Paragon Drive Backup 9.0 za Free
#1
Promocja wazna do 28 sierpnia br.
Link:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#2
Ta sama promocja jest u naszego bloggera z programyzadarmo Smile
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#3
rzeczywiscie , pewnie weszedl w ten temat i wrzucil bezposrednio na swoj blogSmile
Odpowiedz
#4
Bardzo dobry program ,niestety na mojej płycie Gygabyte,żaden z tego rodzajów programów nie chce przywracać obrazu z zastosowaniem płytki bootowalnej,program poprostu nie widzi podłączonego HDD,oficjalne stanowisko Gigabyte jest takie ,że nie wspierają linuxa na którym w 95% oparte są właśnie płytki bootowalne a do tego jak czytałem Gigabyte wprowadził jakieś małe modyfikacje do chipsetu intela i stąd problemy z wykrywaniem,jedyny program jaki sobie radzi to Norton Ghost
Rzeczy niemożliwe robię od ręki, cuda do trzech dni !!!
Odpowiedz
#5
Saper1972 tez kiedys mialem plyte Gigabyte i te programy dzialaly pod nia bezproblemowo, probowales moze ShadowProtect Desktop czy zadziala?
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#6
Creer napisał(a):Saper1972 tez kiedys mialem plyte Gigabyte i te programy dzialaly pod nia bezproblemowo, probowales moze ShadowProtect Desktop czy zadziala?


Witam Creer,tego programu nie próbowałem ,tak jak napisałem wcześniej zakupiłem okazyjnie na Allegro Norton Ghost 14 Pl za 60 zł i chula bez problemu natomiast z linuxem wkółko są problemy nawet z zainstalowaniem Ubuntu czy Mandrivy taki urok tej płyty
Odpowiedz
#7
saper1972 to zapytaj się na forum ubuntu jak zainstalować linuxa Smile U mnie na leciwej karcie Geforce 5700 LE zainstalował się za drugim razem.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#8
Plati napisał(a):saper1972 to zapytaj się na forum ubuntu jak zainstalować linuxa Smile U mnie na leciwej karcie Geforce 5700 LE zainstalował się za drugim razem.


Ale problem niestety jest z tym właśnie chipsetem na płycie Gigabyte EP45-DS5 ,płyta ze średniej półki kosztowała mnie około 600 zł rok temu więc nie jakiś szajs ale po przeróbkach Gigabyte niestety wszystko co powiązane jest z Linuchem ma problemy a tak jak napisałem wcześniej Gigabyte umywa ręce bo nie wspierają Linuxa i koniec,niby dobra firma a podejście jakieś pół śmieszne,no ale cóż jakoś przeżyję,odpisali że to problem ze sterownikami a tyle to i ja wiedziałem i poradzili zebym poszukał sterowników na stronce Intela
Odpowiedz
#9
saper1972 napisał(a):
Plati napisał(a):saper1972 to zapytaj się na forum ubuntu jak zainstalować linuxa Smile U mnie na leciwej karcie Geforce 5700 LE zainstalował się za drugim razem.


Ale problem niestety jest z tym właśnie chipsetem na płycie Gigabyte EP45-DS5 ,płyta ze średniej półki kosztowała mnie około 600 zł rok temu więc nie jakiś szajs ale po przeróbkach Gigabyte niestety wszystko co powiązane jest z Linuchem ma problemy a tak jak napisałem wcześniej Gigabyte umywa ręce bo nie wspierają Linuxa i koniec,niby dobra firma a podejście jakieś pół śmieszne,no ale cóż jakoś przeżyję,odpisali że to problem ze sterownikami a tyle to i ja wiedziałem i poradzili zebym poszukał sterowników na stronce Intela


Saper1972-niezły z Ciebie snobSmile-"płyta ze średniej półki kosztowała mnie około 600 zł"Smile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#10
Gigabyte u mnie nie ma problemów z Linuxem już kilka razy miałem i śmigało ale wywaliłem bo mi nie przypadł do gustu
Odpowiedz
#11
LikwidatoR napisał(a):rzeczywiscie , pewnie weszedl w ten temat i wrzucil bezposrednio na swoj blogSmile


U niego na blogu informacja o tym promo była szybciej niż u nas na forum.
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#12
Meir napisał(a):
saper1972 napisał(a):
Plati napisał(a):saper1972 to zapytaj się na forum ubuntu jak zainstalować linuxa Smile U mnie na leciwej karcie Geforce 5700 LE zainstalował się za drugim razem.


Ale problem niestety jest z tym właśnie chipsetem na płycie Gigabyte EP45-DS5 ,płyta ze średniej półki kosztowała mnie około 600 zł rok temu więc nie jakiś szajs ale po przeróbkach Gigabyte niestety wszystko co powiązane jest z Linuchem ma problemy a tak jak napisałem wcześniej Gigabyte umywa ręce bo nie wspierają Linuxa i koniec,niby dobra firma a podejście jakieś pół śmieszne,no ale cóż jakoś przeżyję,odpisali że to problem ze sterownikami a tyle to i ja wiedziałem i poradzili zebym poszukał sterowników na stronce Intela


Saper1972-niezły z Ciebie snobSmile-"płyta ze średniej półki kosztowała mnie około 600 zł"Smile


Nie jestem snobem Smile ale płyty z górnej półki typu wypasiony Asus kosztują ponad 1000 więc ten mój wynalazek to średnia półka,sam sobie zrobiłem taki ranking,coś po 200 typu Asrock to syf,między 300-400 dolna ,400-600 średnia,600- i więcej to juz górna z mnóstwem opcji dla overclockerów
Odpowiedz
#13
Saper1972 a ja przez 4 lata miałem Asrocka za mniej niż 200 i nie odczuwałem żadnego syfuSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#14
Meir napisał(a):Saper1972 a ja przez 4 lata miałem Asrocka za mniej niż 200 i nie odczuwałem żadnego syfuSmile


To oczywiście kwestia trafionego egzemplarza Smile ja się nawymieniałemtych wynalazków,albo uwalone kontrolery,albo powylewane kondensatory,niby to filia Asusa ale płyty Asrocka są składane z elementów ,które nie przeszły testów jakościowych w Asusie (informacja z wiarygodnego źródła)
Odpowiedz
#15
Kolejne promo na Paragon Drive Backup 9 PRO u naszego bloggera tzn. u lunaticdreamsa chciałem powiedzieć Grin
Adresu strony nie podaję bo i tak wszyscy go znają Tongue
Aha promo trwa 3 dni.
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#16
Kolejna dobra robota kolegi lunaticaWink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości