Inne Ashampoo WinOptimizer 2023 do pobrania za darmo.
#1
Z początkiem bieżącego roku producent Ashampoo wydał bezpłatną wersję Ashampoo WinOptimizer 2023.
[Obrazek: submit.png]
Microsoft Windows jest daleki od doskonałości i brakuje mu wielu ustawień pożądanych i wyczekiwanych przez użytkowników. 
Z biegiem czasu system Windows ma tendencję do zwalniania i zaśmiecania z powodu resztek plików i wpisów rejestru. Ashampoo WinOptimizer 2023 to konfigurowalny program do czyszczenia i przyspieszania systemu Windows. 

Ochrona prywatności to kolejny cel programu, z możliwością znacznego ograniczenia telemetrii i gromadzenia danych przez Microsoft. 

Nie akceptuj tylko domyślnych ustawień systemu Windows! Ashampoo WinOptimizer 2023 zawiera łącznie 23 moduły do ulepszania i dostosowywania systemów Windows. 

Program analizuje również system operacyjny i sprzęt, usuwa lub szyfruje dane oraz pomaga w odzyskiwaniu plików. Uwzględniono również zarządzanie prawami użytkownika i schematem zasilania. 

Aby ocenić wydajność, oprogramowanie zawiera dwa testy porównawcze. Dzięki całkowicie nowym technologiom i algorytmom wersja 2023 jest średnio o 50% szybsza i wydajniejsza niż jej poprzednik. 

Program wykorzystuje elegancki styl projektowania systemu Windows 11 iw pełni obsługuje Aero Snap. Benchmark, inspekcja systemu i funkcje związane z prywatnością zostały uporządkowane w kompleksowych, ale łatwych do zrozumienia modułach zarządzania. 

Nowy menedżer plików cookie jest szczególnie przydatny i zapewnia zrównoważone podejście do wygody przeglądania stron internetowych i ochrony prywatności za pomocą „bezpiecznych” plików cookie. 

Wszystkie moduły są oparte na WinOptimizer 25, najpotężniejszym WinOptimizer na rynku.

Najważniejsze funkcje w wersji 2023:
- Usuń ślady obecności w sieci
- Konfiguruj ustawienia prywatności
- Defragmentuj Rejestr Windows
- Zarządzaj uruchomionymi procesami
- Zoptymalizuj czas uruchomienia
- Bezpiecznie usuń pliki
- Zoptymalizuj połączenie z internetem
- Wyświetl szczegółowe informacje o systemie
- Śledź zapchanie pamięci operacyjnej
- Przeanalizuj wydajność systemu


Pobieranie:
Cytat:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]
Aktywacja:
Wymagane założenie darmowego konta Ashampoo.


Źródło: Ashampoo, Informacja Prasowa.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości