Konkurs Wygraj Ashampoo WinOptimizer 19!
#1
Witajcie Drodzy Użytkownicy,

Razem z firmą Ashampoo przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest produkt Ashampoo WinOptimizer 19.
W związku z tym oddamy w Wasze ręce 5 licencji, 10 stanowiskowych o łącznej wartości 599 złotych!

[Obrazek: webcontent-ashampoo-winoptimizer-19-submitscreen.png]
Zasady konkursu:


1. Aby wziąć udział w tym konkursie napisz dlaczego chciałbyś/chciałabyś wygrać Ashampoo WinOptimizer 19.
2. Konkurs trwa do 19.06.2021 do godziny 22:00.
3. Lista zwycięzców zostanie wylosowana przy użyciu random.org tuż po zakończeniu trwania konkursu.
4. Zwycięzca wybrany drogą losowania, musi zgłosić się do mnie w przeciągu 48 godzin (tj. 21.06.2021 22:00.) po odbiór nagrody, w innym przypadku klucz przejdzie do kolejnej osoby z listy.
5. Konto na forum zostało założone przed ogłoszeniem konkursu.
6. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany warunków, oraz do zakończenia konkursu, jak i zmiany warunków w innym terminie, niż pierwotnie planowano.* Sprawdź czy masz włączoną możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości.
(Panel użytkownika->Edytuj opcje->"Dostarczaj prywatne wiadomości od innych użytkowników.")
Odpowiedz
#2
chciałbym wygrać Ashampoo WinOptimizer 19 ponieważ wg mnie jest najlepszy program do optymalizacji i defragmentacji.
Odpowiedz
#3
Bardzo dobry program dlatego biorę udział w konkursie. Smile
Odpowiedz
#4
Chciałbym ten program by mieć jeden skuteczny i bezpieczny program do zarządzania systemem i by robił to po ustawieniu automatycznie.
Odpowiedz
#5
Nie będę pisał o zaletach tego programu, używam wersji 17. Od kilkunastu lat programy ashampoo mają miejsce na moim kompie począwszy od firewalla. Także nowa wersja na pewno będzie dobrze spożytkowana.
Odpowiedz
#6
Dziękuje Mikołaj za zorganizowanie promocji i możliwość wzięcia w niej udziału . Chce wygrać Ashampoo WinOptimizer 19 .. bo to najlepszy optymalizator i narzędzie do utrzymnia systemu w czystości ... [Podoba mi się, że Ashampoo Winoptimizer 19 ma wszystkie narzędzia optymalizacyjne, które są często pomijane/nieznane przez wielu, takie jak Registry Optimizer (defragmentacja rejestru), Inspektor HDD, Disk Doctor itp., a także posiada wszystkie ogólne narzędzia do czyszczenia, takie jak usuwanie śladów przeglądarki, Windows Usuwanie plików tymczasowych itp... Więc dziękuję za zorganizowanie tego wspaniałego konkursu i mam nadzieję, że wygram licencję.
Odpowiedz
#7
Bardzo chciałabym wygrać Ashampoo WinOptimizer 19, bo obok Ccleanera to jeden z moich ulubionych programów do optymalizacji systemu, zwłaszcza poprzez usuwanie plików tymczasowych i błędnych wpisów z rejestru. Mam do niego zaufanie, to jeden z niewielu softów, które mogłabym polecić. Mikołaj bardzo dziękuję Ci i Ashampoo za zorganizowanie tego konkursu. Smile
Kto pyta nie błądzi, ale błądzić jest rzeczą ludzką. Wink
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości