Webroot
#1
Dla chcących potestować wersję beta programu Webroot Internet Security (rejestracja:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

) firma przewiduje możliwość wygrania $250 jako kupon zakupowy na Amazon.com

No nowy Windows byłoby jak znalazł Smile
Odpowiedz
#2
a kiedy będzie udostępniona ta Beta?
Odpowiedz
#3
Wersję beta można ściągnąć stąd:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

jednak przy próbie aktualizacji firma przygotowała niemiłą niespodziankę - informację, że mają już wystarczającą liczbę testerów.
Trochę sobie przeczą z informacją na głównej www. Być może chodzi o polskie IP.
Odpowiedz
#4
szkoda bo chętnie bym przetestował
Odpowiedz
#5
Pod tym linkiem:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

można zobaczyć (i posłuchać) prezentacji nowej wersji pakietu IS Webroota.
Główny menago zachwala i podkreśla wyjątkowe i nowatorskie podejście do zabezpieczenia peceta.
Niestety dla nas wersja beta nadal niedostępna.
Odpowiedz
#6
kolejny opasły program zabezpieczający najprawdopodobniej o wątpliwej skuteczności
ale poczekamy zobaczymy.
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#7
program zapowiada się świetnie.Miałem wersję poprzednią i sobie chwaliłem ale ciężko z promo
Odpowiedz
#8
pierwsze wnioski z testowania Webroota bety i trochę ekranów:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

- masakryczna instalacja (chyba ze dwie godziny)
- dziwaczny interfejs (jak w pdf-ie), tzn. chodzi wolno i trzeba się naklikać żeby znaleźć potrzebną opcje
- zadziwiająco wysoka skuteczność (trzy ostatnie paczki z forum wyczyszczone w pełni)
- skuteczny firewall, choć w teście CLT wynik tylko 60/340 podczas gdy WISE 280/340
Odpowiedz
#9
asg napisał(a):pierwsze wnioski z testowania Webroota bety i trochę ekranów:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

- masakryczna instalacja (chyba ze dwie godziny)
- dziwaczny interfejs (jak w pdf-ie), tzn. chodzi wolno i trzeba się naklikać żeby znaleźć potrzebną opcje
- zadziwiająco wysoka skuteczność (trzy ostatnie paczki z forum wyczyszczone w pełni)
- skuteczny firewall, choć w teście CLT wynik tylko 60/340 podczas gdy WISE 280/340


Przecież ten soft jest już w wersji

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#10
@facecik
Parę dni temu dostałem maila od Webroot z propozycją testowania wersji beta
"The 2010 Internet Security Suite Beta is Now Available!‏

Dear Valued Beta Customer,
Thank you for your interest in trying Webroot''s 2010 beta software. We are excited to announce that Webroot''s most complete security suite ever is now available for download!
Try it out and let us know what you think. To share your feedback, simply click on the "Beta Feedback" link on the product''s homepage. When you complete the survey, we''ll automatically enter you into a drawing for a chance to win a $250 Amazon gift card!. (...)"
Potem jest link do downloadu i numer seryjny.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#11
ichito napisał(a):@facecik
Parę dni temu dostałem maila od Webroot z propozycją testowania wersji beta
"The 2010 Internet Security Suite Beta is Now Available!‏

Dear Valued Beta Customer,
Thank you for your interest in trying Webroot''s 2010 beta software. We are excited to announce that Webroot''s most complete security suite ever is now available for download!
Try it out and let us know what you think. To share your feedback, simply click on the "Beta Feedback" link on the product''s homepage. When you complete the survey, we''ll automatically enter you into a drawing for a chance to win a $250 Amazon gift card!. (...)"
Potem jest link do downloadu i numer seryjny.


Ten na stronie to Weebrot internet security essentials , a Ty piszesz o Internet Security Suite . Widać to dwa inne programy Smile
Odpowiedz
#12
Na screenach od asg jest Webroot Internet Security Complete Beta...nie chodzi chyba o jakiś trzeci program? Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#13
Znaczy się ja napisałem nie na temat , bo o innej wersji chyba, gdyż ona jest już w sprzedaży sry Smile
Odpowiedz
#14
Z ciekawostek: po Manchester United kolejny klub ligi angielskiej, Everton, przeszedł na Webroota.
Ostatnio coś mają dobrą passę: Toshiba, hotelRitz, University of California, University of Missouri, Texas Trust, San Francisco Symphony Smile, Microtech,.. no i oczywiście ja (co jak myślę dla Webroota jest najistotniejsze)
Jak twierdzą, w ciągu godziny ich pojedyńczy bot o nazwie Phileas równoważy 80 godzin ręcznego wyszukiwania zagrożeń, co przekłada się na ponad 50 milionów stron web. Więcej:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Architektura i zasada pracy w chmurze:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Okno Phileas-a:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



prośba o przesunięcie: temat raczej do Pakietów IS niż firewalli
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości