PC World-miesięcznik dla inteligentnych:)
#1
W najnowszym PC World specjaliściSmile przetestowali pakiety antywirusowe oto wyniki:

1.BitDefender IS 2010
2.Kaspersky IS 2010
3.Norton IS 2010
4.Panda IS 2010
5.McAfee IS 2009
6.GData IS 2010
7.F-Secure IS 2010
8.Outpost SS 2009
9.AVG IS 8.5
10.ESET SS 4.0

Panowie Redaktorzy-skoncentrowali się na interfejsie,blokadach rodzicielskich i suwakach...dziękujemySmile

W artykule "Aplikacje dla saperów" oceniono min. GeSWall-o którym napisano,że instalacja na systemach Vista i Seven jest bardzo trudna i wymaga dużej wiedzy...napisano też coś o jakichś kolorkachSmile

DefenseWall HIPS 2.56-pochwalono za przejrzyste tłumaczenie Piotra Pawelca które nie mieści się w ramceGrin...i...cytuję dosłownie-"na tym zalety się kończą"GrinGrinGrin
Napisano,że wszystkich potencjalnych użytkowników odstraszy fakt iż programy-GG i Windows Messenger są dodawane automatycznie do "niezaufanych" i polscy użytkownicy prędzej zrezygnują z DW niż GG...

Podsumowując...jak ludzie mogą robić z siebie takich idiotów???
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#2
Meir napisał(a):Podsumowując...jak ludzie mogą robić z siebie takich idiotów???


Pożal się Boże specjalistów Ci u nas dostatek, czego dowodem jest ten test Grin
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
#3
Meir - Polska to dziwny kraj
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#4
spoko test i ci ludzie biorą pieniądze za taką lipę
nie ma to jak wpuścić kogoś w maliny
specjaliści z koziej d...
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#5
Może wygłosimy swoje zdanie o tym teście na forum PC World? Smile
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
#6
To chyba zemsta PC Worlda za nasze opinie o poprzednim teście.
Odpowiedz
#7
"Meir' napisał(a):DefenseWall HIPS 2.56-pochwalono za przejrzyste tłumaczenie Pawła Pawelca które nie mieści się w ramce


Co za bzdura Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#8
Pablosss napisał(a):Może wygłosimy swoje zdanie o tym teście na forum PC World? Smile


dawaj linka to sobie pojadę po nich
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#9
adam_993 napisał(a):To chyba zemsta PC Worlda za nasze opinie o poprzednim teście.


Chcą wojny to mogą ją mieć Smile
polak900 napisał(a):dawaj linka to sobie pojadę po nich


Trzeba założyć temat o tym teście bo chyba takiego jeszcze nie ma Smile
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
#10
Wypowiadamy PC World wojnę Smile. Dajcie linka to się pojeździ na nich
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#11
Najlepsze jest to, że tłumacz DWjest dość znany w kręgach IT-Security Smile

Nie chcę mi się logować na forum PC Worlda, o ile wiem to adam993 jest tam zalogowany, wiec moze popisac.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#12
chętnie sobie na nich poużywam
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#13
Tylko mają tak cudowne forum że nie widzę odpowiedniego działu na taki temat Smile
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
#14
Ja tam nie jestem zarejestrowany. Tylko raz chciałem przeczytać artykuł o programach do edycji MBR.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

a tu test pakietów IS z odpowiedzią pracownika.


Edit: Chyba jestem tam zarejestrowany!
Odpowiedz
#15
ja pamiętam lepszy numer: redaktorzy (z litości nie wspomnę ani programu ani pisma) przyznawali punkty i na pozycji II dali program który miał punktów prawie najmniej (był 3 czy 4 od końca) Czemu nie dali go na I tylko na II to już tylko oni wiedzą.

dobra - to był PC World
Odpowiedz
#16
ja się zalogowałem i chyba sobie pojadę po nich
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#17
polak900 napisał(a):ja się zalogowałem i chyba sobie pojadę po nich


Podaj linka do tematu jaki założysz Smile
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
#18
polak900 jaki masz nick na tamtej stronie?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#19
Za bardzo nie wiadomo w którym dziale to założyć...
Odpowiedz
#20
pewnie tym -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości