AyRecovery Professional za free
#1

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Promocja na rok. Pierwszy raz słyszę o tym programie. Zna go ktoś ?
Co ciekawe w trakcie jego instalacji Avira alarmuje o wykryciu wirusa (aż 3-krotnie)
Czyżby program był trefny ? A może to FP Aviry ?
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#2

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#3
super program,extremalnie szybko mozna naprawić naszego kompa gdy system padnie.Ja mam zainstalowany i wszystko ładnie śmiga.
Odpowiedz
#4
moze FP, lecz bywaly rozne cuda w programachnaszego blogowiczaWink
Odpowiedz
#5
A ja mam pytanko co do tego programu czy przy ustawianiu "chronionych" partycji mam także zaznaczyć ukrytą partycję na której producent umieścił instalkę windowsa?

czy tylko partycjęsystemową mam chronić?

Pytam ponieważ chcę aby program tworzył tylko snapshoty systemou
Odpowiedz
#6
czy on już automatycznie zrobi tą kopię czy muszę coś zrobić?
Odpowiedz
#7
lunaticdreams napisał(a):A ja mam pytanko co do tego programu czy przy ustawianiu "chronionych" partycji mam także zaznaczyć ukrytą partycję na której producent umieścił instalkę windowsa?

czy tylko partycjęsystemową mam chronić?

Pytam ponieważ chcę aby program tworzył tylko snapshoty systemou

Systemowa tylko.

Dozamet1 napisał(a):czy on już automatycznie zrobi tą kopię czy muszę coś zrobić?

Baseline tworzy automatycznie przy instalacji nastepne snapshoty robisz sam recznie lub definiujesz harmonogram kiedy ma robic.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#8
ciekawą opcją jest tworzenie snapshotu za każdym restartem kompa,bardzo bezpieczne ale ja wyłączyłem.
Odpowiedz
#9
Dziwne jest dla mnie to że po przeskanowaniu folderu z tym programem Avira wykryła aż 28infekcji !
Wywaliłem program dlatego że każdorazowa próba jego uruchomienia bądź sprawdzenia licencji skutkowała podniesieniem alarmu przez Avirę. Wykrywała ona m.in. trojana downloadera.
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#10
Mogles na Vt wrzucic te pliki zobaczyłbyś czy to Fp Aviry czy WirusSmile
Odpowiedz
#11
mi Avira nic nie wykrywa w nim
Skan Kasperskym i też łyso
Odpowiedz
#12
No to dziwne. Cuda jakieś. Jeszcze wczoraj wykrywała a dzisiaj nagle czysto. Szkoda że nie zrobiłem screena ze skanowania. Miałbym dowód.
Szczęśliwie mam już świeżo postawioną partycję "C"
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#13
masz tylko jedną partycję?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#14
Plati napisał(a):masz tylko jedną partycję?


Nie. Ale zawsze jak robię formata to formatuję wyłącznie partycję systemową. Drugiej partycji gdzie trzymam głównie filmy (a nazbierało mi się ich coś ponad 60 ) nigdy nie formatuję. Na nią też przerzucam ważne pliki i dane przed formatem partycji C
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#15
Niestety klucz przestał działać.Macie jakis zastępczy program tego typu?Najlepiej Free
Odpowiedz
#16
Dozamet1 napisał(a):Niestety klucz przestał działać.Macie jakis zastępczy program tego typu?Najlepiej Free

Tak COMODO TIME MACHINE na razie w wersji beta ale dziła jak finał,poza tym ma więcej opcji
poczytajGrinGrinGrinGrin
zresztą pisałem o tym ostatnio i tak jak chciałeś jest za darmo

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#17
Dzięki.Czytałem jakiś czas temu ten temat ale zapomniałem że ten program do tego jest
Odpowiedz
#18
program ponownie za darmo od Giveaway of the Day

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#19
Wiem wiem,serial jest w srodku więc można zainstaloawć później.Instalkę też"przerobiłem"
Odpowiedz
#20
No i teraz nie wiem co wybrać czy ten program czy CTM :/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości