Kino/Film - dyskusje
#1
asg napisał(a):Piotr Pawelec, zdecydowanie Piotr

p.s. Meir - co to był za film w kinie, warto iść?


"Bękarty wojny"-MASAKRAGrin...o Żydkach mordujących hitlerowców...jak ktoś lubi Tarantino-to WARTO...według mnie jeden z najlepszych jego filmówSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#2
Meir napisał(a):"Bękarty wojny"-MASAKRAGrin...o Żydkach mordujących hitlerowców...jak ktoś lubi Tarantino-to WARTO...według mnie jeden z najlepszych jego filmówSmile


Lubie Tarantino ale muszę oglądać jego filmy sam, bo moja żona i córki go nie znoszą Grin
Odpowiedz
#3
bardzo dobry film polecam również
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#4
Meir napisał(a):
asg napisał(a):Piotr Pawelec, zdecydowanie Piotr

p.s. Meir - co to był za film w kinie, warto iść?


"Bękarty wojny"-MASAKRAGrin...o Żydkach mordujących hitlerowców...jak ktoś lubi Tarantino-to WARTO...według mnie jeden z najlepszych jego filmówSmile


uuu - dla mnie za mocne. System nerwowy mam ostatnio w rozsypce. Jeszczeprzeczytałem test w PC World Grin

z resztą podpadł mi ten aktor z tego filmu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


wściekł się na Polaków
Odpowiedz
#5
Bezczelny typ(Eli Roth)...oczywiście były przypadki tzw.szmalcownictwa...ale tysiące Żydów Polacy uratowali...i tysiące zginęło za ich ukrywanie...notabene Polska była jednym z nielicznych krajów gdzie za ukrywanie Żydów była kara śmierci...np.w takiej Danii za taki czyn groziła tylko kara finansowa...
Liczba odznaczonych medalem "Sprawiedliwy wśród Narodów Świata"-mówi sama za siebie...
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#6
Bękarty wojny oglądałem i nie zawiodłem się........naprawdę dobry film
Odpowiedz
#7
nie no otwieram ostatniastrone tego tematu a wy gadacie o jakims filmie w temacie pc-world ? WTF ?!?!
Odpowiedz
#8
No i jak DW ma zdobywać popularność skoro tacy "eksperci" napisali, że program do bani.

A co do Żydów to Polska była jednym krajem w którym za pomoc groziła śmierć. No ale tak naprawdę to Żydzi mają nam za złe to co działo się przed wojną, bo chłopcy z bojówek ONR i SN mieli wiele na sumieniu (jak ktoś ma blisko do Krakowa to polecam IIOddział Archiwum Państwowego na Grodzkiej, a tam w papierach Urzędu Wojewódzkiego sprawozdania z bezpieczeństwa publicznego (bo tak to chyba się nazywa), np. z 1938 r., syg. UWKr. 291.

Sorry za OT, ale tak mi się skojarzyło.
Odpowiedz
#9
Gnome napisał(a):No i jak DW ma zdobywać popularność skoro tacy "eksperci" napisali, że program do bani.

A co do Żydów to Polska była jednym krajem w którym za pomoc groziła śmierć. No ale tak naprawdę to Żydzi mają nam za złe to co działo się przed wojną, bo chłopcy z bojówek ONR i SN mieli wiele na sumieniu (jak ktoś ma blisko do Krakowa to polecam IIOddział Archiwum Państwowego na Grodzkiej, a tam w papierach Urzędu Wojewódzkiego sprawozdania z bezpieczeństwa publicznego (bo tak to chyba się nazywa), np. z 1938 r., syg. UWKr. 291.

Sorry za OT, ale tak mi się skojarzyło.


Och Gnome...to co robili chłopcy z SN i ONR jest niczym...na prawdę NICZYM...przy wyczynach Żydów w bezpiece...polecam stany osobowe UB z lat 1945-56Smile
Przepraszam za OTSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#10
Meir polecił bym Ci link do odpowiedniego tematu na

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

no ale się Forum coś rozkraczyło, więc zakończę tym, że to było po DWS kiedy wojnę przeżyli tylko najbardziej "zaradni", a zresztą w UB było jednak więcej Polaków (no ale może o tym podyskutujemy na Forum jak odżyje, serdecznie zapraszam).

A i nie wiem co jest gorsze od zakatowania na śmierć człowieka (np. Herziga Barucha-Mojżesza).

A jak co to pisz na PW, żeby nie ciągnąć OT.
Odpowiedz
#11
Ostatnie zdanie...
Gnome-Herzig Baruch-Mojżesz? Żarty sobie robisz? Wiesz ile tysięcy Polskich patriotów zamęczono po wojnie w UB-eckich kazamatach?
Tak w UB było więcej Polaków(w 90% takich którzy przed wojną paśli krowy u dziedzicówSmile)-co nie zmienia faktu,że najbardziej znienawidzeni byli:Różański,Czaplicki,Fejgin,Dusza,Brystgierowa,Romkowski,Mietkowski itd.itp
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#12
pax vobiscum
Odpowiedz
#13
a oglądaliście District 9?
film który dostaje noty 9/10 na większości portali
Odpowiedz
#14
A ja Lunaticdreams sobie dzisiaj w nocy walnę...podobno rewelka S/F z RPA...na IMDB fantastyczna nota : 8,5/10 !
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#15
oglądałem i powiem że mnie nie przypadł do gustu
ale krewetki były spokoSmile
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#16
Meir napisał(a):A ja Lunaticdreams sobie dzisiaj w nocy walnę...podobno rewelka S/F z RPA...na IMDB fantastyczna nota : 8,5/10 !


GrinGrinGrinGrinGrinGrinGrinFilm jest naprawdę rewelka
Polecam też GRAN TORINOz Clintem
Odpowiedz
#17
lunaticdreams napisał(a):
Meir napisał(a):A ja Lunaticdreams sobie dzisiaj w nocy walnę...podobno rewelka S/F z RPA...na IMDB fantastyczna nota : 8,5/10 !


GrinGrinGrinGrinGrinGrinGrinFilm jest naprawdę rewelka
Polecam też GRAN TORINOz Clintem


dobry film lunatic
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#18
Jak już lecimy po dramatach...to polecam "Seven Pounds" z Willem Smithem...ostatni film na którym uroniłem łzySmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#19
tak siedem dusz to też bardzo dobry film,a co polecacie z kina straszniejszego?
Odpowiedz
#20
widziałem kiedyś Hostel - choć może widziałem to za dużo powiedziane - próbowałem widzieć.
To film dla psychopatów moim zdaniem
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości