ChromePlus - alternatywa dla Google Chrome?
#1
Dziś po raz pierwszy zetknąłem się z programem ChromePlus...wygląda obiecująco, bo jak zapowiada producent "Removed Chrome background communications!" (czyżby koniec z podglądaniem użytkownika?) i zawiera parę przydatnych możliwości...tu strona programu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Czy ktoś może już używał tej przeglądarki?
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#2
Iron,Chrome+ co jeszcze? nie ma to jak skopiować przeglądarkę,niby Google Szpieguje,buheheehheeeeGrin,radzę wam odłączyć kompa od neta i nie będzie was szpiegować.....

P.S poco wydawać 2 wersję Irona?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]
AVTongueanda Cloud Antivirus
On Demand:MBAM Free,SuperAntispyware Free
IPS:Geswall+reguły Pro
System Restore:Comodo Time Machine
Win Worms Doors Cleaner, Seconfig
Odpowiedz
#3
@baldys
Z czego niby się szyderczo śmiejesz? Jesteś takim znawcą i fachowcem, czy może tylko niedowiarkiem? Nie wiem, czy czytałeś ten post

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

To nie jest druga wersja Irona...SRWare Iron jest podobnie jak ChromePlus klonem Google Chrome...to dwa różne produkty.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#4
Ale wtyczek takich jak do FF nie ma i długo nie będzie, dla mnie więc Firefox nadal rządzi Tongue
Odpowiedz
#5
Ja również używam głównie Firefoxa i nie wyobrażam sobie przeglądarki bez czegoś w stylu Flashblocka, Adblocka i CoolPreviews (to ekstra dodatek)...Maxthona mam natomiast jako zastępcę za IE6. Chrome jakiś czas używałem, Irona również...ale ich funkcjonalność (bo szybsze od Firefoxa mogą być spokojnie) zdecydowała, że wciąż wracam do liska Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#6
dla mnie liczy się jedynie safari i firefox wiadomo z jakich względów
WIN11
Ventura
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości