink
Odpowiedz
#3
Już próbowałem, rejestr czyściłem i nic Sad
Odpowiedz
#4
Spróbuj zaktualizować Avirę w godzinach nocnych być może mają serwery zapchane w co watpie
Odpowiedz
#5
To dziwne Smile Avira mi się już aktualizowała 4 razy i problemów nie było :-)
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#6
to nie wiem , może jakiś wirus blokuje updateSmile
Odpowiedz
#7
LikwidatoR napisał(a):to nie wiem , może jakiś wirus blokuje updateSmile


Jest to możliwe. Warto przeskanować system ESET Online Scannerem i Malwarebytes Anti-Malware.

Może pomóc również to:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#8
Ja przy darmowej Avirze ostatnio też miałem problem z pobieraniem aktualizacji - co nigdy mi się nie zdarzało. Wydaje mi się że to wina zapchanych serwerów.

Teraz mam wersję Premium i aktualizuje mi się normalnie - nawet nie wiem kiedy Wink
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#9
mnie w darmowej też się normalnie aktualizuje.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#10
Cytat: Witam!
Mam problem, a mianowicie Avira nie chce mi się aktualizować. Ani ręcznie ani automatycznie. Gdy odpalam ręczną aktualizacje wyskakuje okno upader i nic.
Prosze o pomoc.

Typowe pytanie.Ktos ma problem i pyta.
I dziwne odpowiedzi.
Cytat: spróbuj przeinstalować Avirę

Dalej jeszcze ciekawiej
Cytat: Spróbuj zaktualizować Avirę w godzinach nocnych być może mają serwery zapchane w co watpie

oraz
Cytat: To dziwne Avira mi się już aktualizowała 4 razy i problemów nie było

i kwintesencja.
Cytat: o nie wiem , może jakiś wirus blokuje update

Cytat: Jest to możliwe. Warto przeskanować system ESET Online Scannerem i Malwarebytes Anti-Malware.

A moze by tak najpierw poprosić o info o avirze i screen updatera
i dopiero potem udzielac porad.
A gdyby jeszcze zajrzec na oficjalne forum aviry i ...
Gdybyście tak poszli do lekarza mówiąc mu ze źle się czujecie a on bez zastanowienia przepisał by aspirynę,nie pytając co pod tym "źle" rozumiecie,to wtedy waszą,jedyną,prawidłowa reakcją na tę diagnozę,było by zapomnienie ze taki "lekarz" istnieje.
I żebysmy byli dobrze zrozumiani.Jestem za udzielaniem porad.Robiłem to wiele razy,bawiąc sie w wolontariat.
Ale te rady muszą być po pierwsze sensowne .Po drugie nie powinny szkodzic.
Bez rzeczowej informacji o problemie,którą trzeba wyciągnąć od zgłaszajacegoto nie mozliwe.
Odpowiedz
#11
Djtomasek od kiedy występują u Ciebie te problemy? Czy przed ich wystąpieniem otwierałeś jakiś plik który pobrałeś z niepewnego źródła? Przeskanuj system skanerami on-line ( najlepiej kilkoma ) w celu sprawdzenia czy nie masz na dysku nieproszonego gościa którego Avira nie wykrywa. Znane są przypadki blokowania update Aviry przez wirusy.

zbycho Twoje komentarze w tym temacie są bezsensowne,kolega prosi o pomoc a Ty jedyne co robisz to komentujesz wypowiedzi innych. Więc jeśli nie zamierzasz pomóc to przynajmniej nie przeszkadzaj. I jeszcze jedno czego nie zauważyłeś - w tym temacie nie padła żadna porada która mogłaby zaszkodzić, wszystkie są sensowne więc wypowiedzi w stylu:

zbycho napisał(a):Ale te rady muszą być po pierwsze sensowne .Po drugie nie powinny szkodzic.


zachowaj dla siebie, ponieważ każdy z nas to wie.
Odpowiedz
#12
Kolega Djtomasek napisał tylko, że Avira mu sie nie aktualizuje ani recznie ani automatycznie, nie zapodajac zadnych screnowciezko jest trafic o co dokladnie jest, leczprzeinstalowanie Aviry, czy przeskanowanie systemu w celu sprawdzeniu czy na jego kompie nie siedzi jakies malware nie zaszkodzi, czy poczekanie do poznego wieczora w celu zaktualizowaniu programu bo jakieś szanse sa, ze serwery sa zapchane w wersji free. Te porady nie szkodza a bardzo czesto z tych 3 powodowprogramy sie nie aktualizuja przez wiry, zapchane serwery, lub blad programupoprzez ktorego wypadaodinstalowac i ponownie zainstalowac pgogram. Jesli Ci zbycho nie pasuje masz cos wiecej do powiedzenia to slucham czas na Ciebie. Nie wiem chlopie co sie z Toba dzieje, jestes obrazony na cały swiat a jesli jestes zawsze taki zawsze nawetw stosunku do rodziny, opryskliwy, czepiajacy sie wszystkiego to wspolczuje Twojej rodzinie najbardziej zonie i dzieciom jesli takowe posiadasz. Ty jestesidealny wszystko wiesz najlepiejtylko sie czepiasz a to mnie juz drazni bardzo , ciekawe czy jestes tylko taki mocny w gebie w 4 oczymoze sie wybierzesz domnie to pogadamy.
Odpowiedz
#13
zbycho napisał(a): Typowe pytanie.Ktos ma problem i pyta.
I dziwne odpowiedzi.
Cytat: spróbuj przeinstalować Avirę

Dalej jeszcze ciekawiej
Cytat: Spróbuj zaktualizować Avirę w godzinach nocnych być może mają serwery zapchane w co watpie

oraz
Cytat: To dziwne Avira mi się już aktualizowała 4 razy i problemów nie było

i kwintesencja.
Cytat: o nie wiem , może jakiś wirus blokuje update

Cytat: Jest to możliwe. Warto przeskanować system ESET Online Scannerem i Malwarebytes Anti-Malware.

A moze by tak najpierw poprosić o info o avirze i screen updatera
i dopiero potem udzielac porad.
A gdyby jeszcze zajrzec na oficjalne forum aviry i ...
Gdybyście tak poszli do lekarza mówiąc mu ze źle się czujecie a on bez zastanowienia przepisał by aspirynę,nie pytając co pod tym "źle" rozumiecie,to wtedy waszą,jedyną,prawidłowa reakcją na tę diagnozę,było by zapomnienie ze taki "lekarz" istnieje.
I żebysmy byli dobrze zrozumiani.Jestem za udzielaniem porad.Robiłem to wiele razy,bawiąc sie w wolontariat.
Ale te rady muszą być po pierwsze sensowne .Po drugie nie powinny szkodzic.
Bez rzeczowej informacji o problemie,którą trzeba wyciągnąć od zgłaszajacegoto nie mozliwe.


A może by tak po prostu zrobić to i pomóc a nie pouczać innych Smile
Logi przedstawia się najczęściej gdy jest problem z wirusami i nie można ich usunąć.
Odpowiedz
#14
O czym wy piszecie.jakie logi?Moze najpierw,zanim zaczynacie udzielac porad zapytacie o jaka avire chodzi.
Premium czy free.
To w updatach podstawa.
Odpowiedz
#15
Ja w wersji Premium nie mam żadnych problemów Grin
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#16
To proste.Updaty w wersji free sa na innych serwerach a z tymi jak avira przyznaje ma od paru dni kłopoty.Ale ponoc juz powoli wszystko wraca do normy.
Tak w kazdym razie twierdzi Alexandru Manea,tamtejszy guru.
Odpowiedz
#17
No no, Ententa się rozszerza.

Mi się aktualizuje, ale tylko gdy updater włączy się w zaplanowanym zadaniu. Ręcznie jest ciężko. Ale i zaplanowana aktualizacja czasami kończy się niepowodzeniem.
Odpowiedz
#18
z aktualizacjami były problemy, są i będą.. nie dotyczy to tylko aviry ale ostatnio NOD tez miał problemy.. Comodo też miało i każdy inny produkt.. problemy mają zwłaszcza programy free ponieważ najwięcej osób ma tą wersje i serwery się zapychają.. minęły juz czasy gdy z neta korzystało się przez modem i tylko para minut bo rachunek byłby wielki.. teraz wiekszość PC działa 24h i jak chcą sie wszystkie zaktualizować w tym samym czasie to robi się tłok..Smile
Odpowiedz
#19
Ludzie nie pomogacie. Problem dotyczy prawdopodobnie wersji free. Proszę o log z aktualizacji aviry.
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#20
Format lekarstwo na wszystko Grin

Już wszystko OK, ale dzięki za rady.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości