Nie mogę uruchomić aktualizacji, pobrać już w ogóle nie da r
#1
Sad Miałam wcześniej wersje 9.0.0.408- odinstalowałam ją dzisiaj ( z powodu problemu z aktualizacją b.vir-gdzieś na forum wyczytałam że trzeba od nowa zaistalować?>i zainstalowałam na nowo, ale wer. 9.0.0.407-ta nowa którą pobrałam w ogóle się nie instaluje?
moje pytanie brzmi czy avire-trzeba codziennie aktualizować
czy comodo może mi coś blokować?
jaka może być inna przyczyna problemu z aktulalizają?


przepraszam że powielam temat

i dzięki za pomocWink
Odpowiedz
#2
mają jakieś problemy z serwerami kolega chciał sobie dzisiaj avire zainstalować ale nie dało się ściągnąć ich strona też ledwo działa
Odpowiedz
#3
Avira w wersji Free ma problemy z aktualizacją. Trzeba czekać - zaktualizuje się Wink. Chyba że przyczyna leży gdzie indziej(np. możliwa już infekcja PC która blokuje update)
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#4
avira ma czasami problemy z aktualizacją jest wiele wątków na tym forum
wersjifree szczególnie to dotyczy bo korzysta z wolniejszych bardziej obleganych serwerów
ja bym uruchomił update i zostawił niech sobie pobiera
wczoraj mi pobrało update dopiero po prawie godzinie
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#5
Jak się dziś nie zaktualizuje to jutro już na pewno.
Choć patrząc tak z boku (bo nie używam już Aviry) to idzie zaobserwować coraz częstsze utrudnienia w update Aviry Free.
Kiedyś tak nie było jak pamiętam
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#6
A jeśli w gre wchodzi infekcja-która coś mi blokuje, to czym przeskanować kompa? co doradzacie?
może spróbuje faktycznie puźniej z aktualizować, parasolka-otwarta, guard: active, last update; not performed...czyli wszystko ok.chyba
Odpowiedz
#7
Może być to np:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#8
Tak Smile
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#9
straight'' art napisał(a):Tak Smile


Bo Avira Premium i Avira SS mają inne serwery z update''m Smile
polak900 napisał(a):avira ma czasami problemy z aktualizacją jest wiele wątków na tym forum
wersjifree szczególnie to dotyczy bo korzysta z wolniejszych bardziej obleganych serwerów
ja bym uruchomił update i zostawił niech sobie pobiera
wczoraj mi pobrało update dopiero po prawie godzinie


W wersji Premium tak długo się aktualizowało ??
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#10
zbyszek napisał(a):
straight'' art napisał(a):Tak Smile


Bo Avira Premium i Avira SS mają inne serwery z update''m Smile
polak900 napisał(a):avira ma czasami problemy z aktualizacją jest wiele wątków na tym forum
wersjifree szczególnie to dotyczy bo korzysta z wolniejszych bardziej obleganych serwerów
ja bym uruchomił update i zostawił niech sobie pobiera
wczoraj mi pobrało update dopiero po prawie godzinie


W wersji Premium tak długo się aktualizowało ??


nie na wersji premium jest ok używam jej na starym pc pod win7
ja mam na macu free wersje i uruchomiłem update i już 20 minut stoi
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#11
Ja też dziś miałem problem z aktualizacją. Zostawiłem na godzinkę i dopiero poszło.
Odpowiedz
#12
coś jest dziś nie tak.. a jeśli już ruszy, to bardzo wolno idzie...
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#13
strona ich chodzi wolno coś muszą robić na serverach
już 40 minut pobiera update
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#14
coraz gorzej jestz tymi aktualizacjami Aviry z tegoco piszecieSmile
Odpowiedz
#15
A u avast! bez zmian, aktualizuje się jak trzeba, tylko, żeby jeszcze miał wykrywalność aviry :-)
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#16
pobrało w końcu po 56 minutach update
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#17
Dobrze, ze w Kasperskymnie mam takich problemowGrin
Odpowiedz
#18
Czyli widze że ten mój problem-to większość z was Ma! Może dlatego też tak jest że dużo ludzi ściaga potem aktualizuje-i ogólny zawias na serwrach?itak to wygląda.Też miałam avasta-tam problemu nie było z aktualizacją ale wykrywalność, dlatego obecnie testuje avire-równierz z opini ludzi-po prostu chwalą ten prg, miałam też noda 32-z dobrych prg...ale wrersja tylko na okres pr-przymierzam się do zakupu;)
a propo aviry -zrobiłam scan pc-i w sumie to nic nie wyszło, oprócz 32-ostrzeżeń-co to znaczy?
i jeszcze mam pytanko czy musze aktualiizować avire codziennie-jeśli jest taki problem z pobraniem?
Odpowiedz
#19
zrób sobie w harmonogramie kilka dziennych aktualizacji np co trzy godziny
w wersji nie da się aktualizować co trzy godziny
ale można to ominąć tworząc kilka up np 10:00 następny 13:00
noda nie kupuj na pewno nie jest lepszy od aviry free
co do ostrzeżeń daj screena
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#20
Dzięki polak900 a co do skanu systemu- ostrzeżenia! trochę rzucilam na raport-i większość to pliki których nie można przesknować, pliki systemu i innych progr, nie wiem może są na forum osoby które umią czytać logi?
a propos prg.antyvir, często czytam fora-i generalnie to ciężko uzyskać info który dobry, ile prg i ludzi-tyle opiniii, ale już duży postęp avira lepsza od avasta i noda hm? z nodem bym się nie zgodziła przynajmnniej płatną wersją-dużo ludzi chwali podobno......
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości