Moda na sukces...
#1
Jurek napisał(a):Dla mnie OA jest zbyt upierdliwy, wersja darmowa nadal zbyt okrojona a brak spolszczenia sprawia, że nie zawsze wiadomo o co chodzi. Poza tym minimalne obciążenie kompa, niezwalnianie netu oraz lepszy firewall przemawiają na korzyść Comodo.


Przecież w tym roku był istny wysyp promocji na płatną wersję OA. Wystarczyło śledzić forum lub pewne strony w necie. Gdyby inni producenci najlepszych softów byli tak hojni jak Tall Emu w tym roku to mielibyśmy raj Smile
2-krotna promocja na roczne licencje to coś rzadkiego wśród producentów AV
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#2
mbm86 napisał(a):Przecież w tym roku był istny wysyp promocji na płatną wersję OA. Wystarczyło śledzić forum lub pewne strony w necie. Gdyby inni producenci najlepszych softów byli tak hojni jak Tall Emu w tym roku to mielibyśmy raj Smile
2-krotna promocja na roczne licencje to coś rzadkiego wśród producentów AV


Wybacz mbm86ale nie potrzebuję jałmużny, tym bardziej, że wolę CIS Smile
Odpowiedz
#3
to promocja na firewall a nie AV
Odpowiedz
#4
Ograniczona jest jedynie konfigurowalność firewalla, który i tak w OA działa automatycznie w standard mode.OA zapewnia ochronę z miejsca po instalacji i wprowadzanie większych zmian w konfiguracji tego programu nie jest wskazane.Inna jest tu filozofia działania, Comodo, by działało bardzo skutecznie należy odpowiednio skonfigurować, OA natomiast jest programem już skonfigurowanym.Mówiliście przecież o HIPSACH, a funkcjonalnośći skuteczność HIPS w wersji darmowej i płatnej jest identyczna.

Dla potwierdzenia-

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

NIS 2011, DefenseWall Personal Firewall 3
Odpowiedz
#5
Jurek napisał(a):
mbm86 napisał(a):Przecież w tym roku był istny wysyp promocji na płatną wersję OA. Wystarczyło śledzić forum lub pewne strony w necie. Gdyby inni producenci najlepszych softów byli tak hojni jak Tall Emu w tym roku to mielibyśmy raj Smile
2-krotna promocja na roczne licencje to coś rzadkiego wśród producentów AV


Wybacz mbm86ale nie potrzebuję jałmużny, tym bardziej, że wolę CIS Smile


Jałmużny ? Przypomnę ci że jeszcze nie tak dawno temu brylowałeś na forum w wyszukiwaniu promocji (zresztą nie zawsze legalnych) i sam "jechałeś" na tych promocjach i to na 3-miesięcznych a promocja na OA była aż na rok. Ale skoro z ciebie takie panisko że darmowa licencja na program wart 40 $ to dla ciebie jałmużna no to sorry.

P.S. Jałmużna kojarzy mi się z żebraniem a nie z korzystaniem z darmowych, legalnych promocji

To forum zawładnęło tobą całkowicie...

Dozamet1

Wiem że na FW a nie na AV. Chodziło mi o to że roczna darmowa licencja jest wielką rzadkością wśród producentów AV. A szkoda
Powinni wziąść przykład z OA.
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#6
mbm86 napisał(a):Jałmużny ? Przypomnę ci że jeszcze nie tak dawno temu brylowałeś na forum w wyszukiwaniu promocji (zresztą nie zawsze legalnych) i sam "jechałeś" na tych promocjach i to na 3-miesięcznych a promocja na OA była aż na rok. Ale skoro z ciebie takie panisko że darmowa licencja na program wart 40 $ to dla ciebie jałmużna no to sorry.

P.S. Jałmużna kojarzy mi się z żebraniem a nie z korzystaniem z darmowych, legalnych promocji


Tak jechałem na piratach, nielegalnych promocjach i robiłem wiele innych rzeczy ale przestało mnie to już interesować.
Gorączkowe czekanie na jakieś legalne ochłapy również.
Odpowiedz
#7
Jurek napisał(a):Gorączkowe czekanie na jakieś legalne ochłapy również.


Jeśli dla Ciebie OA Premium na rok z legalnej promocji to ochłap to cóż...współczuję.
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
#8
VenomX napisał(a):Jestem pod wielkim wrażeniem skuteczności HIPSa w OA, uruchamialem wirusy na których testowalem Comodo i muszę przyznać , że Defense+ rzeczywiście jest bardzo zawodny. Za każdym razem pojawiala sie informacja czy blokowac czy zezwalac, program zablokowal wszelkie zmiany, logi wykazaly iz zadne nowe procesy nie sa uruchomione w przypadku Comodo byly. Jest tylko jedno ale zaraz po instalacji zrobilem log aby sprawdzic jakie procesy wykozystuje OA i znalazlem cos podejrzanego : O20 - AppInit_DLLs - czym jest ten wpis ? Oraz po instalacji zauwazylem rowniez iz nie moge uzywac polskich znaczkow, mala podpowiedz ? Na pewno mocniej spowalnia bootowanie systemu .


VenomX-jak czytałem ponad tysiąc Twoich zażartych tekstów w obronie NOD-a to myślałem,że jesteś jakimś Kozakiem od zabezpieczeń...ale czytając teraz twoje zachwyty nad chmurami,armorami,defenderami dochodzę do wniosku,że NOD był Twoim pierwszym softem antywirusowym-trzeba było o tym napisać bo wprowadzałeś ludzi w błądSmile

Jurek napisał(a):
mbm86 napisał(a):Przecież w tym roku był istny wysyp promocji na płatną wersję OA. Wystarczyło śledzić forum lub pewne strony w necie. Gdyby inni producenci najlepszych softów byli tak hojni jak Tall Emu w tym roku to mielibyśmy raj Smile
2-krotna promocja na roczne licencje to coś rzadkiego wśród producentów AV


Wybacz mbm86ale nie potrzebuję jałmużny, tym bardziej, że wolę CIS Smile


Jurek-jałmużna-to jak siedzisz przed kościołem z wyciągniętą ręką...
promocje Cię nie interesują? To chyba jakaś duża kaska Ci wpadłaSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#9
Albo używa darmowego softu do zabezpieczania - zobacz siga: CIS jest za free Smile
Odpowiedz
#10
Pablosss napisał(a):
Jurek napisał(a):Gorączkowe czekanie na jakieś legalne ochłapy również.


Jeśli dla Ciebie OA Premium na rok z legalnej promocji to ochłap to cóż...współczuję.


Dokładnie. Zobaczycie że za jakiś czas będzie korzystał z któregoś z tych ochłapów i będzie wychwalał go pod niebiosa. Jurek na tym forum przypomina mi "Modę na Sukces". Końca nie widać a on tworzy własną niekończącą się historię.
Kompletnie mu odbiło na punkcie zabezpieczeń. Nic do niego nie trafia. Czasami zastanawiam się ile on ma lat ? Bo zachowuje się jak rozpuszczone dziecko albo rozkapryszona panna. A teraz jeszcze dodatkowo zgrywa bogacza dla którego legalne promocje to ochłap. To siedź sobie z Comodo i uruchamiaj wirusy. W końcu trafisz na swojego pogromcę.
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#11
mbm86 napisał(a):Kompletnie mu odbiło na punkcie zabezpieczeń. Nic do niego nie trafia.


Jurkowi po prostu bardzo trudno przyjąć do wiadomości że nie zawsze ma rację, a niestety uważa że ma mimo tego iż przedstawiane są mu dowody na to że się myli.
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
#12
Tak Chłopaki...Wy piszecie o skutku...a mnie bardziej interesuje -przyczyna czyli dlaczego Jurek zrobił się ostatnio taki dziwnySmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#13
Po prostu Jurek chce wszystkim udowodnić, że soft ,którego obecnie używa jest najlepszy a że zmienia je często, to co chwilę inny jest lepszy, ot cała filozofia
NIS 2011, DefenseWall Personal Firewall 3
Odpowiedz
#14
Ja też chłopaki Was kocham Grin
Odpowiedz
#15
Jurek napisał(a):Ja też chłopaki Was kocham Grin


Masz pecha bo jeśli chodzi o mnie to jest to miłość bez wzajemności Smile
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
#16
haha napisałem o " Modzie na sukces" którą funduje nam Jurek a moderator zrobił osobny wątek z naszego OT i nazwał go właśnie "Moda na sukces". Dzięki Grin
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#17
Pablosss napisał(a):
Jurek napisał(a):Ja też chłopaki Was kocham Grin


Masz pecha bo jeśli chodzi o mnie to jest to miłość bez wzajemności Smile


No to chyba nie chodziłeś na lekcje religii i do kościoła Smile
Odpowiedz
#18
Jurek napisał(a):No to chyba nie chodziłeś na lekcje religii i do kościoła Smile


Masz racje nie chodziłem ale za to jeździłem ponieważ na co dzień poruszam się na wózku inwalidzkim Tongue
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
#19
Pablosss napisał(a):
Jurek napisał(a):No to chyba nie chodziłeś na lekcje religii i do kościoła Smile


Masz racje nie chodziłem ale za to jeździłem ponieważ na co dzień poruszam się na wózku inwalidzkim Tongue


Masz wózek elektryczny, czy zwykły?
Odpowiedz
#20
Jurek napisał(a):Masz wózek elektryczny, czy zwykły?


Mam zwykły, gdyż nie jest mi potrzebny elektryczny ( miałem i oddałem ).
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości