Konkurs Konkurs Świąteczny
#1
Witajcie Drodzy Użytkownicy,

Razem z firmą Ashampoo oraz Avast przygotowaliśmy Świąteczny Konkurs, w którym do wygrania jest produkt Ashampoo Backup Pro 15 oraz Avast Premium Security.
W związku z tym oddamy w Wasze ręce łącznie 15 licencji 5*Ashampoo Backup Pro 15, oraz 10*Avast Premium Security o łącznej wartości 1689 złotych!

[Obrazek: scr-ashampoo-backup-pro-15-presentation-en.jpg][Obrazek: premium_big.jpg]\
Zasady konkursu:


1. Aby wziąć udział w tym konkursie napisz dlaczego chciałbyś/chciałabyś wygrać produkt Ashampoo Backup Pro 15, lub Avast Premium Security
2. Konkurs trwa do 31.12.2020 do godziny 23:59.
3. Lista zwycięzców zostanie wylosowana przy użyciu random.org najpóźniej dnia 01.01.2021.
4. Zwycięzca wybrany drogą losowania, musi zgłosić się do mnie w przeciągu 48 godzin (tj. 03.01.2021 22:00.) po odbiór nagrody, w innym przypadku klucz przejdzie do kolejnej osoby z listy.
5. Konto na forum zostało założone przed ogłoszeniem konkursu.
6. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany warunków, oraz do zakończenia konkursu, jak i zmiany warunków w innym terminie, niż pierwotnie planowano.* Sprawdź czy masz włączoną możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości.
(Panel użytkownika->Edytuj opcje->"Dostarczaj prywatne wiadomości od innych użytkowników.")
Odpowiedz
#2
Ashampoo Backup Pro 15 chciałbym wygrać,ponieważ mój stareńki Acronis już nie daje rady na Windows 10
Avast Premium Security chciałbym wygrać ponieważ dobrze wypada w kilku testach z ostatnich miesięcy
Odpowiedz
#3
Ashampoo Backup Pro 15 chciałbym wygrać ponieważ kopie zapasowe to bardzo ważny aspekt w ochronie danych, natomiast Avast Premium Security pozwoli mi dbać o bezpieczeństwo na bieżąco.
Odpowiedz
#4
Avast Premium Security ponieważ używam darmowej wersji tego oprogramowania, z której jestem zadowolony (jak na darmowego antywirusa), a wersja PREMIUM dałaby mi większą gwarancję bezpieczeństwa.
Ashampoo Backup Pro 15 ponieważ kopie bezpieczeństwa są bardzo ważnym elementem ze względu na brak 100% skuteczności antywirusa, co może poskutkować zainfekowaniem systemu, w takim wypadku kopia zapasowa może 'uratować życie'.
Odpowiedz
#5
Avast w wersji free używam od lat...teraz jest okazja by używać w wersji premium...a jak premium to i lepsza ochrona. Ashampoo Backup nigdy nie używałem wiec ufam że teraz będzie taka możliwość.
Odpowiedz
#6
Kończy mi się licencja na KIS 2020 za 2 miesiące z hakiem. Chciałbym wypróbować Avasta. Tyle się o nim mówi w necie. W testach też zajmuje wysokie rankingi. Cieszyłbym się z wygrania pakietu i zainstalowania go.
Odpowiedz
#7
Dziękuje za zorganizowanie promocji i możliwość uczestniczenia w niej

Chce wygrać  Ashampoo Backup Pro bo to program który  przywaraca nie tylko partycje ale i dyski  wraz z informacjami rozruchowymi .. Kopie robi automatycznie a potwierdzenie wysyła na maila wystarczy mieć konto . Avast to jeden z lepszych antywiruwów w wersji premium napewno będzie doskonałym strażnikiem systemu ..
Odpowiedz
#8
Bardzo dziękuję za konkurs.Za Ashampoo podziękuję ponieważ używam do robienia kopii zapasowej Acronisa.Natomiast Avast chętnie przygarnę ponieważ w tej chwili używam tylko defendera.Avast to firma z tradycjami,różnie o nim mówią.ale jak nie wypróbujesz to nic nie wiesz.Jeszcze raz dziękuję za konkurs organizatorowi i życzę Wesołych Świąt.
Kto pyta nie błądzi.
Odpowiedz
#9
Chciałbym wygrać Avasta premium security, ponieważ kończy mi się licencja na Eseta, Avasta w wersji free używałem kilkanaście lat.
Wesołych świąt...

Odpowiedz
#10
z chęcią bym sprawdził czy avast coś pozmieniał pod względem skuteczności ostatnia wersja z jakiej korzystałem to chyba 5 lub 6. Wesołych Świąt
Post sprawdzony przez  MKS_VIR


Odpowiedz
#11
Chciałbym wygrać Avast Premium Security, ponieważ brak mi jednej licencji do ochrony moich komputerów. Na pozostałych kompach korzystam z EAM, mógłbym porównać sobie jakość ochrony z Avastem.
Odpowiedz
#12
Mam dual boot między Windows a Gnu/Linux i niedługo zamierzam migrować na inną dystrybucję co wiąże się ze zwiększonym ryzykiem uszkodzenia Windowsa i wszystkich danych, które znajdują się na jego partycjach. Chciałbym wygrać Ashampoo Backup Pro, ponieważ potrzebne mi narzędzie do wykonywania kopii zapasowej partycji Windowsa na którym można polegać. Chciałbym również porównać możliwości tego programu do okrojonej, darmowej wersji produktu konkurencji. Możliwe też, że narzędzie natchnie mnie do ulepszenia moich amatorskich skryptów, którymi robię kopie zapasowe partycji Gnu/Linuksa.
Odpowiedz
#13
Chciałbym wygrać Avast Premium Security bo jest to najlepszy antywirus
Odpowiedz
#14
chciałbym wygrać Avast premium security bo w zasadzie używam systemowego Defendera a kupno dobrego zestawu zabezpieczającego to spory wydatek przynajmniej jak dla mnie.
Dzięki za konkurs.
Odpowiedz
#15
Chciałbym wygrać Ashampoo Backup Pro 15 ponieważ z chęcią spróbowałbym jego nowszej wersji niż ta, którą obecnie z zadowoleniem użytkuję. 
Odpowiedz
#16
Witajcie,

Gratuluję zwycięzcom, poniżej lista szczęśliwców:
   
Czekam na wiadomości prywatne od zwycięzców do 03.01.2021; 23:23.

Klucze będą wysyłane od momentu potwierdzenia chęci odbioru, do tygodnia.
Odpowiedz
#17
Miła niespodzianka w Nowym Roku Smile
Dzięki za Avasta przyda się na nowym laptopie

Gratuluję wygranym
Odpowiedz
#18
Dziękuje i gratuluje pozostałym zwyciezcom .
Zyczę wiecej tak wspaniałych rozdań
Odpowiedz
#19
Dzięki i przepraszam za opoznienie

Odpowiedz
#20
Również dziękuje za możliwość wzięcia udziału w konkursie. Super niespodzianka na początek roku. Dodatkowy plus ode mnie że konkurs nie był uzależniony od posiadania facebooka.
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości