Promocja Ashampoo® Backup Lite
#1
Niniejszym informuję, że ceniona firma Ashampoo wydała z dedykacją dla strony safegroup.pl nową wersję programu Ashampoo® Backup Lite.

       
 
Jeśli jesteś użytkownikiem Ashampoo i interesuje cię tworzenie kopii zapasowych, warto sprawdzić tę nową wersję!

Ashampoo® Backup Lite to narzędzie, które umożliwia bezpieczne tworzenie kopii zapasowych ważnych danych, chroniąc je przed utratą w przypadku awarii systemu lub innych nieprzewidzianych zdarzeń. Dzięki zaawansowanym funkcjom, takim jak automatyczne harmonogramy, szyfrowanie i kompresja, jest to solidne rozwiązanie dla osób dbających o bezpieczeństwo swoich plików.
Jeśli jesteś zainteresowany, odwiedź stronę safegroup.pl i dowiedz się więcej o nowej wersji Ashampoo® Backup Lite To doskonała okazja, aby zabezpieczyć swoje dane i mieć pewność, że w razie potrzeby będziesz mógł je przywrócić.
Pamiętaj, że Ashampoo to renomowany producent oprogramowania, który oferuje różnorodne rozwiązania dla systemu Windows. Ich produkty są cenione za jakość, wydajność i intuicyjny interfejs użytkownika. Warto śledzić ich nowości!

Możliwości jakie oferuje program:
Zautomatyzowane kopie zapasowe w czasie rzeczywistym
Wykrywaj zmiany plików i reaguj na nie w czasie rzeczywistym dzięki monitorowaniu plików w systemie Windows
Chroń swoje cenne pliki i chroń się przed utratą danych. Ashampoo Backup Lite opiera się na własnym monitorowaniu plików w czasie rzeczywistym systemu Windows, aby natychmiast wykrywać zmiany w plikach i reagować na nie. Dzięki temu Twoje kopie zapasowe będą stale aktualizowane w określonym folderze docelowym, a Twoje pliki nigdy nie zostaną utracone.

Bezproblemowa konfiguracja planu dzięki wbudowanemu kreatorowi
Wybieraj foldery źródłowe i docelowe kopii zapasowych z niewiarygodną łatwością
Konfigurowanie planów tworzenia kopii zapasowych za pomocą Ashampoo Backup Lite jest tak proste, jak to tylko możliwe. Przyjazny dla użytkownika kreator bezpiecznie przeprowadzi Cię przez kilka zaledwie kroków i utworzy unikalny plan tworzenia kopii zapasowych z wybraną lokalizacją źródłową i docelową. Wybieraj pomiędzy poszczególnymi kategoriami plików lub twórz własne, aby tworzyć kopie zapasowe dokumentów, obrazów, muzyki lub plików dowolnego innego typu. Elastyczne ustawienia pomogą Ci stworzyć plany w pełni dostosowane do Twoich potrzeb!

Twórz kopie zapasowe i odzyskiwanie plików zgodnie z planem
Wydajne kopie zapasowe danych w postaci skompresowanych archiwów ZIP
Ashampoo Backup Lite przechowuje pliki w postaci skompresowanych archiwów ZIP. Zapewnia to nie tylko oszczędność miejsca, ale także sprawia, że Twoje pliki są łatwo dostępne za pośrednictwem samego programu lub dowolnej innej aplikacji obsługującej Zip. To jest szybkie, łatwe, niezawodne - to Ashampoo Backup Lite!

Niezawodna, w pełni zautomatyzowana ochrona danych
Intuicyjny, przyjazny dla użytkownika interfejs
Ashampoo Backup Lite to idealne rozwiązanie chroniące Twoje foldery przed utratą danych. Niezależnie od tego, czy chodzi o pracę licencjacką, list biznesowy, zdjęcia z wakacji czy jakikolwiek inny rodzaj danych, Ashampoo Backup Lite tworzy kopie zapasowe Twoich plików w pełni automatycznie, dokładnie tam, gdzie chcesz!

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości